Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sesime gel u.u

+3
Deamon Austeja
Courtney Rodger
Yalens Kavaleriya
7 posters
YazarMesaj
Yalens Kavaleriya
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Yalens Kavaleriya

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 16:18

Naber genç *.*
Kendimi tanıtmak konusunda iyi değilimdir ama biraz çabalayabilirim Very Happy

Adım Şeyda ama yoğun baskılarımdan dolayı herkes Şeymil diyor artık. 18 yaşındayım, lise 3 tm öğrencisiyim. Konya’da yaşıyorum. Üşengecim Very Happy Yay burcuyum (aslında 13. gezegenden dolayı bazı kaynaklarda yılan burcu olduğum yazıyor) Umursamazsım. Bazen sövsen cevap vermeye tenezzül etmem. Neyse, geçtik.

Her İngilizce dersinde uyurum Very Happy Hatta bu yüzden idare bana özel bir dönem sonu belgesi hazırlamayı planlıyor Very Happy

Beş yıldır hikaye ve düz yazı yazıyorum. Düz yazılarımın daha iyi olduğu söylenmesine rağmen iki yıldır da rp yazıyorum. (Rp konusunda gelişmemiş olabilirim ama seni düz yazımla döverim. Değıl genç afro )

Karşılıklı konuşmayı çok seviyorum. Ayrıca çok iyi bir dinleyiciyimdir. Dinlediğim insanın sorunlarını çözmek için cidden çabalarım. Bu arada şaka yapmayı çok severim. Bu yüzden ne zaman ciddi olduğumu anlayamıyorlar bazen. Ama sana bir ipucu; ciddi olduğumda ciddiyim diye belirtirim Very Happy Biliyorum saçma bir özellik ama insanlar başka türlü ikna olmuyorlar.

Ha, bu arada aklıma gelmişken sorayım. Birkaç ay sonra kedi evlat edinmeyi düşünüyorum. Adını sence ne koyayım? Rolling Eyes Yalnız, komik 'Bu ne la eheh?' dedirten bir isim olsun istemiyorum. Zira, kedisine Milangaz diyenler var :N

Bidee parfümlere, sabunlara, saks mavisine, kedilere, saatlere, manikür setlerine, vazolara bayılırım Very Happy

Unutmadan, Banu ablayı da doğumundan dolayı tebrik edeyim. İnşallah analı babalı, hayırlı bir evlat yetiştirirsin. Benim için yanaklarını mıncır o ufaklığın. Bu arada adını ne koydun çok merak ettim. Yani Şeyda'ya alternatif bir isim bulabildin mi çok merak ettim Very Happy

Neyse, artık bitiriyorum. Kendine iyi bak genç ve cevap atmayı unutma.
Not: Okuduğun için bile sevdim seni u.u
Courtney Rodger
Courtney Rodger

Lakap : Kortni minnoş kısaltmayın.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 16:58

Selam ben de Mert, hoş geldin. Kortni de kedileri sever. ^^
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 17:00

Selam Şeymil Hoşgeldin Bende diğer Mert. Grup msn'de tanışmıştık Wink
ps: Banu'nun oğlunun adı Kaan. Çok tatlıdır ^^
Ophelia Rhodanthe
Ophelia Rhodanthe

Lakap : Bastard.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 17:15

Hoşgeldiiin, ben de TM öğrencisiyim ve çook mutluyum.Very Happy
http://fantastikcag.my-rpg.com/
Joleigh Pavone
Joleigh Pavone

Lakap : Jo ya da Leigh

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 19:40

Aaa tanışıyoruz biz değil mi? Hani ben şu PJO sitesinde yardım aldığın kız. Liv'li Joleigh. Hoş geldin canıııım. Smile
Kiril Belmour
Kiril Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimeC.tesi 11 Şub. 2012, 00:00

Mert ve Ceren; hoşbuldum, tanıştığıma çok memnun oldum. Umarım iyi anlaşabiliriz u.u Zira üyelerle kaynaşamazsam basıp gidiyorum Very Happy

Ünlüsü Chace olan, grup msnde tanıştığım Mert; yerim ben onu *.* bir yaşında bile değil galiba. Nasıl sevimli bi şeydir o. Bebek sevesim geldi *.*

Vişne Perisi; tatlım seni çıkaramadım malesef. Ama sorun değil, kendini kısacık tanıtırsan hemen hatırlarım. Bu arada teşekkürler canım, hoşbuldum.
Lulu Hellenna Bones
Lulu Hellenna Bones

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimeC.tesi 18 Şub. 2012, 16:29

Yay ile terazinin benzer olduğunu söylemişlerdi ama hiç yay arkadaşım -bildiği kadarıyla Very Happy- olmadığı için ne kadar doğru olduğunu bilememiştim ama yazını okuduktan sonra 'Vay be, baya doğruymuş' dedim. Very Happy Ben Gökçe, bu arada kedinin karakterine göre bir ad koy; en azından çok yakın bir arkadaşım öyle yapar Very Happy
Kiril Belmour
Kiril Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 17:40

Yayla terazi benziyor mu bilmiyorum ama çoğu kız arkadaşım terazi. Benzemesek de anlaşıyoruz sanırım. Umarım, seninle de iyi anlaşırız Very Happy Kedimin ismine gelince. Henüz bi kedi almadım. Ama büyük ihtimalle Bombay cinsi bi kedi olur. Ona da Şeymil demeyi düşünüyorum Very Happy
Lulu Hellenna Bones
Lulu Hellenna Bones

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 18:04

Ben benzer diye biliyorum ama emin değilim işte ve evet, umarım iyi anlaşırız Very Happy Şeymil koyma sakın, annene falan yazık yani. 'Şeymil, gel buraya.' diyecek mesela, sende kedin de gideceksiniz Very Happy
Kiril Belmour
Kiril Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 18:23

Very Happy Annem bana Şeyda der Very Happy
Lulu Hellenna Bones
Lulu Hellenna Bones

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 18:25

Ben nereden bilebilirdim ki Very Happy
Kiril Belmour
Kiril Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sesime gel u.u Empty
MesajKonu: Geri: Sesime gel u.u   Sesime gel u.u Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 18:29

Adımı cidden Şeymil mi sandın? Sad

Sesime gel u.u
1 sayfadaki 1 sayfası