Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im

+9
Angela Marlyssa
Ophelia Rhodanthe
Calvin Harrison Benson
Conerus Hell Greyn
Cynthia Aristide
Machaon Aristide
Alessandra Aristide
Aethra L. Pavone
Elizabeth Rose Wayland
13 posters
YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Empty
MesajKonu: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 09:59

Benim başımın püsküllü belası, yakamı bırakmayan bitanem benim. seninle 1,5 yıldır tanışmamıza rağmen ömrüm boyunca tanıyormus gibi hissediyorum. Nedense artık. Razz Neysem işte gizemcim doğum günün kutlu olsun kk kk

İyiki Doğdun, iyiki burdasın. *-* Sen benim birtanemsin..
https://mortalinstruments.forum.st/
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 11:25

Bebeğim hayatım bitanem yavrum hatunum Cool iyiki doğmuşsun yavru ceylanım k5 sana sarkmadan gün geçer mi yavrum Cool o değil de sen varya sen ne yaramazsın Razz Neysem sen bitanesin çok seviyorum seni en çok beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen(nihihi doğum günün hatrına en çok sen de olabilir ama sadece doğum günün hatrına hıhım) ayh neysem böyle önceden önceden kutladık biz hadi hayırlısı yanii seviyorum seni bebeğim iyiki doğdun iyiki tanımışım seni Nice benli yıllara! Very Happy
Alessandra Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 11:33

İyi ki doğdun tatlım (: ilk üye olduğumda falan bana çok iyi davranmıştın o halinle kalmışsın aklımda nedense, siteye döndüğümde de bu huyunun -ALLAH'A ŞÜKÜR - değişmedini gördüm Razz Hepimiz için bir arkadaştan öte kardeş oldun ve bizim kalbimizde önemli bir yer edindiğini de bil. Hiç unutmayacağım bir dostumsun, tabii biliyosun yani Very Happy, doğum günün kutlu olsun nice yeni güzel yaşlara.

Böyle de saçmalarım ama anlamışsındır herhalde Very Happy
http://lethallove.com
Machaon Aristide
Machaon Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 11:45

Gizeeeem, bebeğimmmm, yavrucuk, 2. panpişim benim Very Happy
İyi ki doğdun canım benim, iyi ki varsın, iyi ki tanımışım seni. (Fazla resmi oldu ama neyse yetin artık bunula) Yoksa ben gibi bi yaramazın, bi delinin, bi öfke manyağının olduğunu bilmiycektim. Keşke İzmir'de olsaydım da senle sabaha kadar eğlenseydik *-* Neysem burdan yapıcaz artık başka yolu yok Razz Bana verdiğin değerin iki katını hakediyosun ve umarım o değeri veriyorumdur Smile Seni çok seviyorum kardeşim, iyi ki doğdun AGAİN Smile
Ayrıca dün rezil oldum,bu açıkca ortada Razz Very Happy
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 13:52

iyi ki doğdun gizem Very Happy dünde msnde dediğim gibi rplerini bekliyorum sıkı takipçisiyiz yani Very Happy Very Happy öyle yok yazmicam bende olmuyo da gibi şeyler duymiyim senden. otur sen yaz yav işte ne güzel Very Happy aaayyhh konudan sapmışım iyi ki varsın hacı gadın Very Happy
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn

Lakap : Hell.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 15:57

Nice senelere Gizem. Smile
http://www.aclikoyunlari.net
Calvin Harrison Benson
Calvin Harrison Benson

Lakap : Calvin

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 15:58

Doğum günün kutlu olsun sevgili adminemiz. Nice senelere ^^
Ophelia Rhodanthe
Ophelia Rhodanthe

Lakap : Bastard.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 16:57

Gizemmm, iyi ki doğdun ki sen. ^^ Seni çoooook seviyorum ablacım. *kıps*
http://fantastikcag.my-rpg.com/
Angela Marlyssa
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Angela Marlyssa

Lakap : Ölüm meleği.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 18:16

Nice mutlu senelere Gizem Very Happy
Emma Soblood

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 20:24

İyiki doğdun Gizeeeeem nice mutlu senelere canımmm Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  893328
Seviyorum seni yha Razz
Irina Pavone
Irina Pavone

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 21:24

Anam 24 dakikayla kaçırmışım çook özür dilerim. Ama doğum gününü kutluyorum. Smile
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 21:38

hadi bi daha kutliyim bi daha kutliyim gene kutliyim kızım kaç kere kutlasam rahat etmem lan ben öyle bi kutlayasım vaar Very Happy yerim seni ben çokça yaaa öyle bi seviyom pir seviyom ben seni yaa bitanem benim hatunum galp sana kocaman (:
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 23:16

@Banu aplam : İyiki varsın, iyiki aplamsın seni çok seviyorum ki ben <3 En çok ben nan *-* Ben bırakmıyorum işte öyle adamı *-* Hem insan ablasını nasıl bırakır ki Very Happy Yedim sizi güzellikler yeğenimi de neyse öyle işte. Ben seni hiç bırakmayacağımm beni kovsanda Razz ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

@Nurdanım ruh ikizim : En çok ben seviyorum ki seni *-* en çok ben Very Happy nihihihaa Very Happy Asılma yaramazlıklara girmeyelim lütfen bak hani ama çok uslu bi kızım Very Happy Seni çok seviyorum Very Happy iyiki varsın, iyiki yanımdasın, iyiki hayatımdasın. Hep kal lütfen Very Happy ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

@Nisa : Değişen tek şey etrafımdakiler sanırım ben hep aynıyım ben tatlım Very Happy Sende iyiki varsın ve iyiki tanımışım seni Very Happy Çok seviliyorsun sende Very Happy Sizlerde benim için bir arkadaştan çok daha yakın oldunuzz ve hep öyle olacak Very Happy

@Musaaaaa kardeşim bebeğim Very Happy Seni çok severim ki ben *-* Yerin bende çok büyüktür. Seni tanıdığım için çok mutluyum ve iyiki varsın hayatım. Ben yaramaz değilim bir kez daha söylüyorum Very Happy Arada atar yapıyorum genelde ama olsun Very Happy D. Günümde olmanı çok istedim ama olmadı :S Neyse sen gel bi ben senin için doğum günü yaparım ayrı Very Happy ♥️♥️♥️♥️♥️

@Sevgili Gülsim : Senin için o imzanın altındakini silicem tamam ikna ettin beni. Cidden bak. Sende iyiki varsın iyiki tanımışım seni. Çok seviliyorsun tatlım Very Happy

@Volkan, eheh : Teşekkür ederim hep beraber nice güzel, uzun sağlıklı güzel yaşlara Very Happy İyiki varsın Very Happy Hep bizimle ol ♥️

@Sevgili Boğaç : Admine hoşuma gitti *-* İyiki tanımışım ki seni. İyiki varsın. İyiki bizimlesin. Hep beraber güzel seneleree^^

@Cerenciğim : Bende bende Very Happy İyiki tanımışım yavrum seni ♥️♥️♥️

@Helin : Teşekkür ederim Helinciğim. Sende iyiki varsın ^^

@Merveeee : Seni rp'ye, ilk adımına sürüklediğim için mutluyum - buaradarplerinisevdimki- Sende iyiki varsın tatlım Very Happy Very Happy Seviyorum seni deli ♥️

@ Gizemli Xenia : Önemli değil yaa olsun Very Happy Teşekkür ederim.^^

Herkese çok teşekkür ediyorum tekrardan ve tekrardan. Sizleri çok seviyorum iyiki varsınız. Sizde benim ailemsiniz kii *-*Herkese tekrar tekrar teşekkür ediyor ve sizleri gözlerinizden öpüyor ve sarmalıyorum. Sevgi pıtırcıklarım. Hep yanımızda olun hep beraber olalım ♥️♥️♥️♥️
Veronica
Veronica

Lakap : Kan Kraliçesi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2011, 09:09

Allahım bu ne sevgi dolu bir mesaj gizem aşk böceği gibisin hayatım
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im    Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im  Icon_minitimePtsi 11 Tem. 2011, 17:32

Her zamanki halim. Sevgi dolu, aşk böceği ve sakin ben *-*

Güzel İsabella ~ Tatlı Gizem'im
1 sayfadaki 1 sayfası