Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu.

5 posters
YazarMesaj
Feodora Ninockha
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Feodora Ninockha

Lakap : F.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu. Empty
MesajKonu: Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu.   Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu. Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 16:58

1 aydır üyeymişim ve tanışma konum yokmuş.
    Hüzünlendim bak. O zaman yazalım kısa kısa. Efendime söyliyim, ben Asena Su. İnternet ortamında Su olarak tanınırım, 15 yaşına gireceğim 16 Haziran'da nasipse kısmetse. Fakat gecikmeli olarak başladığım için hala ezik büzük bir ilkokul öğrencisiyim. Sbs'den nefret ediyorum ve hiç çalışmıyorum. Sözel derslerim çok iyi, sayısal ölsün istiyorum. Öyle yani. Mavi, gri, beyaz ve kırmızı renklerine aşığım. Deli dolu, çabuk ısınabilen, birine çabucak uyuz olup oldumu da takan birisiyim. Ahaha. Müzik olarak Metalden, Rap'den, Pop'dan R&B'den dalar geçerim. Öyle değişik. Bunların dışında, hiperaktif bir insanım, çok güler çok ağlarım. Ruh halim aniden değişebilir. Beylikdüzü'nde ikamet etmekteyim. Bu şekil yani. Bu kadar.

Not; bunu sonuna kadar okuyanlar, verdim şukunuzu.Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu. 402718
    What a Face What a Face

Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu.   Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu. Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 21:56

evet hepsini okudum valla Very Happy nurdan bende memnun oldum felan işte sbs eziyetini atlatalı 1 yıl oluyor bkz: lise 1'im daha ezmesin büyükler beni dsfas Very Happy neysem iyi bend ehiperaktifim ama kolay ağlamam felan saçmaladım oyh salla ben hoş gelmişin-biraz geç oldu ama idare etcen- Very Happy bu arada başlığına ve şuku ya bi anlam veremedim evet bana açıklaman gerekecek Very Happy

En son Aethra tarafından C.tesi 21 Mayıs 2011, 23:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Damien Pavone
Damien Pavone

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu.   Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu. Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 22:38

Hoşgelmişsin siteye Very Happy Ben de batuhan Smile Sen yazınca fark ettim ben geleli 3-4 ay olmuş benimde yok tanışma konum Very Happy Ama şimdi çok geç olduğunu fark ettim ayrıcauğraşamamda onunla Razz Very Happy nese uzatmıyım tekrar hoşgeldin memnun oldum Smile
Feodora Ninockha
Feodora Ninockha

Lakap : F.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu.   Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu. Icon_minitimeÇarş. 25 Mayıs 2011, 09:31

Nurdan; değişik başlıklarla aram fena değildir. =D şuku ise, inci kültürünün bana yansıttığı, söz kümelerinin elemanlarındandır. =D

Batuhan; teşekkür ederim efenim. Benim sayemde keşfetmiş oldun, eeh ne kadar muhterem bir insanım. =D neyse, hoşbuldumm.
Traviata Volante
Traviata Volante

Lakap : Güly, Güldi (mustafa asdfg) *

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu.   Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu. Icon_minitimePaz 29 Mayıs 2011, 10:40

Benziyoruz galiba ya. Sonuna kadarda okudum Cool Very Happy
Hosgeldin*
Machaon Aristide
Machaon Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu.   Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu. Icon_minitimePaz 29 Mayıs 2011, 10:56

Vaay bi kaç yön aynı mesela hiperaktıiflik, çok gülüp çok ağlama yada sözellerin iyi olup sayılların ölmesini istemen gibi Very Happy Ben de Musa, geleli bi ay oldu ^^
Hoş geldin Smile

Akrobasi Yapaken Başını Yaran Ergenin Amca Kızı. Şukulu Konu.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seferiya Amca ile Tabir-i Caizse
» Sihir Basını Çalışanı Alımları
»  Konu Açarken Dikkat Edin!!
» Ünlü Değişimler - Eski konu
» Rahatsızlık duyduğum önemli bir konu ~ sonuç