Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MerLin'in Kazanı

2 posters
YazarMesaj
Jessica Rabel Xyre
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Jessica Rabel Xyre

Lakap : J. Jess Jessi. Rabel isminilütfen sevgili adayım kullansın ki adet yerini bulsun.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MerLin'in Kazanı Empty
MesajKonu: MerLin'in Kazanı   MerLin'in Kazanı Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 19:33

Karmaşanın ötesinde bir haldeyim. Ağladım, ağlayacağım şimdi.

İmzanız Sandığınızdan Daha Güçlüdür.
Sözün bittiği yer ve gerçeklerin dönüm noktası. Bu yüzden kıt dinleri ve sömürücü siyasetten nefret ediyorum. İnsan nasılda kendi saflığından ayrılabiliyor? Sanki işin özü ilklerde. Hah, son söylediğimi okuduğum bir kitaba göre söyledim. Günahkarız işte abiğ, ye poku, yesin poku.
Jessica Rabel Xyre
Jessica Rabel Xyre

Lakap : J. Jess Jessi. Rabel isminilütfen sevgili adayım kullansın ki adet yerini bulsun.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MerLin'in Kazanı Empty
MesajKonu: Geri: MerLin'in Kazanı   MerLin'in Kazanı Icon_minitimePtsi 16 Mayıs 2011, 20:53

Kendi kendime yine komplekse girdim u.u
'Hakaret bu resmen ya. İnsan ayıp olmasın diye bir iki dişini sıkar. Ne biçim millet yahu'
Diyeceklerim bu kadar. Çüss.
Bridget Blake
Bridget Blake

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MerLin'in Kazanı Empty
MesajKonu: Geri: MerLin'in Kazanı   MerLin'in Kazanı Icon_minitimeÇarş. 18 Mayıs 2011, 18:56

Aynı tadı alamıyorum. Çok ciddiyim, aynı topansiyelden birini bulamazsam ıyk gelecek bana.
Saçma düşünceler dolaşıyor aklımda. Yani saçma diye nitelendirmek beni biraz olsun rahatlatıyor. Yoksa onları benimsediğimi görmek kendime karşı en büyük hatam olacak. Etkilenmem, o kadar zayıf değilim, benim aklım başımda... deyişlerimin hiçbir anlamı kalmayacak. Ulanğ, nerden nereye geldik ya.
Bridget Blake
Bridget Blake

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MerLin'in Kazanı Empty
MesajKonu: Geri: MerLin'in Kazanı   MerLin'in Kazanı Icon_minitimePaz 22 Mayıs 2011, 20:03

Amanın. yukarıda yazdıklarımı okudum da ne berbat günlerdi onlar öyle. ama neşem yerinde artıkın. yazıyorum, seviyorum, oheyzii. jess ve brid kurgu oturdu. rick, her zaman ki gibi doğaçlama asılma tarzı gidiyor... aymaninin yanisi. birde şu yeni jessten daha çok brid'i sevdim, fatma geeeeeeeeeeseeeeeeeeede yazsaaaaaaaaa.
ımk, dugio ilede bir kurgum var aklımda. aa, iki tane hemide. ama erkek karakteri olanı -daha açmadı gerçi- için planlarıma sıcak bakar mı bilemiyorum. yani her karakterime onu yamayınca bkz: nasılda topuklarını kıçına vura vura kaçtı. u.u ya da ben gene kendi kendime olayı kıza giydiriyorum. bilemedim bak, iç sesim bıdı bıdı konuşuyor.

MerLin'in Kazanı
1 sayfadaki 1 sayfası