Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Batucanım - Damien

5 posters
YazarMesaj
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Batucanım - Damien Empty
MesajKonu: Batucanım - Damien   Batucanım - Damien Icon_minitimeSalı 05 Tem. 2011, 21:00

Doğum Günün Kutlu olsun Batuhan. 16. yaşının sağlık ve mutluluk getirmesini dileriz.
-MS Yönetimi-

Resmi olayı geçerseeek Batucanım benim iyiki doğdun nice mutlu yıllara! İyiki varsın, iyiki tanışmışız. Hatırlıyor musun bilmiyorum ama 'Selam site RazzVery Happy' tanıdık geldi mi sana? Aresto da bu başlığı açtığında konuşmaya başlamıştık. Başlıktan çetboksa ordanda msne geçtik derken bu siteye getirmiştim seni. İyiyki de getirmişim. İyiki de rp ye başladığım ilk zamanlarda karşıma çıkan kişi sen olmuşsun. Bana katlandığın içinde sağol. Bazen ciddi anlamda çekilmiyorum biliyorum ve çok gıcık olabiliyorum. Sürekli trip havalarında da olabiliyorum. Ve sürekli hastayım bunu da biliyorum ama sen katlanıyosun bana Razz Bendeki değerini çok iyi biliyorsun sen tekrar tekrar şaapamam şimdik. O değilde vidyonun gitmesine aşırı üzüldüm hala da üzülüyorum Sad neyse başka zamana kaldı artık ^^ oyş neyse beni bıraksan sayfalarca yazabildiğiimden susuyorum asıl kutlamanı msnden yapacam zaten ^^

Doğum Günün Kutlu olsun Batucanım!
Misafir
Misafir

Batucanım - Damien Empty
MesajKonu: Geri: Batucanım - Damien   Batucanım - Damien Icon_minitimeSalı 05 Tem. 2011, 21:04

Hepibörtdey janımsssss.
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Lakap : Vicky

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Batucanım - Damien Empty
MesajKonu: Geri: Batucanım - Damien   Batucanım - Damien Icon_minitimeSalı 05 Tem. 2011, 21:11

O benim adamım yaa Very Happy bir çok konuda ona güvenim tam. Ablasının bitanesii iyi doğdun. İyiki varsın.
Damien Pavone
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Damien Pavone

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Batucanım - Damien Empty
MesajKonu: Geri: Batucanım - Damien   Batucanım - Damien Icon_minitimeSalı 05 Tem. 2011, 21:27

Nurdan: Yuh ya okurken yoruldum Razz Very Happy Ve şunu söylemeliyim açtığım hiçbir başlığı hatırlamam Very Happy İçeriği hatırlıyorum ama Very Happy Bunlar dışında çok çok çok teşekkür ederim Smile

Sevde: Tenk yu janımsss Razz Very Happy

Banu Abla: Abla çok saol Smile Sende benim hatta tüm sitenin bitanesisin Very Happy
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Batucanım - Damien Empty
MesajKonu: Geri: Batucanım - Damien   Batucanım - Damien Icon_minitimeSalı 05 Tem. 2011, 21:33

Doğum günün kutlu olsun What a Face What a Face
Machaon Aristide
Machaon Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Batucanım - Damien Empty
MesajKonu: Geri: Batucanım - Damien   Batucanım - Damien Icon_minitimeSalı 05 Tem. 2011, 22:35

Sana karşı true blood ve andry birds'de olan gıcıklığım hala geçmiş değil onu da belirtiyim batu Razz Very Happy
Neyse konumuz sapmasın, iyi doğdun iyi varsın panpişim, nice yıllara Smile
Damien Pavone
Damien Pavone

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Batucanım - Damien Empty
MesajKonu: Geri: Batucanım - Damien   Batucanım - Damien Icon_minitimeSalı 05 Tem. 2011, 22:42

Saol gülsüm Smile

Senden daha hızlı dizi izlediğim ve senden çok daha iyi oyun oynadığım için bana kızamazsın Razz Very Happy Bunları çalışarak kazandım ben Razz Ayrıca saol panpiş cansın Razz Very Happy

Batucanım - Damien
1 sayfadaki 1 sayfası