Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cynthia. | Esin.

+2
Joleigh Pavone
Cynthia Weitz
6 posters
YazarMesaj
Cynthia Weitz
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Lakap : Thia.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Cynthia. | Esin. Empty
MesajKonu: Cynthia. | Esin.   Cynthia. | Esin. Icon_minitimeÇarş. 10 Ağus. 2011, 15:13

Selam gençler. Ben Esin olmaktayım, evet. Öhööm, en klasiğinden cevapları sıralamalıyım sanırım önce. On dört buçuk yaşındayım, lise bire geçtim, SBS mağduru birkaç milyon insanlardan yalnızca bir tanesi oluyorum. Sonraa, Bursalı'yım ha bide, aile Bulgaristan göçmeni ama napacaksınız o kısmı boşverin siz. Yaklaşık iki buçuk yıldır Rpg yapıyorum, sürekli yeni site arayışı içerisindeyim Berşan çağırdı öyle geldim efem buraya. Çok cıvık mıdır vıcık mıdır, öyle bir insanım ben. Yani öyle diyorlar, bilmiyorum bi' arkadaş sinirlenince öyle demişti. Belki sadece samimi insanımdır, olabilir sonuçta. Ciddi olmaktan hiç anlamam, arkadaşlarımın arasında falan gevezeyimdir. Aslında sitelerde arkadaşım olmasa bile gevezelik yapabiliyorum ama gerçek hayatta asosyal olma yolunda ilerliyorum sanırsam, öyle utangaç bir yapım var ne yapayım yani. Sonraa, müzik dinlemeyi çokça severim, öyle karışık şeyler dinliyorum belirli olarak taptığım bir grup yok ama her haltı severim öyle bir şeyde var. Ha her halt dedim diye Bülent Ersoy falan sanmayın, yabancı şarkılar dinliyorum ben. Öyle yani, gelin tanışalım kaynaşalım, severim arkadaş edinmeyi. Selamlar, saygılar efeniim. ^-^
Joleigh Pavone
Joleigh Pavone

Lakap : Jo ya da Leigh

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Cynthia. | Esin. Empty
MesajKonu: Geri: Cynthia. | Esin.   Cynthia. | Esin. Icon_minitimeÇarş. 10 Ağus. 2011, 15:30

Hacı gelme sen ya ahaha. İkimize de hoşgeldin o zaman dimi ama? (Y)
Krystelle Rhodanthe
Krystelle Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Cynthia. | Esin. Empty
MesajKonu: Geri: Cynthia. | Esin.   Cynthia. | Esin. Icon_minitimeÇarş. 10 Ağus. 2011, 16:29

Ben de Nisa Esin, SBS mauru eveet. Ben de o grubun içideyim ne de olsa. 7'lisin anladığım kadarıyla, ehe ben de. Ben 15 yaşındayım diyorum orası ayrı. Very Happy Hoş gelmişsin. İyiki gelmişsin. Ne diyeyim, inşallah eğlenirsin burada (:
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Cynthia. | Esin. Empty
MesajKonu: Geri: Cynthia. | Esin.   Cynthia. | Esin. Icon_minitimeÇarş. 10 Ağus. 2011, 17:24

ehem hoşgelmişsin esiiin Smile Nurdan bende 15 yaşında lise 2 ye geçtim felan ha bi de Trabzon forever diyorum öyle yani Very Happy kullandığın ünlüyü görünce eski karakterimi ne çok özlediğimi farkettim ah aaah neysem tekrardan hoşgelmişsin Razz
Cynthia Weitz

Lakap : Thia.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Cynthia. | Esin. Empty
MesajKonu: Geri: Cynthia. | Esin.   Cynthia. | Esin. Icon_minitimePerş. 11 Ağus. 2011, 13:31

[size=10}Seree, kalp. Hoşgeldin hatun asdfj.
Nisa, memnun olduum. Very Happy Yok 96'lıyım ama Aralık, puf. İnşallah eğleniriz, evet.^^
Memnun oldum Nurdaan. Ünlünü çok seviyorum, benimde görünce aklıma geldi şuan asdfj. Hiç kullanmadım gerçi aşırı takım değiştiren biri olaraktan az geliyor resimleri ama çokoş kız, bi ara kullanmak lazım. Trabzonlular güzeldir, arkadaşım vardı orda. Memnun oldum tekrar. :B[/size]
Victor Markovic
Moskova Sürü Lideri
Moskova Sürü Lideri
Victor Markovic

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Cynthia. | Esin. Empty
MesajKonu: Geri: Cynthia. | Esin.   Cynthia. | Esin. Icon_minitimePerş. 11 Ağus. 2011, 13:54

Hoşgeldin ben de Helin Smile 15 yaşındayım ve herkesle bir ortak nokta bulmaya bayılırım (: Bende yabancı müzik dinlemeye bayılırım ama arada bi türkçe de dinlerim (: Neysem tekrar hoşgelmişsin Very Happy
Brandon Demandréd
Brandon Demandréd

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Cynthia. | Esin. Empty
MesajKonu: Geri: Cynthia. | Esin.   Cynthia. | Esin. Icon_minitimePerş. 11 Ağus. 2011, 14:35

Bursaaa <3 Bayılırım Bursa'ya da Bursa'lılara da. Özellikle Mudanya.

Acayip Bursa sempatizmi var bende. Neyse Smile Hoşgeldin Esin, Burçin ben de.
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Cynthia. | Esin. Empty
MesajKonu: Geri: Cynthia. | Esin.   Cynthia. | Esin. Icon_minitimePerş. 11 Ağus. 2011, 15:48

asdfsd az mı geliyo resimleri bende sürekli takım değiştiren biri olaraktan zilyon tane takımım oldu Aethra ya bi ara göstersem ağzın açık kalır sadf emin ol epeey resmi var devi dışında galerisini bulmak accık sorun oluyo ama ben aştım o sorunu neysem öyle işte sadf Very Happy

Cynthia. | Esin.
1 sayfadaki 1 sayfası