Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

benmeselauçarımmesela.

+4
Niobe Hera Linos
Deamon Austeja
Aethra L. Pavone
Joleigh Pavone
8 posters
YazarMesaj
Joleigh Pavone
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Joleigh Pavone

Lakap : Jo ya da Leigh

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

benmeselauçarımmesela. Empty
MesajKonu: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePerş. 02 Şub. 2012, 14:28

'Bende varım, bende varım!' diyerek açıyorum bu başlığı da. Tanışma başlıklarına damlayan biriyim. Severim kendimi tanıtmayı, ancak insanların beni bulma çabası daha çok hoşuma gidiyor. Her neyse lise öğrencisiyim. Liseli gençlik ehe. Şaka bir yana lise iğrenç. Lisenin en güzel yanı küçükleri ezmek. Çok gaddarım. Hmm işte rpciyim. Bırakmayı düşünüyordum vazgeçtim. Hep vazgeçerim zaten. Ama beni sevenler için yani. FRP'ciyim de aynı zamanda. PJO, HP, GG, LOTR ve değişik kurgularda yer almışlığım vardır. Tanıdık kesin çıkar, şüphesiz. PS'ciyiz bi de. Acemiyiz ama le lö la le le... Yaşasın acemigençlikphotoshopculuk asdf

Rock/Metal dinlerim. Aslında her türlü müziği severim, arabesk hariç. Yine de rock ve metaldan şaşmayız! Çalın bir Guns 'N Roses, Scorpions, Iron Maiden, Europe, Metallica, AC/DC, Bon Jovi, Coldplay, ... Durduramazsınız beni arkadaş! LOTR severim. Star Wars vazgeçilmezim. Wheel of Time bir numaram. İlk kitapta olmama rağmen hastasıyım. Daha önümde 13 kitaplık bir seri var.

Emma Watson manyağıyım. Adam olun. Ahah. Liv Tyler idolüm her bişeyim, hatun tanrıça yani. EW'ye karşı olan hayranlığımı ezer geçer. Zooey Deschanel zaten ayrı bir dünya. Ona da damlamayın dalarım derim yani. Natalie'de candır. SW aşkım sayesinde ona bi bağlandım zaten. Onun dışında Kristen Stewart, Erin Heatherton, Maggie Grace falan da canımdır. Erkeklerden Logan Lerman, Tom Felton, David Garrett, Hayden Christensen, Henry Cavill, Jared Padalecki, ... severim işte. Dırım dırım dırırırım. Sorunuz varsa sorun öptüm hepinizi.

XOXO Cherry Fairy.
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePerş. 02 Şub. 2012, 14:42

Vişne perisini yerleeeer (: Hoş gelmişsin canımcım ^.^ LOTR aşktır vallahi <3
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePerş. 02 Şub. 2012, 14:51

Hoşgeldinnn. Lisede küçükleri ezmek. Kesinlikle vazgeçilemez hobim Very Happy. Rock/metal forever. Dinlediklerine bende bayılırımm. + slipknot dinlemelisin Wink Zoey Deschanel yeni bir dizisi başladı. Kendisini severim Wink İyi anlaşacağız gibi. Bende Mert.
Niobe Hera Linos
Niobe Hera Linos

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePerş. 02 Şub. 2012, 15:09

Coldplay, Bon Jovi, LOTR, Henry Cavill (: Süperdir bunlar daha ne diyeyim Very Happy
Borislaw Belmour
Londra Baş İblis Efendisi
Londra Baş İblis Efendisi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePerş. 02 Şub. 2012, 17:37

ZOOEY DESCHANEL *.*
-Bu tepkiden kim olduğumu çıkarmış olman lazım.-
Joleigh Pavone
Joleigh Pavone

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimeCuma 03 Şub. 2012, 13:30

-Hoşbulduk Nurdan'm <3
-Slipknot'ta iyidir ancak hani bu saydığım gruplar kadar fanatiği değilim ehe. Ama yine de iyi gruptur. Evet! New Girl gerçekten mükemmel bir dizi. Anlaşırız anlaşırız bu kadar ortak yöne bakarsak anlaşmazsak ayıp olur. Memnun oldum Mert. Smile
-Ahaha zaten ortak yönümüz çoktu Almina daha bir sevindim. Very Happy
-Yaaaa Zui diye bağırırsın öyle. Zui'm, Zui'm. <3 Evet, sonradan tanıdım ama olsun ehie Razz
Ophelia Rhodanthe
Ophelia Rhodanthe

Lakap : Bastard.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimeCuma 03 Şub. 2012, 16:34

"Guns 'N Roses, Scorpions, Iron Maiden, Europe, Metallica, AC/DC, Bon Jovi, Coldplay, ... " Bunu görüp damladım. Melabaa. ^^
http://fantastikcag.my-rpg.com/
Machaon Aristide
Machaon Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 00:18

Vays diyerek başlıyorum.. Coldplay ve HP yetti. Sevdim seni ismini bilmediğim vişne perisi, hoş geldin ^^
*Ayrıca vişneye bayılırım!
Amelia Pond
Amelia Pond

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimeC.tesi 04 Şub. 2012, 08:21

müzik tarzına ve beğendiğin ünlülere bayılarak merhaba diyorum Smile
Joleigh Pavone
Joleigh Pavone

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2012, 19:42

-Merhabaaa eheh. Onu gördüğüm başlıklara bende damlıyorum şahsen ahah.
-Artık ismimi biliyorsuuun. Coldplay candır efendim.
-Merhaba canım. ^^

benmeselauçarımmesela.
1 sayfadaki 1 sayfası