Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yasak Orman

2 posters
YazarMesaj
Violet Castle
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yasak Orman  Empty
MesajKonu: Yasak Orman    Yasak Orman  Icon_minitimeC.tesi 11 Şub. 2012, 18:28

Gözlerimi açmakta zorlanıyordum . Beynim uyuşuktu sanki hiç birşey düşünemiyordum . Neredeydim ? Ve kimleydim ? Gözlerimi açmaya çabalıyordum ve nihayet çabalarım sonuçsuz kalmamıştı . Etrafa bakındım bir türlü kafamı toplayamıyordum hala kapkaranlık bir örtü seriliydi tüm manzaranın üstüne . Yavaş yavaş seçiyordum nesneleri . Gözlerim eski keskinliğine kavuşuyordu . Ormandaydım gece olsa gerek zifiri karanlıktı her taraf . Ayaklarımdan ve kollarımdan bağlanmıştım ağaca , kaç saattir ayakta kaldığım konusunda pek fikrim yoktu ama ayaklarım bedenimi taşıyamayacak hale gelmişti . Belli ki uzun bir zaman geçmişti üzerinden . Rüzgar hafifte olsa hızlanmıştı . Başımda kuruyan kan saçlarımın birbirine yapışmasına neden olmuştu . Bu can sıkıcı durumdan bir an önce kurtulmalıydım . Saçma bir gülümsemeyle etrafıma bakındım . Bu durumdan zevk alıyordum . Amaçsız bir zevk . Birilerinin beni izlediğine emindim . Çünkü bunu bende çok fazla yapmıştım . Kurbanımı ağaca bağlayıp tam karşısındaki ağaca geçip kurtların onu parçalayaşını izlerdim . Kahkaham şiddetlendi .
- " Seni taklitçi s*rtük ! Beni yenebiliceğini mi sanıyorsun yani ? "
Diyerek ortalığı inleten bir kahkaha patlattım . Eminim bu sadece beni buraya bağlayanı değil kurtlarıda çok fazla sinirlendirmiştir . Etraftan gelen ulumalar onların yakında olduklarının göstergesiydi . Etrafa bakınıp bir çıkış yolu aramaya çalıştım ama fazla sıkıydı . Kendi tuzağıma kendim düşmüştüm . Ürktüğümü farkettirmeden tekrar bir kahkaha patlattım . Biliyorum çok sinir bozucuydum . Neden bu kadar kötüydüm ki ? Tüm bunları sorgulayıp tekrar dindar olup bir iyilik savaşçısına dönüşmemi felan beklemiyordur umarum ? Kahkahalarımdan bunalmış olucak ki
- " Zavallısın ! " diyerek atladı ağaçtan .
1.90 boylarında esmer bir erkekti . Şaşırmıştım . Benim nedense hep kadın hayranlarım olurdu . Çünkü genelde kadınların ya sevgililerini yada abilerini yada erkek kardeşlerini öldürmüş olurdum . Erkeklere inanılmaz derecede zaafım vardı . Ve bir kadın yerine bir erkeği öldürmek beni zevkin doruklarına çıkarıyordu . Kaslı vücuduyla gerçekten çok yakışıklı görünüyordu . Gülümsedim .
- " Ne yani beni burada ürkütücü kurtlarla yanlız mı bırakacaksın ? "
Bu hareketimin ona masumluk kazandıracağını sanmıyordum elbette . Ama ben her anımı canımın istediği şeyler için harcıyordum . Ve buda benim istediğim tek şeydi .
- " Cehenemin Dibine Git ! " diye bağırındı . İstem dışı olarak bir kahkaha daha patlattım . Bu çocuk gerçekten çok saftı . Beni buraya bağlıyor . Ve intikam nara ' ları atıyordu .
- " Eğer cehenneme gidiceksem bunu sensiz yapmam bebeğim ! "
Büyük bir rüzgar esti ve saçlarım gözümün önüne gelmişti . Bunlardan kurtulmalıydım ama kıyamadıklarım arasında yer alıyorlardı malesef . Bir den gözümü açtım ve şu b*k çuvalının ortalıktan kaybolduğunu gördüm . Kafamı sağa sola çevirdiğimde kurtların etrafımı çoktan sardığını farketmiştim ve neden kuyruğunu kıstırıp kaçtığını anlamıştım . Gözlerim o herifi arıyordu . Ve Bingo ! Ağaçta bana bakıp gülümsüyordu . Kesin bana aşık olmuştu . Bunu farkediyordum . Bende ona gülümseyip öpücük attım . Etrafıma baktığımda Kurtların çoğaldığını gördüm . Tekrar gülümsedim . Bu durumda bile fantazilerimden vazgeçemiyordum . Ve eminim bu onun sinirini yerinden zıplatıyordur . Karşımda duran neredeyse benim boyumu aşmış kahverengi bir kurttu . Gözlerini gözlerime dikmiş bana bakıyordu . Birden ulumaya başladı ve etrafımdaki kurtlar bana daha çok yaklaştılar . En ufak gerginliğim yoktu . Kurttan gözümü ayırıp adama doğru bakmaya devam ettim . Gülümsüyordu . Onun gülümsemesine karşılık olarak bende ona gülümsedim . Birden yerinden doğruldu . Şaşırmışa benziyordu hemde fazlasıyla . Gülümsemeye devam ediyordum . Olduğu yerde donup kalmıştı . Kurtlar beni parçalamak yerine iplerimi dişleyerek çözüyorlardı . Bir anlık tereddütle kaçmak istermişçesine sağına soluna bakındı . Tekrar beni bağladığı ağaca gözlerini dikince orda olmadığımı gördü ve daha çok teleşlandı . Ensesine nefesimi üfledim ve kulağına
- " Kimse sana kurtlarla olan anlaşmamdan bahsetmedi mi yani ? Ben onlara yemek götürürüm . Onlarda benim hayatta kalmamı sağlarlar . Yani bir kuçu kuçu asla sahibine zarar vermez . Ne yazık ki bunu kendine ders edinmene vaktin bile olmayacak . "
Poposuna bir şaplak attım ve " Herşeye rağmen seni beğenmiştim ufaklık . Cehennemde görüşürüz . Ama Pek sanmıyorum ... " deyip kurtlara fırlattım . Ve Ağacın dalına oturup ayaklarımı sallayarak kurtların etleri kemiklerinden ayırış seslerini dinledim . Bu bana denizin o büyüleyici sesini hatırlatıyor ve huzur veriyordu . Kendimi boşluğa doğru bıraktım . Kurtlar yemeklerini bitirmişlerdi . Büyük kurtun kafasını okşadım ve ona teşekkür ettim . Onlar karanlıkta kaybolurken . Yerdeki kan izlerinin üstüne basa basa ormana doğru ilerledim . Burası benim evim ve benim akıl almaz dünyam . Ve yeryüzündeki iblis ... Ve Tanrı beni yaratarak içindeki nefreti kanıtlamış oldu ...
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Yasak Orman  Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman    Yasak Orman  Icon_minitimeC.tesi 11 Şub. 2012, 19:59

A N L A T I M [50 Puan]
[ Kurgu ] : 10/25 puan
[ Betimleme ] : 5/15 puan
[ Akıcılık ] : 10/15 puan

Y A Z I M [45 Puan]
[ Noktalama Kuralları ] : 5/10 puan
[ İmla Kuralları ] : 8/15 puan
[ Paragraf Düzeni ] : 5/10 puan
[ Renklendirme ] : 2/5 puan

E K L E R [5 Puan]
[ Sebep ] : 5/5 puan

T O P L A M [100 puan]