Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yo xD

4 posters
YazarMesaj
Jens Winstead
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Jens Winstead

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yo xD  Empty
MesajKonu: Yo xD    Yo xD  Icon_minitimeCuma 24 Haz. 2011, 01:52

Ehem... Merhaaba?Neyse hehe ^^ Ben Ezgi. Eylül ve Nilay'ın söylemesi üzerine buraya geldim *-* Buraya üye oluşum komikti ^^ Aslında buraya ben önceden üye olmuşum O.o Tamam evet üye olduktan sonra farkettim ^^ Aklıma geldi falan sdgsdfghdfhd hani oralarda bir yerde Yoite Orihara gördüyseniz bilin ki benimdir. Neden onu kullanmadın derseniz ^^' Bu hesabı aldıktan sonra aklıma geldi ^^' aslında baktım öyle üye listesinde gördüm ilk dsgssdggsd Neyse işte... Bilesiniz, öyle sinsi sinsi foruma dalan birisi değilim yani ...

Neyse işte... Kendimi tanıtayım kısaca fasdgsdgsdh 19 yaşındayım. 3-3 buçuğun çeyreği zamandır falan rp yapıyorum. Aslını sorarsanız, bu bu zaman boyunca manyak gibi rp yapmadım yani xD Keyif ne isterse ^^

İşte aşırı anime severim. Genelde tercih ettiğim türler... belirsiz! sfghsfhhdf Ruh halime göre ^^ Türkçe'ye önem veren biriyimdir ama arada bozduğum olur xD asdgsdgs

İşte manga okumayı çok severim. Shoujo, shounen ai&yaoi, korku konulu mangaları daha fazla severim. Korku konusunu severim ama yalnızca çizimde! Yani öyle korku filmlerinden haz etmiyorum xD Neyse işte... Ne diyeyim? Hah... Visual Kei çok severim. Jrock severim ♥ Japonları seviyorum!!!!!

Sound Horizon hastasıyım ♥♥♥
Japon müziğini, güney kore müziğini, italyan müziğini, rus müziğini, fransız müziğini severim falan kısaca söyleyeyim dedim dgsdgsdhsdfh xD

30 Seconds to Mars aşığıyım ♥ İngilizce şarkıları pek sevmem. Ama sevmesemde, dinlemiyor değilim tabi xD

Ben her şeyi severim, herşeyden nefret eden biriyim işte ^^ Çok çabuk değişir zevklerim işte... -evet burcum ikizler, gıcık olun diye söylüyorum. neyse tamam ^^' cıvıttım ^^'- İşte kolay sinir olunan bir tip olduğumu düşünüyorum ^^ Arkadaşlığa çok önem veririm. Ben bana iyi davranana iyi davranırım. Empatik biri değilimdir. Her arkadaşımın düşüncelerine, zevklerine ve isteklerine önem veririm ^^ falan filan karışık işler ^^' Bu yüzdne sinir olurlar bana genelde Oo. neyse işte... Kendimi de düzgünce tanıtamadım zaten... Pif neyse ^^ hehe ^^

Düzenleme: Önceden farkettiğim ve şimdi yine farkettiğim bir şey var;
Bir de çok fazla NEYSE ve İŞTE ve ikisini birlikte kullanırım O.o yani öyle alışkanlık o... Normal konuşurken de öyleyim fagssdhshsdf
http://briribbabba.tumblr.com
Sidney Celico
Sidney Celico

Lakap : Sissy[Sanırım muhallebi bebesi demekti.]

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yo xD  Empty
MesajKonu: Geri: Yo xD    Yo xD  Icon_minitimeCuma 24 Haz. 2011, 20:55

selam ben de gözde..15 yaşındayım. Very Happy yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum.Razz Ermm..Hosgelmişin o zaman! Very Happy
http://www.houseofnightinvenice.vampire-legend.com
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

Yo xD  Empty
MesajKonu: Geri: Yo xD    Yo xD  Icon_minitimeCuma 24 Haz. 2011, 21:26

Hoşgeldin Ezgi bende Gizem. İyi vakit geçirmen dileği ile.^^
Vittorio de Michaelis
Vittorio de Michaelis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yo xD  Empty
MesajKonu: Geri: Yo xD    Yo xD  Icon_minitimeCuma 24 Haz. 2011, 23:43

Hoşgeldin Ezgi. ^^ Elf olmaya karar verdin sonunda, hmm? ^^ Bişey fark etmiyor, planlarımı biliyorsun. XD XD Herneyse, 30 Minutes To Mars sevdiğini bilmiyordum ama kim Jared Leto'yu sevmez ki, hehehe? :3

Neysem, çok resmi oldu. XD
http://jasdebitto.tumblr.com/
Jens Winstead
Jens Winstead

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yo xD  Empty
MesajKonu: Geri: Yo xD    Yo xD  Icon_minitimeC.tesi 25 Haz. 2011, 16:10

Hoşbuldum ^^ -Keşke adımı ortalarda söyleyeseymişim Razz kimse bilmezdi Razz- Evet Elf iyi ya... birden öyle hissettim işte hdfdhfdhd 30stm sevilmezmi! Jared Leto sevilmezmi! The Gazette yi sallarım, Sound Horizon'u sallarım, Gara'mı sallarım, Merry'yi, Yusuke'mi sallarım Jared için ♥️ -şey evet ben aşırı bir Jared fanıyım hdfhddfhdf-
He evet biraz resmi olmuş, ama önemi yokki takma ♥️
http://briribbabba.tumblr.com

Yo xD
1 sayfadaki 1 sayfası