Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jaden'ın Parşömen'i

YazarMesaj
Keiran Favreau
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Jaden'ın Parşömen'i Empty
MesajKonu: Jaden'ın Parşömen'i   Jaden'ın Parşömen'i Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 21:09

Jaden'ın Parşömen'i Tumblr_lysrmcdWx01qgzuaro2_250Parşömen'in Sahibi ;;
jaden stanislav

Bu yüzden canım. Hâlâ bunu elinde tutuyorsan ya bırak ve kaç ya da yanmadan önce yukarıdaki isme götür. Evet evet, Parşömen Jaden için büyülendi. Tılsım konusunda usta bir öğrenci. Onun dışında tutanlar, çok geçmeden Parşömen'le birlikte yanar. Hâlâ bunu mu okuyorsun? Bırak şunu elinden!
*kodlarbanaaitdeğilbeyler
ben sadece düzenledim
Keiran Favreau

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Jaden'ın Parşömen'i   Jaden'ın Parşömen'i Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 21:10

Lareina, Vanessa, Winter, Mary, Lethe, Lizbeth, Jovana, Kayla, Ramona, Chanelle, Kirsty, Kristy, Bella, Betty, Anne, Sevde, Blair, Cassie, Cornie, Diana, Melissa, Hanna, Spencer, Frida, Molly, Bar, Wanda, Teressa, Taissa, Ira, Zooey, Iris ve daha niceleri. Hepsiyle yattım günlük. En akılda kalıcı olanlar burada yazanlardı. Ah evet Mischa ve Courtney'yi göremedim, biliyorum. Onlar daha farklı çünkü. Onlar......... Ah Tanrım, eğer varsan ve yukarıda beni izliyorsan bana meleklerinin en seksilerini gönderdiğin için sana minnet borçluyum. Ah, bir dakika. Bir tane mi Tanrı vardı burada? Bize anlatılan hikayelerde -lar eki vardı. Unuttum. O zaman hanginiz erkekleri mutlu etmekle görevliyseniz ona sonsuz teşekkürler. Tabii sizin gerçekten var olmama gibi bir durumunuz da var. Öyleyse de çok şanslıyım. Hem de çok.

Courtney. O doğal dudaklarına bakmadan onunla konuşmadığım bir zaman yok. Aslında göğüsleri daha ilgi çekici ama bütün okulun benim sapık olduğumu bilmesine gerek yok. Topluluk içinde dudaklarla yetinebilirim. Peki ya Mischa? Tanrılar aşkına. Düzgün burnu ve mükemmel fiziği. Masum bakan gözlerindeki sinsiliği yalnız ben mi görüyorum? Çok çekici değil mi? Öyle, evet. Mischaney is HOT! Ve yukarıdakilere şükür ki benim. Yani amacım sahiplenmek değil ama onları en iyi tanıyan kişi benim Parşömen. Kişiliklerinden bahsetmiyorum. İkisinin de vücutlarının haritası bende. Bir şey olduğunda bulabilecekleri en iyi şifacı benim. En iyi ve en sıradışı şifacı.

Arzular Parşömen, arzular. Ben arzularını, tutkularını ve her şeye duydukları açlıklarını doyurabilirim.
Keiran Favreau

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Jaden'ın Parşömen'i   Jaden'ın Parşömen'i Icon_minitimePaz 05 Şub. 2012, 01:55

Ramona C. Stanislav.
Kuzenim. Canım. Çok masum görünen bir cadı. Ama her melek iyidir diyemeyiz. Düşmüş meleklere haksızlık olur. Mona da düşmüş bir melek adeta. Biliyorsun Parşömen, aramızda garip bir şeyler var. Düşmüş meleğim ve ben. Onunla olduğumda sanki... eğleniyorum. Genelde eğlenirmiş gibi yaparım. Mona, Mischaney'in arkadaşı. Unholy Trinity. Kesinlikle onlara uyan tek isim bu. Kortni'nin bulduğuna kalıbımı basarım. Ama konumuz Mona. Ona bir tek ben Mona derim. Neyse.

Bir sır söyleyeceğim. Mona'yla yattım. Evet evet, biliyorum, tamam. Normal olmadığımı biliyorum tamam mı? Hiçbir zaman normalim demedim. Ayrıca kuzenimle yattığım için ensest ilişkiye girmiş olduğum iddiasını kabul edemiyorum. KUZENİM. Belki aile üyesi; ama yakın değil-dik. Şimdi yakınız. Neyse. Bak şimdi bunu saklıyoruz. Sayfalarını benden başka birine açarsan seni acımadan yakarım. Neyse.

Mona. Mükemmelliğin vücut bulmuş hali sanırım. Venüs, Afrodit, Hera, Kalypso... Hepsi onu kıskanabilir. Hepsi Unholy Trinity'i kıskanabilir. Neyse.

Mona'ya aşığım. Sanırım.
Courtney'ye de.
Mischa'ya da mı?
Bilemiyorum.

Jaden'ın Parşömen'i
1 sayfadaki 1 sayfası