Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tralala çikilatalı başlıık.

+9
Elizabeth Rose Wayland
Ophelia Rhodanthe
Eutich Zednite
Machaon Aristide
Deamon Austeja
Amelia Pond
Aurélien Rhodanthe
Borislaw Belmour
Aethra L. Pavone
13 posters
YazarMesaj
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

tralala çikilatalı başlıık. Empty
MesajKonu: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 01:05

Şimdi beni tanımayanı dövüyorum ona göre Razz Genel olarak tanıyo gibiyim çoğunuzu ama tanımadıklaırm var tebii hadi gelin tanışak. Tanışıyosakta olsun neyse dsfds. Daha fazla saçmalamadan devam edeyims. Şimdi başlıktan anlaşılacağı üzere çok pis çikilata bağımlılığım vardır. Böyle sürekli çikilata isterim falan. Neyse ben kimim? Nurdan ben efenim. Genelde Aethra karakterimden tanıyabilirsiniz beni ^.^ Ya da Adelaide Wiltor, ya da bu ara mischa marcio,... vs. Trabzon'da yaşamaktayım karadeniz gülü felan demeyin sakın isyan ederim asdfsdf. Lise iki TM öğrencisiyim. Matematik ve Tarih candır. Müzik olarak genelde Glee Cover'ları dinlerim. Ve birçoğunun da orjinalinden daha iyi olduğunu düşünmekteyim. Onun dışında metal müzik dinleyemem. Eskiden dinliyordum nasıl yapıyordum bilmem ama sdfds. Neysem çok fazla müzik kültürümde yoktur hani. Önüme geleni dinlerim gibi bir şey. Bruno Mars'ta aşktır ama bak. Neyse devam ^.^ Ha bak Glee dedim GLEE AŞKTIR CANDIR HER BİR ŞEYDİR. Cidden öyle. Çooooook severim efenim. NAYAHASTASIYIK Sad Neyseem heaa bir de Glee beni dizi izlemeye başlatan dizidir efenim. Normalde hiç dizi takip etmezdim Glee'ye kadar. Ama Glee bambaşka yaniiğ. Ah TBBT'yi de unutmamak lazım Sheldon bi'tanedir, itinayla yenir. The Secret Circle da hoş. Game of thrones da cici. Neyse öyle yani HIMYM de izlemişliğim var. Neyse dizileri kenara atalım şimdik. Çok fazla konuşabilitem vardır. 1 yıldır rp yapmakla birlikte bunun yarısı saçma sapan rplerle geçmiştir o yüzden bana hala acemi diyebilirsiniz Razz AO LL LNS vb. birçok rp sitesinde vardım ^.^ Iıı heh ps ile uğraşmaktayım. Ama öyle çoook mükemmel sonuçlar elde edemedim hala Very Happy Neyse en azından kullanılabilir durumda oluyolar *.* 5 ya da 6 aydır uğraşıyorum zaten sadfsd. Başka ne kaldıı hımm *.* Heh modelleer. Coniğ aşktır, onu çok pis mıncırırım. Burda da Tuna kullanıyo zaten o benim tacizlerime alışıktır Razz Sonra Josh Harttnett'ta aynı şekilde eski ve bitmeyen aşklarımdır bunlar benim. Hayden Gaspard felan da severim ama coniğ ve josh başkadır bende. Kullandığım modellere gelincee Ralucam'ın yeri apayrıdır çok bağlıyımdır ona bilen bilir ^.^ Sonracığıma dianna agron çok cicidir severiz. Barbara, Lara felan bunlar hep candır. İlk modleim Elisha Cuthbert idi onun yeri de ayrı tebii. Başka bir şey kaldımı diye bakıyorum aklıma bir şey gelmiyo neyse merak ettiğiniz bir şey varsa sorun kaynaşak ^.^
Borislaw Belmour
Londra Baş İblis Efendisi
Londra Baş İblis Efendisi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 06:08

DERSHANEYE GEÇ KALIYOM AMA BU BAŞLIĞA YAZCAM HERKES NURDAN'LA TANIŞSIN. ÇOK MİNNOŞ.
NOT: BU POST BEN DERSHANEDEN GELİNCE EDITLENİP DAHA İNSANİ BİR HAL ALACAK.
Aurélien Rhodanthe
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 10:34

Merte katılıyorum. Nurdan bitane 'minnoş'. Can o, çok tatlıdır. Çok güzeldir. Harika rp yapar. Çok iyidir. Çok severiz. Nurdanı sevmeyen ölsün yada ben öldürürüm Razz Tanışmamız bile çok güzel komikti. Hem Nurdan normal biri, siz normal değilsiniz. Very Happy Yeteneklidir, en çok ben seviyorum onu. akjsdf. EN ÇOK BEN. lalahala.
Amelia Pond
Amelia Pond

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 12:33

Oleeey her zaman bir hemşerim oluyor. Bende Sürmeneliyim ama İstanbulda oturuyorum ve köye uzundur gitmedim sen benim yerime tadını çıkar diyeceğim. Ayrıca Sheldon , secret circle evet kaalp . Seninle bayağı ortak yönüm varmıs
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 12:42

ahahahaha mert senin insani halini yerim asdfsadfds sağol cınıms <3

Gizemiim çok güldüm yazdığına eveet ben nomalim kii Razz harika rp yazmıyorum bunu biliyorsun -_________- neyse kabul ettim artık sne daha çok sdafsadd <3

ahaha herkesin karadenizle bağlantısı oluyor zateen ama kimse burda otrmuyor çok uyuz. Niye memleketinizi bırakıp gidiyonuz karşiiiiiiim?! neysem çıkarırım tabi tadınıı istemesem de çıkarmak zorundyaı yani sadfsd evet bir de seni Gleek yaparsak tam olur Razz
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 13:07

Nurdan'ı tanımayanı dövmesine kesinlikle yardım ederim ona göre Very Happy
Rp' ilk başladığında tanışmışık lağ. ne anılarımız var ^^ Çok ortak yönümüz vardır. Glee, tbbt, Çikolata<3<3 fln bu ara quantum fiziğini sevdirmeye çalışıyorum. Umarım başarılı olacağım Razz TM bölümünde olduğundan sonsuzzz saygım var kendisine Very Happy Edebiyat, tarih, dil anlatım bunları dinlemek yetmezmiş gibi birde oturup bu derslere çalışmak. Wow diyorum sadece kendisine Very Happy İngilizcesi iyi değildir dizilerin altyazılı halinin çıkmasını bekler Very Happy çok takılırım bu konuda ona Very Happy.. Okuduğu serilerin yeni kitaplarını ona anlatmaktan büyük zevk alırım. Her zaman söver tabi bana Razz Ps'la arası iyidir. Bence çok iyi kullanıyor ^^

Herneyse bu kadar yeterli Very Happy Kendisi sevilir. Hemde çok Wink
Machaon Aristide
Machaon Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 15:27

Danışak mı güzelim?
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 15:28

Aynen ilk başladığımda tanıştıydık ey gidiii *.*
Şimdik beni Schrödinger'in kedisi yapmakla tehdit etmen hiç yardımcı olmuyo quantum fiziğini sevmeme Very Happy tırsıyom laan sadfds. Tamam ez burda da ez. İyi değil ingilizcem nolcak senin gibi Amerikalarda dolanmıyom ben taaam mı Sad Ve bir daha kitapta neler olduğunu söylersen cidden çok pis dövücem seni :H Sessizlik'te neler olduğunu söyledin uyuz ettin beni -.- Ahaha uyuzun pisliğin teki olsan da -ki sen bunları zaten biliyorsun Razz- sen de sevilirsin çok sağol canımcım <3
-----------
Danışak yahışuhlum k9
Machaon Aristide
Machaon Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 15:31

ASIL POSTUMU ATIYOM. BÜYÜK YAZCAM ÇÜNKÜ HERKES AYIK OLMALI. NURDANI TANIMAYAN VARSA YA TANISIN YA DA GİTSİN, O DERECE. O BENİM TEK BİTANE YEGANE EŞSİZ İKİZİMDİR. CİDDEN İKİZİMDİR. TEKTİR. BİLMEM ANLATİLBİM Mİ NURCANCIM CANIM ENİM. ÇOK CANA YAKINDIR. İZLEDİĞİ DİZİLERE TAPARIM ÇÜNKÜ BEN DE İZLİYORUM ONLARI. 3 AY SONRA BİR YIL OLCAK TANIŞMAMIZ. ÇOK MANASIZ Bİ CÜMLE OLDU. ONU ÇOK SEVİYOM. VE ŞU AN ONUNLA KONUŞMAM LAZIM!
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 16:00

ahah ikizin sana kurban olsun ya. Ben de seni çoook seviyorum ikizcim ki sen bunu zaten biliyorsun sadfsd. Oha cidden o kadar oldu mu ya zaman çok çabuk geçiyo valla. Ne günlerimiz oldu seninle. Neyse temem susuyorum şimdi udygulanmayacağıms. BEN DE İKİZİMİ ÇOK SEFİYOM ÇÜNKÜ O ÇOK SUGAR ahah eğlendim. mujuk.
Machaon Aristide
Machaon Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 16:02

Doğum gününde çokoş duygulancaz, süper planlarım ve ben k9
Eutich Zednite
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 16:44

Ooof çatlat böyle beni meraktan.
Ophelia Rhodanthe
Ophelia Rhodanthe

Lakap : Bastard.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 18:29

Merabaaaa, tanışmak istediğim kişilerdendin. Ben de Ceren ve Karadeniz'deyim. Sanırım ilk defa Karadeniz Bölgesi'nden birisiyle tanışıyorum, yok ikinciymiş. Neyse. ^^ Memnun oldum.
TM candır.
http://fantastikcag.my-rpg.com/
Eutich Zednite
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 18:50

Ehehe ben de memnun oldums çokçaa vaay karadenizin neresindeen ^.^
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 20:28

Ablasının bitanesi canı <3 çoooooook sevıyorum kız seni..
https://mortalinstruments.forum.st/
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 20:43

ahaha canım ablam benim ben de seni çok seviyorum :kalp:
Niobe Hera Linos
Niobe Hera Linos

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 23:40

Nurdaaaan Very Happy Tarih gerçekten candır bu arada.
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 23:51

ahaha almiiiiiiiiiii Very Happy Kesinlikle ^.^
Irina Pavone
Irina Pavone

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 12:59

Geyiğim benim. Yerim dördüzcan, glee aşkını bilmeyen yoktur seni bilip de. <3 <3 yenirsin.
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 15:40

Sen daha fazla yenirsin dördüzcan ama hadi neyse Razz
Joleigh Pavone
Joleigh Pavone

Lakap : Jo ya da Leigh

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 19:39

Bence sen CANSIN falaaan yaneee. Güzeliiim <3
Jovana Kirochka
Sıradan
Sıradan
Jovana Kirochka

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 19:44

Musa yüzünden hediyem erken geliyor sana :( Of allamyarebbim. AMA bu sayede Musa'nın hediyesini öğreneceksin ahahahaha, şimdi bir mutlu oldum ki......... anlatamam. Uh.
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: tralala çikilatalı başlıık.   tralala çikilatalı başlıık. Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 20:59

ehehe sen de CANSIN S. ♥

--------------------------

OHA HEMEN HEMEN HEMEN ÖĞRENMEK İSTİYORUM ÇATLAMAK ÜZEREYİM ZATEN

tralala çikilatalı başlıık.
1 sayfadaki 1 sayfası