Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Witch Stories~

YazarMesaj
Alessandra Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Witch Stories~ Empty
MesajKonu: Witch Stories~   Witch Stories~ Icon_minitimePaz 19 Haz. 2011, 15:09

Selam günlük.

Ailemin gönderdiği paketin içiden ilk sen çıktın. Bana sorarsan ilk önce seni değil de bana gönderecekleri çikolata kaplı bisküvileri koysalar daha güzel olacaktı. Her neyse bu aptal tüy kalemle yıpranmış sayfalarını deşe deşe yazmamın sebebini bilmiyorum, Beauxbatons'daki eğlenceler burada yok. Ne yazık ki orası daha eğlenceliydi. Buranın en güzel yanı karma olması o ayrı. Bir kulüp açmayı deniyorum günlük burada tahminimden daha çok kötülük var. Kendimi evimde hissetmeye başladım mı, kısmen. Ama Beauxbatons'daki odamı özlemedim değil. Slytherin yatakhanesi de yeterince rahat olsa da...

Her neyse. Şimdi uyumam lazım dersleri kaçırmasak iyi yoksa bu sefer babamın haberi olursa yandık. Bu konuda hassas bilirsin. Birkaç şey duydum dersten kaçmak için en iyi yer Yasak Ormanmışmış. Orası huzurlu gibi amaa her neyse.

Öptüm falan yazsam mı bilemedim ama yine her neyse.
Less.
http://lethallove.com
Alessandra Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Witch Stories~ Empty
MesajKonu: Geri: Witch Stories~   Witch Stories~ Icon_minitimePerş. 23 Haz. 2011, 15:53

Selam Günlük,
Bugün aptal kızın tekiyle kavga ettim. Sonuca akılırsa biraz ezik konumda olabilirim ama yaptığım lanetin nasıl işlediğinden habersiz, orası kesin. Öyle bir lanet savurmuşum ki ona of of. Beni ne zaman görse kafasına kazık saplamışım gibi olacak. Bu büyüleri nereden öğrendiğimi biliyorsun, bana kızamazsın değil mi? Bana tabii ki babam öğretti <3. Aman zaten sen bi günlüksün, kızma olasılığın yok Very Happy Kızın -aslında cadının- bir daha beni gördüğündeki surat ifadesini kaçırmayacağım beyni parçalanırken bakalım hala iyilik meleği olabilecek mi?
http://lethallove.com

Witch Stories~
1 sayfadaki 1 sayfası