Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hello I am The Doctaaa

+2
Borislaw Belmour
Amelia Pond
6 posters
YazarMesaj
Amelia Pond
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Amelia Pond

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Hello I am The Doctaaa Empty
MesajKonu: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 08:52

Merhaba ben Züleyha ve bu yazıyı yanlışklıkla sildiğimden ve tekrar yazmak zorunda kaldığımdan küfürler yağdırıyorum. Ayrıca yanlış da yazabilirim o kadar hızlıyım şu an. Neyse ben öyle private bilgiler veren tiplerden değilim direk konuya geçelim Very Happy

DOCTOR WHO, Bir Whovianım

DAVID TENNANT ASK

MATT SMITH

KAREN GILLAN

bilmeyenler için dw 1963 den beri var gidin izleyin.

SHERLOCk, Sherlockianım ben;

BENEDICT CUMBERBATCH EN BIRINCI

ROBERT DOWNEY JR. oturmamış bence sherlock'a.

Ayrıca; Suburgatory, Chuck, Veronica Mars, Misfits, HIMYM , Family Guy (bkz. stewie, peter-hehehe- , quaqmire -gigidy-) , Futurama ( bkz. Bender -bite my shiny metal a**- , Zoidberg -qwhqwhqhw- ,) , South Park, TVD, Secret Circle , Big Bang Theory ve adını hatırlayamadıklarım.

Filmlerde ; Natalie'nin, Adam Sandler'ın , Emma Roberts'ın , Emma Stone'un , Zooey'nin , Jim Carrey'nin (küçükken aşıktım ben ona:oops: ) , Robert Sheehan'ın ve adını hatırlayamadıklarmın filmlerini severim.

HP VE LOTR FİLMDEN SAYILMAZ ONLAR LEGEND.

Scott Pilgrim, Sucker Punch, Mr. Magorium's Wonder Emporium-bunu yazmaya üşendim copy paste bu-., Season Of The Witch, Pan'ın Labirenti , Get Him To The Greek ve adını hatırlayamadıklarım.

Müzik den kastım symphonic metaldir. Epica first <3 Sonra Lacuna Coil, Muse, Charlie bilmemne var. Nightwish var falan. Ayrıca metallica ve diğer tüm bilinen grıpları çok dinlerim ama yazamayacağım artık ikinci yazışım lağn!!
Borislaw Belmour
Londra Baş İblis Efendisi
Londra Baş İblis Efendisi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 11:23

Merhabalar Züleyha ben de Mert kaynaştık sayılır zaten. Chuck yazmışsın, bittiği aklıma geldi çok üzünlendim. TVD ve TSC izlemeye de devam oley.
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 11:35

Hoşgeldin Züleyha. Bende diğer Mert Razz
Doctor who sevilir. Suburgatory tv'de yeni yayınlanmaya başladı izlerim arada Wink
South Park, Famıly Guy candırlar ^^
Bıg bang theory izliyorsan kesin anlaşırız biz Very Happy her bölümü ezbere bilirim. Sheldon <3
Amelia Pond
Amelia Pond

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 12:13

Borislaw Belmour demiş ki:
Merhabalar Züleyha ben de Mert kaynaştık sayılır zaten. Chuck yazmışsın, bittiği aklıma geldi çok üzünlendim. TVD ve TSC izlemeye de devam oley.

Evet Mert Very Happy Evet ya Chuck bitiyor ama yani artık ben daha finali izlemedim Very Happy devam devam
Amelia Pond
Amelia Pond

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 12:14

Deamon Austeja demiş ki:
Hoşgeldin Züleyha. Bende diğer Mert Razz
Doctor who sevilir. Suburgatory tv'de yeni yayınlanmaya başladı izlerim arada Wink
South Park, Famıly Guy candırlar ^^
Bıg bang theory izliyorsan kesin anlaşırız biz Very Happy her bölümü ezbere bilirim. Sheldon <3

Merhaba diğer Mert Very Happy Yeey Who! Evet Suburgatory'yi bilen biri bulmak gerçekten sevindirici Very Happy Sp iyisdir FG bildiğin harika.

Sheldon bencede çokça kalp. O da bir whovian ayrıca Very Happy
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 12:47

Hoşgelmişin Züleyha Nurdan ben de gerçi ilk sen yazdığından zaten biliyorsun asdfd neyseeeee family guy ahaha sitiwi ye ölünür. Sheldon zaten aşk. TSC de de faye yenir. Çokzel yaniiğ. İyi anlaşıcaz senle seni gleek yapıcam ben ^.^
Amelia Pond
Amelia Pond

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 12:56

Yahu ben glee yi herkesten duyunca ilk iki bölümünü izledim ve dedimki neden herkes kötü kızı seviyor. sonra devam edecektimde sherlock un yeni sezonu girdi araya bakalım şu soruma cevap bulsam tekrar izler olurum belki Very Happy
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 13:13

2 bölüm izledin ve bıraktın mı. cık cık cık...
Duymamış olayım bunu. Glee aşktır<3 Nurdan seni bağımlısı yapar.
Güveniyorum ona Very Happy
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 15:23

ahaha yapmaz mıyım yaparım tabii. 2 bölüm izlenip bırakılcak bir diiz değil o. İlerleyen bölümlerde kimin kötü kimin iyi olduğu karışıyor valla birbirine ama Santana ya ölünür tebii. Neyse cidden başlamalısın Very Happy
Machaon Aristide
Machaon Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 15:37

Glee dediler hemen geldim. Bir gleek de benim, aşktır candır. TCD ve TSC hakkında birileriyle sürekli konuışmak istiyorum bu sen olabilirsin Züleyha. Hoş geldin. Çok memnun oldum, Ben İlker veya Musa (Nam-ı diğer Milkermişim öyle diyolar). Doctor Who'yu severim ama hiç oturup izleme amaçlı izlemedim. Hep denk geldiğimde izledim yine de çok güzeldir. OMG! Sucker Punch'ı yeni gördüm. Ya Züleyhacım hoş geldin yaaaa, sohbet etmek isterim seninle, cidden çokoş oldu bu.
-tama sakinim.
Amelia Pond
Amelia Pond

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 19:02

evet bakalım Very Happy ama siz beni gleek yaparken ben sizi whovian yapmazsam olmaz ve ilker kesinlikle izlemek için izlemelisin Very Happy sohbet ederiz sorun değl Very Happy ah sucker punch. eğer onu çok sevdiysen scott pilgrim vs. the world ü öneririm
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 19:06

Kesinlikle whovian olduğuma emin olabilirsin ^^ Sucker Punch sevilmez mi. Baby Doll <3<3
Amelia Pond
Amelia Pond

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 19:35

o zaman klasik seriyi de izlemişsindir? Very Happy ben ilk sezondayım siyah beyaz
Amelia Pond
Amelia Pond

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 20:34

aha ben demeyi unutmuşum la ben kızılım o yüzden ünlüm beni yansıtıyor yey Very Happy
Eutich Zednite
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Hello I am The Doctaaa   Hello I am The Doctaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 21:32

hıı doctor who ile böyle çok yakınlığım yok ama beniim *.* 5. sezona başlayacaktım direk ortadan batucan bırakmadı hiç izleme daha iyi dedi *.*

Hello I am The Doctaaa
1 sayfadaki 1 sayfası