Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Balo / Aydınlık Taraf

+3
Mia Boieanca
Cynthia Aristide
Aphrodis Audrey Phyllis
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Balo / Aydınlık Taraf Empty
MesajKonu: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 10:41

Kimlerin kavgada aydınlık taraftan olacağını tam olarak kestirmek için böyle bir rp şart bence. Karanlık taraf Morgenstern'in etrafında toplanarak bir rp yapacak. Aynısını Sihir Bakanı konusunda düşünüyorum. Tabii dolayısıyla burdan Gizem'den de rica ediyorum rp'ye gelmesi için (:

Şincik. Şöyle ki, karanlık taraf Sihir Bakan'ına saldıracak. Dolayısıyla biz de savunacağız. Aslında tam olarak niye Sihir Bakanı'nın etrafında olacağımız konusuna bir açıklık getiremedim; ama Inventus başkanı balo öncesi bizimle bir konuşma yapmış olabilir. Karanlık Taraf'ın bakanlığa karşı bir şeyler yapacağını düşünüyordur ve bizi uyarmıştır. Dolayısıyla bazılarımızı Sihir Bakanı'nı korumak adına görevlendirmiştir. İşte kavgaya karışacak kişiler bu görevlendirilmiş kişiler olsun. Sihir Bakanı'nın etrafında dolaşalım öyle. Arada Inventus konusunda yetkili biri olursa rpye katılacak, o da bize konuşma falan yapabilir. Görev dağılımı ya da. Ehm bu kadar evet.

Katılacaklar

▪ Aphrodis Audrey Phyllis
▪ Katherine Swynford
▪ Claire McIntyre

En son Aphrodis Audrey Phyllis tarafından Ptsi 13 Haz. 2011, 11:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cynthia Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 10:47

ben ben ben Very Happy
Mia Boieanca
Mia Boieanca

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 10:52

Been.
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 11:00

İkinizi de yazıyorum. Gülsüm, konuşmayı sen yaparsın o zaman. Sihir Bakan'ına dikkat edin bla bla.
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 11:02

hortkuluklardan bakanın korunması gerektiğinden falan filan yaparız bişeyler Very Happy ne zaman başlar
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 11:04

En kısa zamanda başlar da katılımcı lazım işte. Birazcık kalabalıklaşalım bir (:
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 11:26

Tabii ki de katılacağım. Öncelikle beni korumak adına yaptıklarınız yerine aydınlık gücünü göstermeli. Bana bağlılığınız göz yaşartıcı gerçekten. Isabella sizi ve hogwarts'ı korumaya yönelik savaşıcaktır canı pahasına değil. Bunun için Bakan merkezli değilde aydınlık ve karanlık arasındaki rekabete odaklanalım. Sonuçta Isabella karanlık lordu öldürdü ve çok güçlü. Karanlığın amacıda Hogwarts'ı ele geçirmek bizde bunu önlemeliyiz.
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 11:37

Karanlık, Isabella'ya saldıracak. İlk olay bunu savunmak adına başlayacak. Sonra karanlık aydınlık savaşına dönecek. Yani savaşın başlangıcı burdan çıkabilir sanırım. Durduk yere bir savaş başlatmak Aydınlığa yakışmaz. Karanlık da böyle bir hamle yapmışken burdan savaşı doğurmak daha mantığa yatkın geldi dözüme. En azından Selçuk'un fikri böyleydi Very Happy
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 11:41

Karanlık Isabella'ya direk saldırmıcak ki zaten. Selçuk saldırıcak bir öğrenciylede başa çıkabilecektir heralde. Victoria'da saldırıcak ama saldırı daha çok Hogwarts'ı ele geçirmek amaçlı olacaktır.
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 11:59

Tamam işte, biz de orada savaşa gireceğiz. Direk Sihir Bakanı'nı koruyalım temalı bir savaş olmayacak zaten, çıkış noktası orası olacak (:
Blessing Ivalyn
Blessing Ivalyn

Lakap : Bless

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeSalı 14 Haz. 2011, 08:00

Başlık açılmış ama bi soruyum dedim. Bende katılabilir miyiiiim? Smile Evet derseniz eğer admine pm atcam. ^^
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeSalı 14 Haz. 2011, 15:45

Katılabilirsiniz tabii ki.
Blessing Ivalyn
Blessing Ivalyn

Lakap : Bless

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeSalı 14 Haz. 2011, 16:00

Oleeeey. Smile Ben Banu ablaya mesaj atıp açtığı rpyi düzeltmesini söylüyüm. Smile
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeSalı 14 Haz. 2011, 16:21

Bu aydınlık olarak yapacağımız rp kavgadan biraz daha ayrı olacaktı aslında. Karanlık bir rp yapıyor ya şuan baloda; onun aydınlık versiyonu gibi. Ama savaşı hemen başlatacakmışız, sanırım bu rafa kalktı bu durumda *-*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeSalı 14 Haz. 2011, 16:22

Evet ya ben hani tartışma o yönden çıkar diye şettirdim. Çünkü gerçekten aydınlık durduk yere saldırcak değil. Bu arada bi öğrenci derken. Kırıldım darıldım yani Razz Neyse ya niye daldım lan ben başlığa Very Happy Saygılar sevgiler. Very Happy Ha Bella Very Happy Ac' anasını öldürmüş olacağından şüpheleniyo ha Very Happy
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeSalı 14 Haz. 2011, 16:30

Keşke balo fikrini daha erken düşünseydik de şu rpleri yapabilseydik. Süper bir çıkış noktası olacaktı çünkü.
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeSalı 14 Haz. 2011, 16:39

Öldürmemiştir bence Razz Hmm tabi saldırabilirsin. Küçümsemedim ki ben orada hem Smile
Machaon Aristide
Machaon Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeSalı 14 Haz. 2011, 16:43

Ve başlığa dalan biri daha! Very Happy
Kesinlikle ya, böyle giderse baya uziycak balo. Baksanıza hazırlıklar bile bitmedi *-*
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeSalı 14 Haz. 2011, 16:44

Bitti bitti sayılır .d
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 16:08

http://www.mortemsymphony-rpg.com/t2610-ay-n-karanlk-yuzu#29611

Katılmak isteyen buradan başvursun isimleri eklenecektir Smile
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 16:11

Rp'nin tam olarak kurgusu ne olacak? Ona göre katılmaya talibim.
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 16:23

Isabella açılış konuşmasını yaptıktan sonra Katherine'in yanına gider. Baş seherbaz John, Victoria'nın burada olduğundan şüphe duyup, bakanın hayatından ve olabilecek tehlikeleri gözden kaçırmamak adına temkinlidir. Ve öğrenciler arasında kargaşa hani burada olabilir. Annesinin kayıp olduğunu ve benim öldürdüğümü düşünen öğrenci olayıyla gider sonra da büyür. Yani kafamda böyle şuan, açarız tabii ki de.
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 16:32

Bence bu ana kurgular adına forumlar açılmalı Balo Salonu altında. Yarı yıl balosu değil de, işte kurgulara ait forumlar. O forumlar altında ikişerli falan rp yapılsa daha hoş olur. Tabii burdaki tüm rpciler birbirlerini takip edecek, kendi rplerinde diğer rplerdeki olaylardan bahsedecek. Belli zamanlama yapılır, görev rpsi gibi. Şimdi birden tek bir rpye yüklenirsek çok karışık olacak. Dediğim sistemi Banu Abla burayı okuyorsa lütfen değerlendirsin ve cevap versin. Böyle bir şey yapılabilirse ben de katılacağım bu kurguya. Yoksa çok karışık olacağını sezdim *-*
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Lakap : Vicky

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 16:40

tek ir rpye yüklenilmiyor ki örneğin karanlığın üç ayrı rpsi var. Saldırıyı bir rpde anlatırken diğer rplerde de yazanlar onu okuyarak kendi rplerine şekil verip müdahele edecek. Tek rpde saçma ve uzun olur. Bir kişi beklemek. Ayrdınlık saldırı için bir rp yazar, ayrıca başka kurgularınız varsa ne bileyim partner filan onun rpsini ayrı yazarsınız.
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Balo / Aydınlık Taraf   Balo / Aydınlık Taraf Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 16:49

Da işte bu kurgular için forumlar açılsa. Ya da bu kurguların giriş, gelişme ve sonuçuna dair forumlar açılsa ve orada rpler yapılsa. Şimdi aynı forum içinde birkaç tane rp var ya, hangisinin hangisinde olduğunu daha şimdiden karıştırmaya başladım ben *-* Yani hangisi kurgunun neresine ait veya hangisinden kavga çıkacak falan. Çözemiyorum, belki de benim salaklığım bilemeyeceğim de. *-*

Balo / Aydınlık Taraf
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Aydınlık Savaşçıları
» Aydınlık Savaşcısı Alımları
» Balo vs.
» Balo Hakkında
» balo için