Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı

3 posters
YazarMesaj
Courtney Rodger
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Courtney Rodger

Lakap : Kortni minnoş kısaltmayın.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Empty
MesajKonu: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimePerş. 02 Şub. 2012, 20:57

Böyle aklıma ne gelirse yazçam buraya bazen günümü anlatırım bazen saçmalarım bazen gifler, videolar falan. Önemli burası. Herkesin güncesi olsun çok gülmeli eğlenceli olsun günce okumayı çok seviyom yazmayı da. Şimdilik yeter döncem.
-xoxo çılgınlımert
Borislaw Belmour
Londra Baş İblis Efendisi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimeCuma 03 Şub. 2012, 13:35

Sevgili günlüğümsü şey;
Şimdii biz açtık siteyi ama kimse rp yapmıyo neden başımız kel mi çok üzülüyorum. Neyse ki toplu kurgu fikrimiz var orada da kim kime dum duma olacak zaten Wink)))) Ama rp yapsınlar üzülüyom, çok üzülüyom. Onun dışında bugün yien LOL oynuyodum dün kendime kokuşuk fare Twitch almıştım görünmez oluyo falan çılgınca ambush yapıyom ama bu kokuşuk fare olduğu gerçeğini değiştirmiyo. TVD ve TSC izledim. Cassie'den nefret ediyom ALLAN SALAAAAA ölse üzülmem ama o ölmez of Sad FAYE RULEZ FAYE ALLAH FAYE AMİN. Herkes Faye'i sevsin Cassie salak. adam'dan da nefret ediyom loner emo allam yaa. Dianna da taş ama karakterini çok sevmiyom. Melissa'ya da bi haller oldu hadi hayırlısı sonu Nick gibi olmasın da.... TVD'ye gelelim kökenler birleşti minnoş aile oldular şimdi defolup gitsinler ARTIK YENİ STORYLINE İSTİYOM SIKTINIZ HAAA melezler diziye hiç ekşın katmadı bu arada bi işe yaramıyolar. Meredith'den çok umutluyum lan kitaplarda çok sevmiştim onu. Ama kitaplar nerde dizi nerde Elena'yla arkadaş bile degiller Sad NEYSE ÇOK KONUŞTUM SAYGILAR ARTIK. BURDA ÇOK CIVITIYOM KİMSE BENİ YARGILAYAMAZ ÇÜNKÜÜÜ.
-xoxo sexksymert
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 05:58

Oh hai there bitchez, yes, it's me again.
Sabahın köründe kalktım çok sinirliyim SABAHIN KÖRÜNDE ŞEKERSİZ SERT BİR KAHVE İÇİYORUM SIRF AYAKTA DURABİLMEK İÇİN bi de dershaneye sövüyom ama o kısma girersek çıkamayız. Şimdi hayatın muhtemelen benim yaşımda biri için çok zor olması gerekiyo. Benim "çok da umrumda" tavrım hayatı kolaylaştırıyo tabi. Arkadaşlarım her gün soru çözüyo ben onlara sövüp kendimi suçlu hissetmekle yetiniyorum. IYYYY BU POST İĞRENÇ OLDU HİÇ KOMİKLİ DEĞİL OKUMAYIN LAN. AMA DERSHANE Sad(((((((((((((((((((( Neyse 1'de evde olçam kaldığım yerden devam ederim bakalım bugün Müge platonik aşkı hakkında bana neler anlatıçak hepsiii dershaneden sonra Wink))))
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 12:42

çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Tumblr_lyo1ox3Gbk1r8x62uo1_500
Şu gifteki kız var ya Lana Del Rey. Benim için müziğin tanımını değiştirdi. YOK İMKANSIZ FAZLA İYİ. Albümünü dinliyorum çıktığı günden beri ve sürekli olarak. Şarkıların hepsi o kadar içten ve derin ki AĞLIYOM RESMEN SÜREKLİ. Hoş değil cidden hem dinemekten hem ağlamaktan kendimi alıkoyamıyorum. BİR ALBÜMDE BİR TANE BİLE Mİ KÖTÜ ŞARKI OLMAZ. YOK ABİ YOK, AZICIK UCUNDAN BİLE OLSA SEVMEDİĞİM ŞARKI YOK ALBÜMDE. Bir de o kadar orijinal ki. FAZLA İYİ İŞTE ANLAYIN. Esas amacım albümdeki sevdiğim şarkılardan bahsetmekti bu postta ama bütün albümü seviyorum yok yani. ABİ KADININ DIET MOUNTAIN DEW diye şarkısı var, dışardan ne kadar aptalca ve boş bir isim gibi duruyor. -Mountain Dew bir içecek markası.- AMA O ŞARKI BİLE DELİCESİNDE DERİN VE GÜZEL YOK YANİ. Bazı şarkılarde bildiğiniz kendimden geçiyorum, bağlantı kopuyo. ABİ İMKANSIZ ŞEKİLDE HARİKA SIRF BU YÜZDEN NEFRET EDESİM GELİYO RESMEN O KADAR İYİ Kİ VAR OLUŞU SİNİR BOZUCU. ÇOK İYİ İŞTE HERKES DİNLESİN.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimePtsi 06 Şub. 2012, 06:04

Okulaaa gitçeeeeeem
Oh ne güüüüzeeeeel
Okula gitçem, Fuly'i görcem, Eğlenceeeeeeeem
Ama yarın gitmek istemiyom
Çünkü herkes çok salaaaaaaaaaaaak
-Bunu böyle glee cast - I feel peretty / Unpretty havasıyla söyleyerek yazdım.-
-Pişman değilim.-
ALLAM SANA GELİYOM!
Kandırdım okula gidiyom.
Courtney Rodger
Courtney Rodger

Lakap : Kortni minnoş kısaltmayın.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 21:06

BİLİYOM BENİ ÇOK ÖZLEDİNİZ.
Okuldan nefret ediyom lan harbiden, boş insanlar, boş öğretmenler falan hoş değil. YARIN DA DERSHANE VAR ZATEN NASIL İŞ BU ANLAMIYOM......
Neyse bakın sakinleştim, klasımı koruyorum. Bugün TVD ve TSC izledim. Cassie neden ölmüyosun cnmmmmmmm. Cidden ölsene valla bak fandom kutlama yapar ölsen, kimse seni sevmiyo. Fayana FTW oyşşş Faye'le Diana ne sekxsy olurdu lan. Neyse öhm erm....... TVD Eshter bacımızı sevdim. İyi güzel kökenlerdne sıkılmıştım gebersinler diyodum. Sonra Rebekah'yı sevdiğim aklıma geldi onu de geçtim bu bölümden itibaren resmen Klaroline shipper oldum HAYAT ÇOK ZOR. ELENA ÖLSENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ALLANI SEFİOSAN ÖL. Baş karakterlere resmen sinir oluyom lan acaba her dizide böyle mi? BEN KATHERINE'İ ÖZLEDİM BANA KATHERINE VERİN. Valla lan Katherinesiz olmuyo onun yeri ayrı.
Bir de Ophelia Ceren çok minnoş bir insan burdan belirtmek istiyorum kimse rp yapmıyo o yapıyo en çok içten tebriklerimi sunuyorum valla büyük. Kortniyi seviyorum. Geçen gün arkadaşın kedisine miyavlamak serbest dedim içimdeki kortni işte.
Neyse gittim.
-xoxo peshmerqe boi
OHA peshmerqe boi'A DELİCESİNE GÜLÜYOM.
Daniel J. Pavone
Daniel J. Pavone

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimePaz 12 Şub. 2012, 09:37

Bi dakka lan ben Daniel'ı aktif ettim falan diye mutluyum ama yastayım abi. Whitney ölmüş. Abi kadın efsaneydi ya, ölemez yani cidden. Yalan deyin ölmedi deyin. Ağlarım lan valla ağlarım, ağlıyom.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimePtsi 13 Şub. 2012, 18:31

şu an itibaren feysbukta resmen kendimle ilişkim var. Forever alone level'ımı ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Ya şimdi baktım çok fazla sefgilim var hangi birini yapçaktım böyle hallettim işte yaa Smile)))))))))) ALLAM ÇOK YAKIŞIKLIYIM. ÇOK TAŞIM Wink))))
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 18:04

selam
annem moves like jagger'a
MUUUUZ KAÇÇA
diyo.
Çok komik onu çok sefyom. Ayrıca türk sanat müziği nameleri katıyo şarkıya.
qittim qörüshürüsssss
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimeSalı 21 Şub. 2012, 21:55

The 5th Coach oynamak zor iş lan valla.
Şimdi bizim dandik O Ses vardı ya onun gerçeği Amerika'da iki sezondur yayınlanıyo ben geçen sezonu da izlemiştim. Bu sene facebookta the 5th coach diye bi oyun yaptılar. Jüriler takımını oluştururken sen de oluşturuyosun falan her hafta o hafta söyleyenler açılıyo istediğini alıyosun. 1 blind audition kaldı takımımda sadece 3 kişilik boş yer var çok korkuyom yetmiçek diye. Onu geçtim, Katrina Parker diye bir kadın var her gördüğümde vicdan azabı çekiyom ama almıyom kadını. Ama takımım çok güzel genelde güçlü sesli minnoş kızlardan oluşuyo esas onlardan korkçaksınız zaten. Erin diye bi kız var sesi çok harika değildi ama çok güzeldi atladım direk kazanma potansiyeli var bençe. Neyse çok zor iş daha düellolar olcak. BEN NAPACAAAAAAM. İşin ilginç yanı burdaki yarışmalar yetmiyo amerikan yarışmaları izliyom survivor olsun so you think you can dance olsun master chef olsun. Sorunluyum valla sorunluyum. Neyse ben gidiyom umarım haftaya sadece 2 kişi beğenirim sonra da Katrina'yı takımıma alırım çünkü boş yer kalmadıkça katrinayı alcak cesaretim olmucaks.
Eğer adınız Mert Güleç'se ve bir insanın normal olarak izleyebileceğinden çok daha fazla şey izleyip ayrıca onlarla fazlasıyla ilgileniyorsanız hayat çok zor. Sad
-xoxo realityshowfreakmert
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı   çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı Icon_minitimeÇarş. 22 Şub. 2012, 06:21

Domain düşmüş lan bedava olan domain'in üzerinden girebildim siteye. Glee hate yazmam lazım acil. FRAGMANDA VERİYOLAR FABERRY'İ BÖLÜME GELİNCE TROLOLOLOLOLOL hep böyle oluyo lan ilk değil son da olmıcak. He şimdi mutlu musunuz Quinn'e kaza yaptırdınız Artie'ye arkadaş çıksın birlikte yuvarlansınlar. KIZ CHERRIO OLDU DAHA YENİ LAN NİYE KAZA NİYE KIZ YALE'E ALINDI HAYATINDA HER ŞEY YOLUNA GİRDİ İLLA BATIRCANIZ DEMİ İLLA. RIB ÖLSE ÜZÜLMEM YEMİN EDERİM SENELERCE BAYRAM YAPAR KUTLARIM. Bütün karakterleri ve çiftleri etkileyecek şeyler olacak bir bölüm.... Brittana ve Tike siz bekleyin bütünden sayılmazsınız.
Bİ KERE DOĞRU OLANI YAPIN YA Bİ KERE YA. YEMİN EDERİM SUİKAST DÜZENLİCEM BEN YAZCAM BÜTÜN BÖLÜMLERİ FANDOM BANA TAPAR TAM OLURUM. OKULA GİDİYOM BEN BUGÜN Bİ DE MATEMATİK VAR BRITTANA GÖRMEDİM FABERRY'İ BATIRDILAR KESİN GÜNÜM HARİKA GEÇER FINCHEL MİDE BULANTIM DA CABASI ÇOK BAĞIRDIM. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Gitttim ben.
-xoxoWHYUNOmert

çılgınlıgüzelateşliyazmalıfalanmertbaşlığı
1 sayfadaki 1 sayfası