Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sınav ve Ödev Puanları.

YazarMesaj
Cosmina Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Cosmina Aristide

Lakap : Yok.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sınav ve Ödev Puanları. Empty
MesajKonu: Sınav ve Ödev Puanları.   Sınav ve Ödev Puanları. Icon_minitimeSalı 03 Ağus. 2010, 10:19

Ödevlerin ve sınavların notlarını burada belirteceğim. Her ders sonunda bu başlığa bakmayı unutmayınız.

Puan sistemi:
*Sınavların sonuçlarını puanla vermeyeceğim. Toplam 5 not olacak. A, B, C, D ve F şeklinde. Onların puan dağılımıysa şöyle:
90-100 ~ A+
90-80 ~ A-
80-70 ~ B
70-60 ~ B-
60-50 ~ C
50-40 ~ C-
40-30 ~ D
30-20 ~ D-
20-0 ~ F

*Ödevleri 40 üzerinden 4 kategoride puanlayacağım:
30-40 ~ Üst Düzey
30-20 ~ Yeterli Düzey
20-10 ~ Yetersiz
10-0 ~ Berbat
Cosmina Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Cosmina Aristide

Lakap : Yok.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sınav ve Ödev Puanları. Empty
MesajKonu: Geri: Sınav ve Ödev Puanları.   Sınav ve Ödev Puanları. Icon_minitimeCuma 17 Ara. 2010, 09:38

Arianna Lucy Warren. Ödevinde tam olarak neler hissettiğini daha iyi ifade edebilirdin. Yine de iyi bir ödevdi. Beatrice'nin notunun ne kadar sıkı olduğunu bilirsin. Puanın 30/40!
Arianna Lucy Warren demiş ki:

Dolunay Ritüeli
Bu ritüele ilk katıldığımda gece evine yeni gelmiştim ve korkuyordum.Aslında korkmak değil ama aşırı derecede heyecanlıydım.Ne giyeceğimi bile bilmiyordum.Ama profesör Isabella sayesında hazırlandım ve ritüele katıldım.Elementler harekete geçerken her elemente sıra geldiğinde sıcaklığını,serinliğini elementlerin her özelliğini iliklerime kadar hissettim.O kadar huzur vericiydik.Sanki tanrıçamın yanında huzurlu bir şekilde bulunuyordm.Dolunayın o muhteşem ışığının altında yaptğımız ritüel her zaman çok göz alıcı olmuştur benim için.

Karanlık Kızlar/Erkekler Ritüeli
Gece evine geldikten bir süre sonra özel bir gücüm olduğunu farkettim.Birgün tartışmaya girdiğimde karşımdaki insanın gözlerine odaklandım ve o anda onun bir trans haline girdiğini gördüm.Önceleri sadece insanlarda yapabildiğimi düşünürken,daha sonraları herkeste yapabildiğimi farkettim.Özel gücümü farketmemden bir süre sonra karanlık kızlar/erkeklere katıldım.Karanlık kızlar/erkekler ritüeli elementleri hissetmemin yanında özel gücümüde derinliklerde hissetmeme neden olur her seferinde.O güzel duyguyu hiçbir zaman aynı şekilde yaşayamıyorum.Her ritüelde farklı bir huzurla doluyor içim.

Arınma Ritüeli
Dolunay ve karanlık kızlar/erkekler ritüellerinden sonra katılma şansım oldu.Bu ritüel başlaycağı zaman huzuru daha salona girer girmez hissettim.Çembere kaıldığım ve ritüel başladığı an bütün duygularım tavan yaptı.Bu kadar rahatlatıcı ve huzur verici bir ritüel yaşamamıştım.İlk girdiğimde ritüel bitince kurduğum cümle bu oldu.Gerçekten bütün olumsuz duygularımdan arındığımı hissettim.Tanrıçamı fazla fazla yakın hissetmeme sebep oldu bu ritüel.Dolunay ritüelinda Tanrıçama çok yakın olduğumu hissetmiştim ama arınma ritüeline katılınca kesinlikle Arınma ritüelindeki bulduğum huzuru hiçbir şekilde diğerlerinde bulamadım.

Sınav ve Ödev Puanları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sınıf ve Ödev Puanları.
» Role Play Puanları | Gece Evi Yönetimi