Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

do, dori, doria, dorian, doriane, etc.

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Empty
MesajKonu: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimePtsi 16 Mayıs 2011, 12:30

Öhöm, merhaba ben vampirim. Rolling Eyes
    Şimdi bu kızın kurgusunu çakayım şuraya;
    Yirmi dört yaşında dönüştürülmüştür. Dönüştürülme amacı ise bir ordu. Bu kızın sevgilisi bir insan; ama bir vampirle anlaşmaya girmiş, o vampirin ordu kurmasına yarayan insanları toplayıp ona götürüyor. Bu işi ticarete dökmüş bir pislik. Şöyle ki: Doriane bu sevgilisi tarafından vampire satılıyor, vampir bunu dönüştürüp ordusuna katıyor. E haliyle bu kız orduda kendini korumayı öğreniyor. Kimseye güvenmemeyi, haksızlıkları falan. Bunun yanında vahşi bir tip oluyor. İnsanlardan nefret ediyor çünkü sevgili insandı. Ordunun amacı ise belli değil efenim. Şimdi sitenin kurgusuna taşırmamak için orayı bilmediğini farz ediyoruz Doriane'nin. Sonraa, işte bu kız iki yıl kalıyor orduyla ardından kaçıyor. Gezgin bir vampir olarak takılmaya başlıyor bu şekilde daha da vahşi bir tip oluyor. Sonra bunun yolu Trail of Blood'a düşüyor. Oranın şefiyle tanışıyor. (bkz.: Liam Northman) Sonra da onun gibi olmayı öğreniyor. Çünkü ona aşık oluyor. Yani Liam vejeteryan bi' vempayır. Doriane de acımasız, bulduğunu ısıran cinsten. Neyse en sonunda aşk galip geliyor ve Doriane de vejeteryan olmaya çalışıyor. Budur yani.

Şimdi her şeyi arar cinsten oldum. Buraların yabancısı olduğu için dost falan olmaz haliyle, yeni geldi bu bölgeye. Ya da siz şöyle ufak bir kurgu çıtlatın yazarım buraya.

İŞTE BURAYA YAZACAĞIM KURGULARIMIZI FALAN ;;
    - LIAM. Asıl beni bulmamı sağlayan kişi. Hayatımı yeniden şekillendiren ve tüm aptallıklarımdan kurtulmamı sağlayan kişi. Sonsuz hayatımı adadığım tek vampir. Ona olan aşkımın beni iyileştirdiğini hissedebiliyorum ve bu mükemmel. Daha önce hiç tatmadığım, bilmediğim duyguları bana yaşatan yegane kişi.
    - VERONICA. Bu taraflara yolum düştüğünde ilk olarak onun yanına sığındım. Hayır sığınmak değil. Orada kalmak istedim. Ancak Liam'ı gördüğüm zaman Veronica'nın yanında kalmamam gerektiğini anladım. Onun küçük krallığına katılacakken Liam'ı tercih etmem onu kızdırdı, biliyorum; ama yapacak başka bir şeyim yoktu.
    - DORIAN. Kuzenim. (bilmem kaçıncı kuşaktan.) Beni o buldu ve iyi anlaştığımızı söyleyebilirim. Buralarda yaşadığını biliyordum ve döndüğümde ilk uğradığım kişi o oldu. Biriyle gerçekten bir kan bağım olması hoşuma gidiyor.
    -
    -
    -

En son Doriane tarafından Salı 17 Mayıs 2011, 20:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Veronica
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Veronica

Lakap : Kan Kraliçesi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimePtsi 16 Mayıs 2011, 12:34

Veronica vejeteryan vampir olayına sıcak bakmıyor. Ona göre bu vampirleri küçülten bir durum. Zaten liam ile anlaşmazlıklarının başında bu geliyor. Şimdi bu durumda seninlede anlaşamamalı. Böyle bir kurgu oluşturalım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimePtsi 16 Mayıs 2011, 12:36

Bunu göze almıştım. Very Happy
Olur ablam, ancak önceden vejeteryan olmadığı ve sırf Liam için böyle bir yol seçtiği için daha kötü bir şeyler de olabilir mi?
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimePtsi 16 Mayıs 2011, 12:38

olur elbette aklında varmı özel birşey
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimePtsi 16 Mayıs 2011, 12:43

Bilemiyorum, belki ilk senin bölgene gelmiştir, sonra Liam'ı görür ve onun yanında gider. Bir nevi yarı yolda bırakmak?
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimePtsi 16 Mayıs 2011, 13:15

süper tamam liam'ın seni etkilemesine çok bozulayım filan
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimePtsi 16 Mayıs 2011, 13:30

Evet evet. Ekliyorum.
Dorian
Dorian

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimePtsi 16 Mayıs 2011, 14:45

Vuu bizim de kurgumuz olmalı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 19:08

Nasıl bir kurgu olmalı Dorain'cığım? İsimler de pek benzer. Very Happy
Dorian
Dorian

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 19:11

Akrabalık önermeyi düşünüyorum. Doriana'nın büyük babası olabilir? Ahaha yada kuzen falan da olur.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 19:14

Ah, büyük baba mı? İlginç olur aslında. Ama kuzen kurgularını da her zaman sevmişimdir. Bilemedim hangisi olsun. Sen seç en iyisi. Very Happy
Dorian
Dorian

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 19:16

Kuzen olsun. Zaten bilmem kaçıncı kuşaktan olacağı için büyükbaba gibi olur.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 19:28

Pekala ekliyorum. Very Happy Araları nasıl olacak onu bilmiyorum ama. Sonuçta Doriane yeni geldi buralara, senden haberi var mı ya da senin ondan haberin var mı, çok karıştı ya neyse.
Dorian
Dorian

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 19:31

Dorian Lord'un adamlarından olduğu için herkesten haberi var. Senelerce Lord onu sakladığı için pek insanlığa karışamadı. Ama Leydi onu kurtarınca ilk işi ailesinin peşine düşmek oluyor Dorian'ın. Ve kendi kaynaklarını kullanarak Doriane ile karşılaşıyor. Çok sever kesin onu. Asdf. Araları iyi olsun yani.
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Lakap : isim

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 19:50

Aha aşgım gelmiş Very Happy Liam köpeğe olsun onun falan Very Happy neyse yani vejeteryan olsak da 1600 yaşındayız. Boru değil. Güçlüyüz . Canını sıkanın topuğuna sıkarım asdmf Very Happy Liam hakkında bi şeyler yazmani istiyorum (L) Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 20:32

Birinci tekilden yazamıyorum ben ya niye öyle yazdım ki. Neyse. Very Happy
Ekledim Dorian'cığım.
Vee Liğam'ı da ekledim beybi. Çok duygusal oldu he. Cool
Aethra

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 20:42

beni de ekle beni de ekleee Very Happy Nasıl eklersin bilemedim ama ekle işte Very Happy Veronicayla olan ilişkimizi cümle alem biliyor hani ona göre ekle Very Happy
Beirut Austeja
Beirut Austeja

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: do, dori, doria, dorian, doriane, etc.   do, dori, doria, dorian, doriane, etc. Icon_minitimePaz 29 Mayıs 2011, 12:20

Tristan da var What a Face
Çok seksi geçmişim de var
Kurgumuz da var-benim sıktığım-
Ne duruyosuuun helva yapsanaa.
alkış

do, dori, doria, dorian, doriane, etc.
1 sayfadaki 1 sayfası