Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

D e s i |

3 posters
YazarMesaj
Desiree Mc'Reid
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Desiree Mc'Reid

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

D e s i | Empty
MesajKonu: D e s i |   D e s i | Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 18:04

Öncelikle merhaba Hazal ben. Uzun süre önce kayıt oldum ama internette sorunlarım vardı. Açılmıyordu. Neyse kısaca kurgularınızı falan bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Desiree, göründüğü gibi bir Ravenclaw öğrencisi değildir. Onu bu binaya koyan tek şey zekasıdır. Yani araştırmayı sevmez. Öğretmenlerinin peşinde koşmaz. Kütüphaneye pek girmez. Sadece kitap okumaktan hoşlanır. Oda gerilim ve korku kitaplarıdır. Arkadaşlarıyla genelde iyi geçinir. Sakin gibi görünür. Çünkü onu bahçede falan görürseniz sadece kitap okurken görebilirsiniz. Ama sakin biri sayılmaz. Arkadaşlarıyla takılmaktan, eğlenmekten ve yaramazlıklar yapmaktan hoşlanır. Yalan söylemez. Biraz gereksiz olsa da dobradır. Ne düşünüyorsa söyler. Olayları uzatmayı sevmez. Yalan söyleyenlerle de bir problemi yoktur. Onun için önemli olan insanın özünde iyi olmasıdır. Tabi ona göre iyi. İnsanları tanımasını iyi bilir. Biraz güven sorunu vardır her insan gibi. Ama bunu anlamanız için onu gerçekten iyi tanımalısınız.Aşk işlerinde pek başarılı değildir. Karşısındakinin onun hakkında ne hissettiklerini anlayabilir ama bu aşk yada hoşlanma gibi durumlara gelince beyni durur. Fazla biriyle çıkmamıştır. İnsanlarla oyun oynamaktan pek hoşlanmaz . Çünkü bunun bir amacı olmadığını düşünür. Böyle düşünse de saçmalık yapmaz mı? Elbette yapar. Bazen intikam tüm beynini sarabilir. Kendine hakim olamayacağı zamanlar da olabilir. Azıcık damarına basarsanız sinir küpü olabilir. Ama bazen ileri gitseniz de umursamayabilir. Karışık biridir. Ama genelde anlaşması kolay, takılması eğlenceli biridir.

Aile Kurgusu:
Babası aydınlık taraftadır. Annesi ise karanlık. Babasıyla annesi çok gençken-annesinin de tam bir fahişe olması etkili tabi- bir hata yapmışlar ve Desi dünyaya gelmiş. Annesi babasını o ilişkiden sonra bir daha görmemiş ve Desi doğduğunda onu babasına bırakmış ,gitmiş. Kızına bir daha bakmaya gelmemiş.Yaklaşık dokuz yaşlarındayken annesi onu tekrar sahiplenmek istemiş ama babası buna izin vermemiştir. Annesi onu sürekli ziyarete geliyor. Büyük bir karanlık büyücü olabileceğini düşünüyor. Babası ise aydınlık olması taraftarı. Ama Desi bunlarla kafasını yormuyor. Ona göre bunu kaderi gösterecek. Başka kardeşi var mı bilmiyor. Aslında annesi yada babasının geçmişi hakkında pek bilgi sahibi değil.

Süpriz bi kardeş olabilirsiniz yani Smile

Kurgular:
Benim aradıklarım.
-Ayrıntılı bir şey aramıyorum aslında. Şöyle sürekli takıldığım beş altı kişi. Grup gibi olmak zorunda değil. Hepsi arkadaş olmak zorunda değil yani
-Düşman. Bu fazla olmasın. Bu kız genelde insanlarla iyi anlaşır.
-Sevgili . Çözümlenemeyen bir ilişkide olur. Arkadaş ayağına yatan olur. Aldatan olur. Ama aldatan olursa intikamımı alırım. Kurgunuza göre gelin yani açığım.

Bu kadar kurgularınızı bekliyorum.

Kurgular*
Carmella Decartius: En en en iyi arkadaşıdır.
Arianna Lucy Warren: Aslında kızla pek sorunu yok. Ama Arianna ondan pek hoşlanmıyor.

En son Desiree Schult tarafından Cuma 17 Haz. 2011, 13:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Carmella Decartius
Moskova Baş İblis Efendisi
Moskova Baş İblis Efendisi
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

D e s i | Empty
MesajKonu: Geri: D e s i |   D e s i | Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 18:19

Hazaaaaal. <3 En, en, en iyi arkadaşın olmak istiyorum süper bir kurgu falans yapalım, olala. <3
Desiree Mc'Reid
Desiree Mc'Reid

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

D e s i | Empty
MesajKonu: Geri: D e s i |   D e s i | Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 18:32

Yapalım canım. Ekliyorum seni en en en iyi arkadaşıma Smile
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

D e s i | Empty
MesajKonu: Geri: D e s i |   D e s i | Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 19:56

Düşman olabiler Very Happy
Desiree Mc'Reid
Desiree Mc'Reid

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

D e s i | Empty
MesajKonu: Geri: D e s i |   D e s i | Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 09:58

Tamam olur.^^

D e s i |
1 sayfadaki 1 sayfası