Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

X`e Mektuplar

+5
Nathaniel J. Ablow
Carmella Decartius
Jessica Rabel Xyre
Bridget Blake
Patrick William Rock
9 posters
YazarMesaj
Patrick William Rock
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Patrick William Rock

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeCuma 20 Mayıs 2011, 20:39

X' lemğ kendi kendini ele veriyorsun ya. Olmğ, tüm özelliklerini açığa çıkarmakla anlamayan hödüktür xD
okan, beyazda hari izleyek <3
Bridget Blake
Bridget Blake

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 09:00

yaw X´, çok şımatkosun sen ya. yiyim seni <3
Jessica Rabel Xyre
Jessica Rabel Xyre

Lakap : J. Jess Jessi. Rabel isminilütfen sevgili adayım kullansın ki adet yerini bulsun.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeC.tesi 04 Haz. 2011, 20:59

x` galiba beni yanlış anladın. yeminle yavşamıyordum, senin dediklerine uysun diye öyle söyledim. yani severim senide, ama malkasın yani.
Carmella Decartius
Moskova Baş İblis Efendisi
Moskova Baş İblis Efendisi
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeÇarş. 08 Haz. 2011, 11:38

Sayın Bay X, sizinle Antalya'da görüşeceğiz. Öptüms.
Misafir
Misafir

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeÇarş. 08 Haz. 2011, 11:54

Ulan X'ler! Allah belanızı versin be! gün yüzü görmeyin emi!
Nathaniel J. Ablow
Nathaniel J. Ablow

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeÇarş. 15 Haz. 2011, 19:15

Sevgili x
la benim hiç x'im yok, napsak?
Misafir
Misafir

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeÇarş. 15 Haz. 2011, 20:49

Anne benim niye x'im yok! Bana da x alın.
Misafir
Misafir

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 07:51

Tanrı'nın cezası X;

Ne zamandır ortalarda gözükmüyon özledim ya. Hadi onu zktir et gelince de yazmıyon büyük ibn.sin ha! Az önce gördüm balo fotolarını koymuşun. Çok da güzel olmuşun var ya içim gitti. Azına edim emi! Bok var dı da böyle yaptık. Neyse. Sevgiler.

Calbert R. Tallon
Calbert R. Tallon

Lakap : Rad, Cal falan.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 18:34

Of X ya! Sen varya ömrümü yedin, tükettin, emdin. Bide öyle deyince benden başka kim tüketcek diyon. Hıh.
Misafir
Misafir

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 00:03

Selam x bebişim. Dün ablam bi topuklu ayakkabı aldı. Ankara'dan. Çok güzel topuklu ayakkabı satan bi yer bulmuş. Oradan ısmarladı. Kargoyla geldi. Böyle hoş bi şey. Tabii insan kısa olunca topuklu ayakkabıya ihtiyaç duyuyor. Mesela ben gerekmedikçe giymem. 1.74 boyunda biri olarak gerek görmüyorum.

Öptümsaygömdümbay.
Misafir
Misafir

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 15:35

X canım.
Kız atarlı. Yapçak bir şey yok. Üstüne gitmemeye karar verdim.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 15:41

X, x, x. Eskiler dönüyo ne mutlu bana. Dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışanlarda aralansın. Tartışma yaratma çabalarına gerek yok.
Blessing Ivalyn
Blessing Ivalyn

Lakap : Bless

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 21:05

Lanet olsun X,
Artık iyi geceler mesajı atmaktan vazgeeeeeç!!
Misafir
Misafir

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 23:09

Diyır X,
Ablama iki gözyaşı döktüm leptapını yazlığa götürmeme izin verdi. Mutluyum canım. Sitede her daim aktif olabilmenin huzuru var üzerimde. Öğlen uyanıcam site. Bir daha sabah yatıcam. Arada denize giderim ama olsun. Bir de arkadaşlarla arada sabahlarız, tatil partimizi yaparız. Evet, tatil şerefine ilk sabahlamamızda kusana kadar içiyoz. Sonra eve gelip ailelere çaktırmadan zıbarıyoz. O değil de, İzmir'e gideceğim Heri Potır'ın son filmini izlemek için. Ayvalık'ta sinema yok. Mert'i görürüm belki. Belki buluşuruk qadamla. Öyle işte.
Misafir
Misafir

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimePaz 19 Haz. 2011, 12:12

X;

İçimde sana karşı garip birşeyler var. Beni o kadar sinirlendiriyorsun ki daha suratına dahi bakmayacağıma yeminler ediyorum. Fakat rüzgarın kokuna bulanmış hali an geliyor ciğerlerime öyle bir doluyor ki, ne olduğunu anlamadan, örümcek ağına takılmış minik zavallı ve iğrenç karasinekler gibi oluyorum. Ateşlerine düşüyor, saçlarına dolanıyor, düşlerime hapsoluyordum. Ey gözlerine zifiri zindanları demirlemiş güzel. İçimde sana karşı garip birşeyler var. Bilmiyorum nedir bunlar, neyin nesidir. Ama gülüşünü görünce başım dönüyor. Kirpiklerinin arasında hapsoluyorum sanki. Her biri önümde kenetlenmiş parmaklıklara dönüşüveriyor. Nefesim kesiliyor... İçimde sana karşı garip birşeyler var...
Alessandra Aristide

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

X`e Mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: X`e Mektuplar   X`e Mektuplar Icon_minitimePaz 19 Haz. 2011, 13:36

Arianna Lucy Warren demiş ki:
X, x, x. Eskiler dönüyo ne mutlu bana. Dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışanlarda aralansın. Tartışma yaratma çabalarına gerek yok.
mucumucumucuk derdm ama azar yicem gibi bi his var sen bir slytherinlisin nisaa! sasdas. Very Happy

Sevgili X. Bana avatar yapsana ya Very Happy
http://lethallove.com

X`e Mektuplar
1 sayfadaki 1 sayfası