Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mischa'nın büyülü dünyası

5 posters
YazarMesaj
Eutich Zednite
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Mischa'nın büyülü dünyası Empty
MesajKonu: Mischa'nın büyülü dünyası   Mischa'nın büyülü dünyası Icon_minitimePaz 05 Şub. 2012, 02:44

Mischa'nın büyülü dünyası Tumblr_lyizaoYaYV1r2kl1bo1_250 Mischa'nın büyülü dünyası Tumblr_lyizaoYaYV1r2kl1bo2_250 Mischa'nın büyülü dünyası Tumblr_lyizaoYaYV1r2kl1bo3_250

Mischa'nın büyülü dünyası Tumblr_lxynn6A18r1qhh1pco1_500

Mischa'nın büyülü dünyası Tumblr_lxynn6A18r1qhh1pco2_r1_500

Şimdi görüldüğü üzere Unholy Trinity ♥ Kortni ve Ramona pampalarımla ben çok şeker sevimli okulun popi kızlarıyız. Böyle siz bizi çok seviyosunuz çünkü iyilik meleği gibiyiiiz. Üç kız birbirine ancak bu kadar benzeyebilir. Şimdi Mişa prenses bir de iyice şımarmış tabi. Ama rolünü nasıl oynayacağını çok iyi biliyor. Saman altından su yürütüyor cici kız. Hepiniz onu bir melek gibi görüyorsunuz. Hatta korumaya çalışanlarınız bile olabilir. Çok aptal, saf ve kırılgan bir ifadenin arkasında saklanıyor mişa. Ama siz arkanızı döndüğünüz an maskeyi atıyor ve binbir çeşit kurguyu uygulamaya başlıyor. Sizinle çok yakından ilgileniyorsa ertesi gün başınıza ansızın bir şey gelebilir. Bütün bunlardan zevk alıyor. Herkes aptal olduğunu düşünürken aksine o oldukça zeki. Kortni ve Ramona onun aslında kim olduğunu biliyor. Birbirlerine aşırı derecede benzemeleri ayrı bir şey zaten. Sevdikleri tek şey kendileri yani. Ah bir de ufak bir ayrıntıyı not düşeyim; cici kızımız bakire. Evet, evet önüne gelenle düşüp kalkmadı yani. Aptal numarası da bir yere kadar dimi ama? Ah ama erkeklerle oynamaya bayılmıyor da değil. Parmağında onları öylece oynatırken çok eğleniyor, sonra da eskimiş oyuncak gibi köşeye fırlatıveriyor. Her şey canı sıkılana kadar. Ah sincapları da çok seviyor. bu da ayrı bir not olarak dursun ehe. Öyle yani melek kızımızı çok seviceksiniz biliyorum ^.^ Hadi kurgu yapalııııııııııım.
Courtney Rodger
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Courtney Rodger

Lakap : Kortni minnoş kısaltmayın.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Mischa'nın büyülü dünyası   Mischa'nın büyülü dünyası Icon_minitimePaz 05 Şub. 2012, 07:53

Herkes Mişacımla kurgu yapsın üzülür, ağlar yas tutarım yapmazsınız. Sizi seviyoz çok Sad
Ramona C. Stanislav
Ramona C. Stanislav

Lakap : Mona, just for Jaden.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Mischa'nın büyülü dünyası   Mischa'nın büyülü dünyası Icon_minitimeSalı 07 Şub. 2012, 13:29

Ben geldim, kurgu yapın bence, çok şeker mischa sonuçtu bu ^^
Eutich Zednite
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Mischa'nın büyülü dünyası   Mischa'nın büyülü dünyası Icon_minitimeSalı 07 Şub. 2012, 21:36

Gidiyorum ben, kimse beni sevmiyo benle kurgu yapmıyo valla oturdum ağlayacam Sad

En son Mischa Aristide tarafından Perş. 09 Şub. 2012, 16:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Agnes Lena Darleyn

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Mischa'nın büyülü dünyası   Mischa'nın büyülü dünyası Icon_minitimeÇarş. 08 Şub. 2012, 18:54

Ben kurgu istiyorum sorun bulamamam Very Happy
Eutich Zednite
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Mischa'nın büyülü dünyası   Mischa'nın büyülü dünyası Icon_minitimePerş. 09 Şub. 2012, 16:16

ahaha yapalım bir şeyleer karakter kurgunu yazarsan güzel bir şeyler çıkarabiliriz Very Happy
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Mischa'nın büyülü dünyası   Mischa'nın büyülü dünyası Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 00:21

Hemen özürr dileyerek başlıyorum Very Happy Ben atladım senin başlığı kank ^^
Neyse kurgumuz bence süper ötesi oldu ama diğerlerininde onayını almalıyız ^^ Olursa süper olacak.
Eutich Zednite
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Mischa'nın büyülü dünyası   Mischa'nın büyülü dünyası Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 00:26

Evveeeeet hele bir diğerlerine de soralım hemen ekleyivereceğim ^.^

Mischa'nın büyülü dünyası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İtiraf Dünyası
» Sihir Dünyası Rpg.