Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arapsaçı

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimeSalı 07 Haz. 2011, 04:44

Bilmiyorum... Bilemiyorum... Neden böyle birşey yapar anlamıyorum. Or.spu olmuş bi' ilişkinin arkasından neden bu kadar sızlanırsın ki?...

İçimde derin sıkıntılardan başka hiçbir bok yok şu sıralar. Ha bide midemde bolca alkol. Yine eskiye dönmekten korkuyorum şahsen. Ve hatırlatması yok mu şu ıssız adam filmindeki gibi evinin kenarına köşesine saklanmış ona ait bir eşyanın bir hortlayıvermesi... Bok var zaten ordan çıkıp bana gözükmesen olmuyodu dimi! Başın göğe erdi mi lan!

Fırtınalarımı bırakıp limanına sığınmıştım ey güzel. Kollarına demirlemiştim ben kendimi. Benliğimi rahatça salabileceğim kaldırma kuvvetlerim yoktu. Ama en yalın en halimi sana açmıştım. Rıhtımında öyle bir yarık yaptın ki. Onarmaya çalışırken yara oldu heryerim. Onaramadım... Şimdi kim gelse benim şehvetli gemime olmuyor be güzelim. Kimse o yolculuğa çıkamıyor. Yarığım yutuyor hepsini bir karadelik gibi. Defol hayatımdan! Nolur yalvarırım! Sen defol ki ben yine ben olayım...

0744

En son Acel Mc'Clain tarafından Cuma 10 Haz. 2011, 06:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimeÇarş. 08 Haz. 2011, 04:49

Bana karşıma geçip pişkin pişkin aşktan bahsetme olur mu? Çok yapmacık gözüküyorsun bebeğim. Bak ben yine o tiksindiğin eski halime döndüm. Yaptığım en büyük yanlışlık seninle birlikte olmak değil senin gibi bir beyinsizle birlikte olmakmış. Ahhh özür dilerim ağır geldi dimi? bilirsin ağır konuşurum. Üzgünüm güzelim. Ben koştuğum bu yolda sana takılarak yeterince hız kaybetmişim. Bi de şimdi seni paçamda taşıyamam. Düş yakamdan...

En son Acel Mc'Clain tarafından Cuma 10 Haz. 2011, 06:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimePerş. 09 Haz. 2011, 20:30

Toplucak nefret ediyoruz abi. Hani toplucak dediğim Mert Sevde ben. Yani toplaşında toplucak oluyoruz öyle çok kişiye gerek kalmıyo keza. Biz bize yetiyoruz. Ama şimdi konumuz O değil. Tanrımmmm! Öyle bir nefret ediyoruz ki. Ayaklarını latına tuz sürüp keçilere falan yalatasımız var. Bizim bi de avatar imza takıntımız var. Her ünlüyü beğenemiyoruz. Kahretsin nalet bişeyiz biz böyle üstteki üye bölümüne sadece "slytherin" sadece "takım bok gibi olmuş" şeyler falan yazarız. Sex Rp si yapamıyoruz bi de biz. Sevgilimiz kızıyo. Evet anlatım bozukluğu yapmadım üçümüzün de sevgilisi aynı. O kadar toplucak'ız ki onu bile ortaklaşa kullanıyoruz. Azımıza sıçsınlar biz Rp bile yazamıyoruz be! Uzattıkça uzatıyoruz dolandırdıkça dolanıyoruz. Kendimizi Sadrazam sanarız bide biz genelde. Bazen dünyanın kendi etrafımızda döndüğünü sandığımız falan da oluyo tabi. Sümsüğü şuurumuza şuurumuza yiyesimiz var.
Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimeCuma 10 Haz. 2011, 06:53

Birden çıkçım viraneden
Koşa koşa indim kumsala
Acı acı sövdüm sonra
Yüzümü kırbaçlayan rüzgara...

Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimePtsi 13 Haz. 2011, 18:23

Tanrım ya! Beni mi bulmak zorundalar. Yav nereme tutuşturdun paratoneli. Hani gıçımda paratonel olsa anca bu kadar mal çekebilirim üstüme de o yüzden. Onu geçtim. Azcık zeki olsalar nolurdu sanki ha! Hayır beni biliyorsun düşmanın bile akkıllı olanından isteyen adamım, niye idiotlarla uğraştırıyosun ya beni. İsyandanyım...
Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 08:42

Bazen çok eskilere takılıyor kafam. Henüz aşık olabildiğim zamanlardaydı. Bazen özlüyorum o halimi. Çektiğim acıları ve içimi paramparça eden o kemirgenleri. Hatta ilk sevgilimi... Upuzun simsiyah saçlarını... Şimdi aşk yok. Acı da yok. Ama olsaydı keşke. Ne bilim elimin üstünde bir el, yanımda uyanıcak bir kalp, tüm alerjilerimi bilecek biri... Olsun isterdim aşk...

Çaresiz içimdeki çocuk
    Bir günah gibi hep suçlu
    Senin hala ellerin soğuk
    Ve yağmurlu
    İçimde her gün ölen umutlar var
    Olsun zaten aşklar hep böyle

Sana bir söz yazdım bugün
    Yolladım rüzgarla
    İçinde gözyaşı vardı
    Küçükcük bir kadınla

Sana bir söz yazdım bugün
    Yolladım rüzgarla
    İçinde gözyaşı vardı
    Küçücük bir adamla...
Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimePtsi 20 Haz. 2011, 09:06

Bir tek söz, son bir gün...
Geç kaldın ve kaybettik !
Doğru yer doğru zaman;
Nerdeydin? Keşke bilseydim...

Geç kalmaktan öylesine endişeleniyorum ki. Elime bir baston tutuşturulduğunda artık çok geç olmuş olmasından çok korkuyorum. Beni tedirgin eden ölüm değil biliyorsun anne. Ben yaşlanmaktan çok korkuyorum...

Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimeC.tesi 25 Haz. 2011, 18:52

Bugün sabahtan tonla iş vardı. Çıktım çarşıya. Aman tanrım! Nasıl sıcak nasıl sıcak! İçimde volkanlar patladı resmen. Pantalon kıçıma t-shirt sırtıma yapıştı. Su savaşından çıkmış ıslak sıçanlara döndüm. Bi de nalet bir arkadaşımın doğum günü vardı ki hediye almam farzdı ara babam ara iflahım kesildi valla. En sonunda ziktiriboktan bi motor maketi aldım oynasın pezo. O değil sonra otoparkta arabayı kaybettim. Ulan zaten sıcaktan beynim rafadan kıvamında pişmiş bi de onunla uğraşılır mı şimdi. Dedim ulan Selçuk boşver arabayı hem bu kalabalıkta trafik mi çekilir bin şurdan minibüse defolup gidelim evimize. Ben bi üç saniye kadar düşündüm bunu. Yemedi tabi. Otoparktan çık durağa kadar git minibüs bekle. Gelen minübüs balık istifi olsun. Sonra ter kokusu falan millet zaten yapış yapış. Yok dedim arkadaş. Levyemi de alırım yanıma çıkarım trafiğime dedim. Bi yarım saat kadar otoparkta araba aradım. "Abi buralarda bi audi a4 gördün mü ya. Gümüş rengi olan." O kadar batırdım yani. Trafik desen felç. Sövee söveee eve zor attım kendimi. Bir geldim derhal duşa. Soğuk suyun altına bir girdim inanır mısın coooos ettim be. Ahh dedim bunun üstüne bi de soğuk bira. Günü anca bu kurtarır. Hemen sarıldım dolaba açtım kapısını. Bir de ne göreyim. HİÇBİRŞEY! Evet hiçbirşey göremedim çünkü biralarım yoktu. "METEEEEEEEEEEE!" diye kaykırdım büyük bir sinirle. Çıkarttım sırttan braveheart kılıcını. Yok tabi öyle bişey. Neyse bir bağardım ki evde abartmanın tüm camları çatlamış inanır mısın. öyle böyle meteye olan kızgınlığımda kulak ve burun deliklerimden duman çıkartaraktan bir tekel bayiye intikal ederek acil çıkartma yaptım. Eve gelir gelmez bi fonfip oooh kendimdeyim. Şimdi Mete'nin eve gelmesini bekliyorum. Girsin kapıdan kulağından akıtıcam şerefsizin. Twisted Evil
Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimeSalı 28 Haz. 2011, 16:19

O değil de; ne kadar çok gereksiz insan var bu dünyada ya. Belki de bazılarımız bu insanlarla veriyoruzdur sınavlarımızı. Milyonlarca, milyarlarca gereksiz insan. Hiçkimseler. Hepsini yaksak da küllerini Ganj nehrine savursak? Sonra yıkansak orda? Ölü küllerin içinde. İçimdeki ölmüş çocukları kül edip katsam diğerlerine. Sonra kedimi savursam LODOSa. Lodos ya. Kollarımı açtığımda derimden geçip sertçe kalbime giren LODOS... Beni de sarar mısın?
Misafir
Misafir

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 15:29

Herşeyin bir sonu olduğuna dair inancım sonsuzdur benim. Her güzel şeyin, her yokuşun, her aşkın, her batağın, her anının... Ahh evet lafa dünya turu attırmıycam. Gençler ben bu sitede sona geldim. Elimde olmayan sebeplerden dolayı aranızdan ayrılıyorum. Yarım kalan Rp lerim ve kurgularım için hepinizden ayrı ayrı özür diliyorum. Böyle olmasını inanın bende istemezdim. Fakat bunu yapmazsam hayatta kendime dair en ufak bi saygım kalmayacaktı. Bu yüzden gidiciyim işte Very Happy Kendinize iyi bakın çocuklar. Öpüldünüz.

Hoşçakalın...
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Lakap : Vicky

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Arapsaçı Empty
MesajKonu: Geri: Arapsaçı   Arapsaçı Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 15:56

Bazen susmak en iyi cevaptır derler. Sanırım şuan bu durumdayım.
Kendine iyi bak.

Arapsaçı
1 sayfadaki 1 sayfası