Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hadi bende açim

YazarMesaj
Mavis Logistilla Cavaliér
İblis Efendisi
İblis Efendisi
Mavis Logistilla Cavaliér

Lakap : Logis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

hadi bende açim Empty
MesajKonu: hadi bende açim   hadi bende açim Icon_minitimePerş. 09 Şub. 2012, 19:22

aslında neden bilmiyorum başlık açmak istemedim başta da neyse dedim kendini tanıtmamak ayıp olur şincik. Ben Sona. neden olduğunu hatırlamadığım bir sebepten ötürü bilmem kaç senedir gerçek ismimi rplerde saklarım. Zamanında bi bildiğim vardı herhal diye bu geleneğimi sürdürüyorum v,v Hem Sona'ya da çok pis alıştım zaten. İsmimin yazması gereken çoğu yerde Sona yazar falan. Neysem onun haricinde İstanbul'da okuyorum 11 sınıf sayısalım falan. Ama mubarek sözel derslerim daha iyidir Very Happy yazmayı severim :3 tabi biri bana yazmamı istediğinde yazamam -bakınız okul dergisine hala uyduruktan bir deneme yollamam gerekiyor falan-
normalde bu kadar uzun yazmadım bu başlığı o.o sanırım canım baya sıkılmış saçmalamak istemişim Very Happy neyse o halde devam ediyorum. 1,51 boyundayım ismim hobbite çıktı >.> çok fazla lakap takarlar zaten bana ama bu lakap iyi niyetli mi kötü niyetli mi bilmiyorum. ooooondan sonra... ha animeciyimdir :3 çok öyle romantik falan izlemem ama shounen tercihimdir :3 ft, dn, bleach -çok izleyememiş olsam da- khr falan iyidir hoştur. Tabi yanında kore dizilerini de severim ki bunlar işte bütün romantik komedi ihtiyacımı karşılıyor.
neyse ya yeter bu kadar başkası yazsa ben bu kadar okumazdım heralde -düşündümde sanırım okurdum- neyse hepsini okumak zorunda değilsiniz zati Razz

hadi bende açim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bende !! :D
» Hadi gençleer rp'ye.
» Hadi bi bakın :D
» Bende Arıyorum
» Bende Arıyorum :D