Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

marlaaaaaaaaa

+5
Dorian
Nathaniel J. Ablow
Lexlander
Raven Orlov
Aethra L. Pavone
9 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeCuma 20 Mayıs 2011, 21:14

Şimdi bu kız eğlencelidir. Ancak daha çok sakin bir yerde takılmayı tercih eder. Eğlenmek için özellikle bir şeyler yapmaz, eğer olursa hayır demez tabii. En büyük eğlencesi kitaplardır. Roman okumayı pek sevmese de ansiklopedilerle arası iyidir. Farklı dilleri öğrenmek için sözlükler okur ve kendi başına altı dil öğrenmiştir. Hepsini çok iyi bilmese bile işe yarar derecededir. Bağlanmayı sevmez. Onun bağlanabileceği kişiler yalnızca ailesindendir. Çok düşmanı yoktur ama herkesle de iyi anlaşamaz. Bunun dışında Fight Club izleyeniniz varsa hafiften Marla Singer gibi çılgındır. Deliiii Marla.
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 21:35

malesefkim fight club'ı izleyemedim ama film listemde 5. sırada felan üsttekileri izleyem onu da izleyecem sırasıylan Very Happy neysem evet önce Diana Rynkar(V. sınıf sly,Sly Öğr. Başkanı)- depresif,ikiyüzlü,karanlık,bazı konumlarda sadist ve bulaşan olmadıkça içine kapanık. Kendi iç çekişmesini yaşıyor ve acılarından kurutlamıyor.
Dünyanın verdiği o büyük savaşı Diana da içinde yaşıyor. Aydınlık ve karanlık iki tarafta ona acı veriyor. Beyninin içinde hep bir ses var ve onu tuhaf biçimlerde etkiliyor. Bazen etrafta onu uyaran minik bir kız çocuğu gördüğünü sanıyor. Delirmenin eşiğinde anlayacağın. Eskiden herkese bulaşırken bu durum onu iyice içine kapanık bir hale getirdi. Ama genede bir olay olduğunda eski Diana geri dönüyor.eh biraz dengesiz bir karakter ^^ buna göre bişey bul Very Happy
Sonra Mich'i biliyon zaten vampirlerle kurgu istersen onada bişeyler bulalım ^^^ha bi de Elisha moonlight var kehanet profu ve huff bina sorumlusu istersen onu da ekle Very Happy takıl öyle beee Very Happy
Raven Orlov
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Raven Orlov

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 22:25

Marla Singer'dan sadece ben mi nefret ettim? *tamam itiraf ediyorum hoşlandığım çocuk çok seviyor onu*
Ehem ilanıma dalmadın deme sonra. Daldım.
Letje, Raven, Théodore, Trish, salla hepsini bir yere.
Lexlander
Lexlander

Lakap : Lex.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimePaz 22 Mayıs 2011, 11:10

Fight Club dediiii, beni bitirdi. Bütün karakterlerim senindir. Matt, Letje, Charlotte takılın istiyorum.
Nathaniel J. Ablow
Nathaniel J. Ablow

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimePaz 22 Mayıs 2011, 18:08

Hala soyadımızı Singer yapabiliriz. Ohş Marla. Ohş Emily. Ohş Sevde. Bugün seni çok özledim ben. Sad
Dorian
Dorian

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimePtsi 23 Mayıs 2011, 14:29

Joseph Thomson eski sevgili olabilir. Yada Marla'ya ilgisini göstermekten çekinmeyen bir dost.
Misafir
Misafir

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi 28 Mayıs 2011, 10:23

Şimdi Diana'yla sürekli tartışabiliriz. Marla üstün görür kendini abi, gelemez öyle şeylere. Very Happy Miç'le kurgu yapmaya gerek yok bence hiç. Very Happy

Raveeeen, senin bir karakterinle çok iyi olmak istiyorum Kıvıl. Raven olmaz ama. Trish olsun, hıhıhı Trish'le iyi anlaşsınlar. Raven'le de fazla samimi olmasınlar. Ted'le de bi' ara çıkmış olsunlar. Very Happy Letje'yle ne yapsak bilemedim kii. Neutral

Nagee, Matt'in eskilerinden olabilirim. Evet, tüm erkek karakterlerle çıkmış olmayı düşünüyorum. Very Happy Letje'nin bir şeyler sakladığını anlıyor olabilirim, hatta bu yüzden onu izliyor olabilirim. Hareketlerini yani. Charlotte profesör işte. Dersini severim, saygılar.

Oyş, Elif. Very Happy Seninle kurgumuz belli zatii. Very Happy

Nagehan "Marla'ya ilgisini göstermekten çekinmeyen bir dost." çokzel oluuur. Rp yaparız bi' de. Very Happy Evet evet evet.
Franky Morell
Franky Morell

Lakap : Franky.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi 28 Mayıs 2011, 10:28

Sevdeeeee. Benimkileri de at bence Mischa ile kesinlikle dost olabilirler. Lorelei düşmann. Franky'de dost olabilirler hatta eski sevgili de olabilirler hala dostla falan da olabilir. Rhiannon Blodeuwedd karakterini de bir şekilde at ben bulamadım Razz
Misafir
Misafir

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi 28 Mayıs 2011, 10:41

Franky eski olsun evet. Very Happy
Lorelei düşman olur, kabul. Düşmanlıktan çok anlaşmazlık olsun ya da.
Mischa ile arkadaşımsı dost olurlar. Olur evet.
O Gryffindor öğrencisi olanı da sıradan biri olarak görebilir Marlaa.

Öyle işte.
Franky Morell
Franky Morell

Lakap : Franky.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi 28 Mayıs 2011, 12:34

İyi olur rp de yaparızz Razz
Calypso De'Lapore
Calypso De'Lapore

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi 28 Mayıs 2011, 13:18

Şimdi Calypso aşırı neşeli ve öğrenmeye aç biri. Sürekli senin peşinde dolaşıp ona bir kaç şey öğretmeni istiyor olabilir. Biraz atmasyon ama biç sen onu. Very Happy
Misafir
Misafir

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi 28 Mayıs 2011, 14:44

Yaparız Kardiim. Very Happy
Deniz ben de fazla büyük biri değilim senden. Bir yıl var aramızda, o yüzden peşimde dolaşman pek mantıklı değil. Arkadaş olsunlar işte. Belki dil konusunda yardım eder falan. Ne bileyim.
Calypso De'Lapore
Calypso De'Lapore

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi 04 Haz. 2011, 09:12

Calypso'nun ruhu 6 yaşında Razz Ama dediğin mantıklı olur vallahi. Very Happy
Desiree Mc'Reid
Desiree Mc'Reid

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 19:01

Aslında benim karakterime göre çok sakinsin. Senin hareketli yanın olabilirim. Very Happy Zıt olmamıza rağmen iyi anlaşabiliriz.
Misafir
Misafir

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimePaz 19 Haz. 2011, 14:09

Hazal kuzum sen ne dersen odur. Very Happy Kabul.
Lena Duchannes
Lena Duchannes

Lakap : Scarl

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

marlaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: Geri: marlaaaaaaaaa   marlaaaaaaaaa Icon_minitimeSalı 21 Haz. 2011, 16:24

Sevde abla.Scarlett sana sihir gibi konularda falan filan yardım ediyordur.İyi bir arkadaş olabilirsiniz.Ama benim Kayla Vick Hadria ile dost olabilirsiniz falan.Kötü kızdır o Very Happy

marlaaaaaaaaa
1 sayfadaki 1 sayfası