Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Etsütörm ve Saz Arkadaşları

2 posters
YazarMesaj
Beirut Austeja
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Beirut Austeja

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Etsütörm ve Saz Arkadaşları Empty
MesajKonu: Etsütörm ve Saz Arkadaşları   Etsütörm ve Saz Arkadaşları Icon_minitimePtsi 30 Mayıs 2011, 21:04

Anaa Sturm ile yazmamışım. Sonra yazarım Tristan'la.
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Lakap : isim

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Etsütörm ve Saz Arkadaşları   Etsütörm ve Saz Arkadaşları Icon_minitimePtsi 30 Mayıs 2011, 21:14

Bu ney lağ böyle? Ben günlük tutar mıydım? Ben neyin kafasını yaşıyom? Kafam bi hoş yine. Dün bir içmişim. Bi uyandım, Hufflepuff kızları yanıma toplaşmış falan. Zaten beybi feysim. Bi Huff tipim var. Buldum fırsatı kaçırır mıyım? Birinin poposuna diğerinin göğsüne çarpmışım sözde. "Ay Sütöörm. Seni şapşaal. Yi beni Sütörm öp beni Sütörm" falan havalarda uçuşuyo. Neticede kızlar yağni. Ya bi kak git, de diyemiyosun. "Ben gaçayım Huff'in gülleri" dedim ve KSKS dersliğine seyirtmeye başladım. Ava'm benim. Yine çokzeldi. Arada kesiştik. Biliyom o da seviyo beni. Zaten odasına çağırmıştı, ilk adımı o attı. Öf lan onu geç de beni ağılda kendimi töbeallam şeğederken yakalamasaydı iyiydi. Olsun daha iyi. Yoksa dikkatini çekemezdi. Bu satırları da erkekler tuvaletinde yazıyom. Hatta şimdi sümüklü Marie'den aşırdığım ruju sürüyom. Çok yakıştı ne yalan söyleyim. Söylemesi ayıp köfte dudaklıyım da.

xoxo
Etsütörm(çok seksi mahlasım)
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Etsütörm ve Saz Arkadaşları   Etsütörm ve Saz Arkadaşları Icon_minitimeÇarş. 01 Haz. 2011, 18:56

Hani böyle olur ya, istenmeyen gaz kaçağını birileri duyar. Ne laf edebilirsin ne de zamanı geri alabilirsin. Çaktırmamaya çalışırsın. Ama olmaz, artık duyan duymuştur. Öyle bi şey. Ava-chan da benim gazımı duydu bence. Kalp gazı. Ben de onunkini duydum. Ama ikimiz de çaktırmamaya çalışıyoruz. Ben artık onu istiyom. Benim olsun istiyom. Bidolu ahlaksız şey yapalım istiyom. Yoksa kendimi durduramam. Dün Lareina, önceki gün Victoria, Medusa'daki hatun, yarın kim bilmiyom. Ama sanki hepsinde onu hissettim. Küçük karşimi. Ava da onun hayallerimdeki yetişkin tasviri. Bence o yüzden taktım ben Ava'ya. Neyse ben gideyim de birilerini keseyim.

xoxo
etsutorm
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Etsütörm ve Saz Arkadaşları   Etsütörm ve Saz Arkadaşları Icon_minitimePaz 05 Haz. 2011, 15:43

Geçen bi rüya görmüşüm. Grylerdeki Trist, bizim Raven ve ben. Aynı yatakta. Fanteziler falan. Kelepçeleme, deşişme, öpüşme. Bi de beni kestiler. Böyle kan göbeğimin üzerinden kasıklarıma doğru ılık ılık inerken Raven kanımı dudaklarımın üzerine sürdü. Sonra Trist beni öptü. Arka planda Teoman. "Son defaymış gibi. Kaybederken kendimi sırılsıklam vücudundaa." Oyş. Uyandığımda bir ıslaklık hissettim alt taraflarda ki sakın sorma ne o diye. Söyleyemem, sır. Neyse bugün Raven ve Tristian'a teklif etçem. Ama Ava var. Onu da seviyom. On yedi yaşındaysanız hayat çok zor.

xoxo
Etsütörm
PS:Birileri de bana özeniyormuş meğersem.
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Etsütörm ve Saz Arkadaşları   Etsütörm ve Saz Arkadaşları Icon_minitimeCuma 10 Haz. 2011, 00:18

Ya şu aralar bi insanım ben ya. Haddinden fazla. İçmiyom da artık. Ava'mı da göremiyom. Karı-kız düşürdüğüm de yok. Ama bi his var içimde, şu benim bir başka şubem var Alex. Üç vakte kadar onunla uğraşacağım, içime doğdu. Geçen küçüktürüç falan diyo. Diyom "Neyin kafasında bu?" Bi ara ortak salonda uyukluyordum. Elektrik çarpılmışçasına uyanıp "Aha bu galp oluyo lan." dedim. Ama korkuyom bu çocuk beni seviyosa ya. Gızları falan kesip doğruyo. Erkeklerden hoşlanıyosa. Aman yarabbi. Neyse yeter bu kadar. Sana bi ad bulak la günlük. Küçüktürüç olsun hatta.

xoxo
Etsütörm
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Etsütörm ve Saz Arkadaşları   Etsütörm ve Saz Arkadaşları Icon_minitimeSalı 21 Haz. 2011, 16:31

Sktmn dünyası. Yeter lan, insan olmaktan sıkıldım mk. Küfredesim var yazamıyorum. Valla önüme biri çıksa acımam öldürürüm. Kodumuninsanları.

Etsütörm ve Saz Arkadaşları
1 sayfadaki 1 sayfası