Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilinçaltı, üstü, sağı, solu

YazarMesaj
Reine Gregeroit
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Reine Gregeroit

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Bilinçaltı, üstü, sağı, solu Empty
MesajKonu: Bilinçaltı, üstü, sağı, solu   Bilinçaltı, üstü, sağı, solu Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 06:55

Tatlı Rüyalar...

Rüyalar bilinçaltımızın bir ürünüymüş. Öyle demişti ben daha çok küçükken o büyük sekiz kollu yaratığı görüp gecenin körünce evin ortasında deliler gibi turlarken annem. Peki benim huzuru hissettiğim bu rüyalar anne? Benim bilinçaltım hiç huzur yüzü göremedi ki...

Bazen insan kendini filmlerin içine atası geliyor. Hele ki her gece tek bir kişi için dua ediyor ve onun gelmeyeceğini bildiğiniz halde bunu yapabilecek acizlikte olduğunuzda. Hele ki özlüyorsanız ve o her aklınıza geldiğinizde midenizde uçuşan o eski kelebekler yerine kramlar cirit atıyosa... Şimdi filmlerdeki abartılmış şişirilmiş aşk hikayeleri bile hoş gözüküyor gözünüze ha? Aç bir insanın karşısındakini hamburger olarak görmesi kadar basit bir hadise işte bu da. Karmaşık olan tarafı gerçekçiliği. Hemde koca birer yalanlarken! Hadi biraz daha uyuyalım. Çocukkenki "devamını görme" umuduyla koyalım başımızı yastığa. Hadi yalanlara kandır beni...

- İyi geceler anne. Tatlı Rüyalar!

Bilinçaltı, üstü, sağı, solu
1 sayfadaki 1 sayfası