Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkesten nefret ediyom.

YazarMesaj
Borislaw Belmour
Londra Baş İblis Efendisi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Herkesten nefret ediyom. Empty
MesajKonu: Herkesten nefret ediyom.   Herkesten nefret ediyom. Icon_minitimePaz 05 Haz. 2011, 15:03

Şimdi ben bu günlüğe başladım. Sor bi niye başladım günlükçüm. Geçen yine koridorlarda dolaşıyordum. Sonra yine böyle insanların yüzlerini gördüm. Böyle aşure gibi suratları olan insanlar vardı. Sivilce mi ararsın çil mi ararsın ben mi ararsın hepsi vardı hani suratlarında hani aşurede de tencereye ne bulursan atıyon ya o misal. Sonra tabi kendimi alamadım. Hurraaaaaaaa erkekler tuvaletine bir kusmuşum ki sormayın gitsin. Bi de o sırada iniltiler işittim kim diye bakar sonra şantaj yapardım hani ama midem kaldırmazdı kesin. Her neyse işte öyle bunları anlattım hala nedenini söylemedim. İşte bunların hepsi çirkin ya ben bunlarla konuşamıyom ondan konuşçak biri lazım. Burda da sen devereye diriyon el yazım da çok güzel ya böyle mutlu oluyom. Harika bi defter olcan sen hadi ben kaçıyom. Biraz Hufflepuff döveyim çok sıkıldım, kız çirkinleştireyim acikta öyle işte. Görüşürüz kusursuz günlük. Of günlüğüm bile kusursuz insan değilim ben ya alın beni bu dünyadan.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Herkesten nefret ediyom. Empty
MesajKonu: Geri: Herkesten nefret ediyom.   Herkesten nefret ediyom. Icon_minitimeSalı 21 Haz. 2011, 10:20

Çoktandır sana yazmıyom ben. Sor bir neden yazmıyom. Artık senden de nefret ediyom ıyk. Bugün bi baktım üstün tozlanmış. Ben seni pislenesin diye mi aldım. Neyse sildim, bi daha tozlanırsan çöptesin bilgin olsun. O değil de şu Mırla var ya Mırla. Öldürcem onu çokpis. Haketti o. Nedenini söylemicem sana aptalsın anlamazsın sen. Beynin bile yok. Neyse o değil de fenakar şeyler görüyom, öyle böyle değil. Benim bu intikam planıma bir şekilde Sturm dahil oluyo. Fena yani. Galiba acik dayak yiyom ama olsun intikamımı etkilemiyo işimden sonra devreye giriyo o. o değil de gız olsam ilk Sturm'e verirmişim, büyü yaparken çok sexksi oluyo. Yazmadım say sen onu, bak üstünü çizdim zaten. Çoktandır Diana'yı görmüyordum. Bugün gördüm. Saçları falan çok güzel olmuş ayrı bir sexksilik katmış ona. Acaba hoşlanıyom mu lan. Yek yeaa ben kim hoşlanmak kim. Bu düşünceleri şu anda aklımdan gönderiyorum ama burda üstünü çizmiyorum, neden bilmem. Yok lan aşık olmam ben, ne aşık olcam. Herkes çirkin, herkes iğrenç. Değil mi lan acaba. Gidiyom ben be çok düşündürdün beni. Bi daha böyle yaparsan çöpe atarım.
Gittim ben
Yırtılsan üzülmem.
Alexxx

Herkesten nefret ediyom.
1 sayfadaki 1 sayfası