Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Letje.

+4
Mira Eunice Peccatoris
Cynthia Aristide
Elizabeth Rose Wayland
Letje Caroll
8 posters
YazarMesaj
Letje Caroll
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Letje.   Letje. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 18:55

Letje bir kurt adam, elbette bunu kimse bilmiyor. Dıştan soğuk ve uzak görünür fakat bu, asıl kimliğini korumaya çalışmasından. Kurt adam olduğunun öğrenilmesi, Hogwarts'ı açık hedef haline getirir, bilakis kendisi klan lideri, yerinin saptanmasını istemeyeceği kadar çok düşmanı var. O düşmanların hepsi Letje'ye kan bağı ile geçti.

Olduğu şeyin karanlık doğasına aykırı, pozitif bir karakteri vardır. İnsanlarla iç içe olmaktansa onları gözlemeyi, yaşananlara seyirci olmayı tercih eder. Hogwarts öğrencileri arasında genelde düşmanı yoktur, çevresindekiler tarafından uyumluluğu ve güler yüzlülüğü ile bilinir. Fakat gerçek kişiliğini yansıttığı kişiler tarafından kendinden eminliği ve disipline verdiği önemle bilinir. Letje, bir şeyin doğru olduğuna karar verdiği zaman, o şeyi gerçekleştirmek adına tereddüt yaşamaz.

Evet, kurgunuz varsa çok hoş olur, yoksa da canınız sağ olsun, bir şeyler ayarlarım. Bir nevi iconsuz, özensiz lejant gibi olacak burası.

Veronica ~ Sen Letje'yi yarattıysan, o da beni yarattı. Adımız, damarlarımızda akan kanımız bile aynı. Sen ki, ne kadar aramızdaki bağı köreltmeye çalışırsan çalış, Letje ve ben çöktüğümüzde, sen zarar göreceksin, çünkü o hep bana döner, benim de ona döneceğim gibi. Peki ya o melez? Ellerimi göğsünün içine daldırıp, etini sürüm arasında paylaştırdığım melez? Kuralları çiğnemişti ve benim kadar sen de biliyorsun ki, itaatsizliğe ve ihanete tahammülüm yok.

Katherine ~ Sizin gibi büyük bir büyücüden, hayati bir sırrı saklamak Hogwarts duvarları arasında geçirdiğim her günü, katlanılması zor hale getirdi. Bir sahtekar olarak büyütülmüş olsam da bazen iplerin ellerimden kayıp gittiğini hissedebiliyorum. Bu yalanı o kadar çok yaşadım ki, gerçek kimliğime baskın gelmeye başladı. Siz, bana kim olduğumu hatırlatıyorsunuz. Bilmenizi isterdim ki, hep sizin tarafınızdayım.

Mira ~ İlk bakışta bir kurt adam olduğumu anladın. Irkının yılların bile kibirlerini azaltıp, olgunlaştıramadığı bireyleri gözlerimin içine baktıklarında zararsız olduğum kanısına varırlar. Sen akıllı çıktın. Bana saldırmayarak, daha akıllı olduğunu gösterdin. Aramızda bir dövüş olsa ortaya ciddi bir zararın çıkacağı aşikardı, ya da intikam isteyen kurtlarımın her köşe başında seni beklemesi. Bu yüzden, ilk tanıştığımız andan beri ilişkimiz, çıkar üzerine oldu. Başını her derde soktuğunda sürüden yardım isteyebiliyorsun, benim de senin desteğini isteyebileceğim gibi.

Lareina ~ Uzaktan sessiz görünsen de kaotik kişiliğini algılayabilen iç güdülerim var. Bana hiç iç yüzünü göstermedin ama bir şekilde, zaten benden sakladığın şeyi bildiğimi biliyorsun. Bu, aramızda tabu gibi. Birbirini çok iyi tanıyan fakat bu tanışıklığı ileri götürmeyen iki insanız. Kafa karışıklığımız o kadar fazla ki, birlikte geçirdiğimiz zaman kafamızı topladığımız, dinlendiğimiz zamanlar. Birbirimize karşı sorumluluk duymayışımız arkadaşlığımızı kolay hale getiriyor.

Tristian ~ Aramızda büyük bir mesafe var. Kafa yapılarımızdan kaynaklanan, zihinlerimizde bir mesafe. Benim konumum yüzünden sürekli tetikte oluşumdan doğan farkındalığa karşın senin vurdumduymazlığını kıskanıyorumdur belki. Bir gün için Tristian olabilmek? Kendine göre problemlerin olsa da, yağmalayıp arkana bakmadan uzaklaşmak, ne yaptığını düşünmemek hoş olsa gerek.

Elisha ~ Pozitif, dobra insanları severim. Profesör Moonlight da sahip olduğu enerjiyi yayabilenlerden. Dersleri, günün ilk saati olduğunda berbat bir dolunay gecesine ilaç olabiliyor. Aynı şekilde son saate yerleştirilen dersleri iç bunaltan o derslerin ardından hala zinde hissedebilmenizi sağlıyor. Ne yazık ki onun görücülüğünden uzak durmak zorundayım, bu yüzden hayatında yer etmemeye çalışıyorum. Bu yüzden okul yönetiminden de özel izinle, kehanet dersini bıraktım.

Diana ~ Kaybolmuş bir çocuk olduğunu düşünüyorum çoğu sefer. Bazen kendi hayatıma, ardından da onunkine bakıyorum. Asıl çıldırması gereken, iç çekişmeler yaşaması gereken benim fakat o, benim savaşarak zihnimden attığım duygularla boğuşuyor. Bu yüzden Diana her ne kadar beni yanına yaklaştırmasa da onu sürekli gözlüyorum. Benim için tehlikeli olduğuna inanmak için önemli bir nedenim var. Kendi içlerinde karmaşa yaşayan insanlar tekinsizdir.

Letje ~ Derin. Aramızdaki şey taklit edilemeyecek ya da anlaşılamayacak kadar derin. Bir anne ile çocuğu, bir aşık ile aşığı, sıradan bir insan ile dostu... Biz her şeyiz, aynı zamanda hiçbir şey. Ama bir şekilde, çarpık düzenimizde bir şeyler olabilmeyi başardıysak o şey, kanla mühürlendi. Letje, kanımın tadına baktığı zaman ben onun için av, o benim için düşman oluverdi. Yinede birbirimizi olabilecek her şekilde sevmeye devam ettik. Bizi çökerten ise, Letje'nin bozduğu yemin oldu. Kan bizi bir araya getirdiği gibi, parçaladı da.

Matthew ~ Genç bir lider o. Desteğimi ona vermiş olmaktan hiçbir zaman pişmanlık duymadım. Savaşta tarafsızlığımı kaybedişimin sebebi Matthew. Her ne olursa olsun önceliğim onu hayatta tutmak. Üst makamların ve Karanlık Lord'un şimdiden kızışmaya başladığı belli. Yeterince akıllı oldukları sürece, ittifakımıza karşı gelmeyeceklerdir.

Charlotte ~ Sırrımı biliyor. Derin kahverengi gözlerinden anlayabiliyorum. Bana nadiren bakıyor, nadiren göz göze geliyoruz, olması gerektiği gibi fakat iç güdülerim beni asla yanıltmaz. Charlotte Madison, sırtımdaki, beni olduğum şey yapan pençe izlerini, gözlerimin altındaki dolunay ardından oluşan koyu halkaları, renksiz yüzümü görmese de bir kurt adam olduğumu bilecekti. Onun hala bana bu konuda tek bir laf etmeyişi ise beni korkutuyor. Bir gece, kendisini ormana kadar takip edip öldürmeyi amaçlayacağım kadar hem de. Neyse ki, içimdeki daha akıllı olan Letje, beklemem gerektiği konusunda ısrarcı.

Liam ~ Benim için geleceğini biliyordum. Yinede olacakların sonucunu kestirmek için fazla toyum, o ise bilinen zamanın kendisi kadar yaşlı. Beni isteyip de bulamaması mümkün müydü? Hayır. O yüzden işini kolaylaştırdım. Liam Northman, beni sürüm için kutsal sayılan toprakların hemen dışında, ölgün bir ormanda buldu. İçimde uyandırdığı soğukluğa karşın tereddütsüz, aynı diplomasiyi paylaştığımızdan uzattığı elini sıktım. Peki, el sıkışmamız bir ittifaka mı delalet ediyordu yoksa hayatta kalmayı başaramayacağım bir tuzağa mı davet edilmiştim? İşte bu, çözmem gereken bir nokta.

Sturm ~ Onu ve sapkınlığını önemsememekle büyük bir hata ettim. Profesör Morgenstern tarafından cezaya bırakılışım, asistanı olduğu öğretmene yardımcı olmak adına ceza çizelgemden sorumlu Sturm'ün üzerime eğilip cüppesinin yeninden çıkarttığı bıçakla bana uzanışı ve benim onu durdurmak adına hiçbir şey yapmayışım aklımdan çıkmayacak. Bir insanınkinden çok daha koyu, neredeyse siyah kanımın şüphesini uyandırdığını biliyorum. Bu, en olumlu ihtimalken kanımın Sturm için ifade ettiği başka şeyler gece insanı korkutur cinsten.

En son Letje Caroll tarafından Salı 31 Mayıs 2011, 18:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 19:28

Şimdi Veronica'nın kurgusuna göre sen onun değer veridği bir melez büyücüyü öldürmüşsün zamanın içinde. O adama değer veriyormuş ve düşmanlığının artmasına neden oldu. Birde Letje olayı var. onunla arandaki bağ veronica'nın hoşuna gitmiyor, doğal düşmanlığın haricinde onu dönüştüren veronica olduğundan iki kat düşman sana Very Happy
https://mortalinstruments.forum.st/
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 19:34

kurgun bana gerçekten çok ilginç geldi. katherine'in dikkatini çekmiş olabilirsin. yani demek istediğim hal ve hareketlerin en bileyim Very Happy katherine'in sevdiği öğrencilerden olabilirsin mesela. aslında daha değişikbir kurgu olsun istiyorum ama bulamıyorum Smile
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 19:49

Ekledim ikinizi de, Katherine için daha fazla fikre ihtiyacım var ama Very Happy
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 19:58

kathy sende bişeylerden şüphelensede bilemez senin sırrını. sana akın olmaya falan çalışır. aslında yazdığın çok hoş olmuş gülen
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 20:03

Katherine şüphelenebilir. Hatta kızı odasına çağırır falan, böyle bir RP yapabiliriz. Yinede Letje renk vermeyecektir. Katherine kızın bir sırrı olduğunu bilse de bir türlü öğrenemesin ne olduğunu ama öğrenmesi gerektiğini düşünüyor çünkü okuldaki öğrencilerden kendisi sorumlu.

Uygun mudur?
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 20:16

anlaştık Very Happy
Mira Eunice Peccatoris
Mira Eunice Peccatoris

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimePerş. 28 Nis. 2011, 13:19

Mira zihin okuyabiliyor. Gece sen bir yere gittiğinde -tatilde tabii- şans eseri Mira seni fark etmiş olabilir. Tabii önüne gelenin zihnini okuyan biri değil; ama 382 yaşında olmanın verdiği bir sezgiyle sende bir gariplik olduğunu sezmiştir. Yol sorma bahanesiyle yanına gelmiş ve gücünü kullanarak kim olduğunu öğrenmiştir falan. Tabii kimseye yaymamış. Bunun sebebi senin onu tehtid etmen veya benim bundan bir çıkarım olması olabilir. Ya da ben sana hiç belli etmemişimdir öğrendiğimi ve öğrendiğimi bilmeni istemiyorumdur bla bla. Değişik bir kurgu olsun diye düşününce aklıma bu geldi. Eğer öğrenmemi istemiyorsan farklı bir şeyler de düşünebiliriz.
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimePerş. 28 Nis. 2011, 16:45

Yazdım bir şeyler, oldu gibi.
Misafir
Misafir

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimePerş. 28 Nis. 2011, 17:54

Kıvılcımım. Ekle bakayım bu insancıkları da bir yere. Very Happy Evet, senin kurgu şeyine güvendirik olduğumu biliyorsun. Ama Lareina de senin gibi sessiz görünüyor, bilemiyorum işte. Very Happy
Tristian Valiant.
Lareina Aurel.
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimePerş. 28 Nis. 2011, 18:11

Eklediim kalp
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeC.tesi 30 Nis. 2011, 08:23

kurgu konusunda biraz değil epey bir kıtımdır malesefkii *-* şu 2 insancığa da bir şeyler bulursak çok güzel olur hani ^^

Elisha moonlight- karakter için tık Smile
Diana Rynkar- depresif,ikiyüzlü,karanlık,bazı konumlarda sadist ve bulaşan olmadıkça
içine kapanık. Kendi iç çekişmesini yaşıyor ve acılarından kurutlamıyor.
Dünyanın verdiği o büyük savaşı Diana da içinde yaşıyor. Aydınlık ve
karanlık iki tarafta ona acı veriyor. Beyninin içinde hep bir ses var ve onu tuhaf biçimlerde etkiliyor. Bazen
etrafta onu uyaran minik bir kız çocuğu gördüğünü sanıyor. Delirmenin
eşiğinde anlayacağın. Eskiden herkese bulaşırken bu durum onu iyice içine
kapanık bir hale getirdi. Ama genede bir olay olduğunda eski Diana geri
dönüyor.eh biraz dengesiz bir karakter ^^
Letje R. E. Laeirova
Letje R. E. Laeirova

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeSalı 03 Mayıs 2011, 12:27

Kıvılcım beni de ekle tabi. Kurgu belli zaten, bende bir ara ilan açayım bak xD

Imm Matt ile de kurgumuz olacaktı işte.

Bide Charlotte ile bir kurgu olsa mı?

Matt'in Lejant'ı

Charlotte'un Lejant'ı

yıktım kaçtım gibi olmasın da, senin kurgulara tapıyoruz.
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeSalı 03 Mayıs 2011, 15:22

Eklediim şikayeti olan söylesin.
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Lakap : isim

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeSalı 03 Mayıs 2011, 15:55

Liam karakterimle bir kurgu istiyorum. Liam etliye sütlüye karışmayan, nötr bi karakter. Yine de düzen bozuculara içten içe düşmanlık besliyor. Bir de Veronicayla geçmişi olsa da bu kurt adam-vampir kutuplaşmasına dahil olmamakla birlikte barışı da savunuyor. Bu sebepten konseyden habersiz kurt adam liderini arıyor. Sana ulaşıp ulaşmadığım kısmını sana devrediyorum. Bir de Sturm var, ama kurgu yok. İstersen eklersin. Senin insiyatifine bırakıyorum.
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeSalı 03 Mayıs 2011, 16:47

Ekledim ama Sturm'ün kurgusu hakkında ne düşünürsün bilemedim. Kurguna uygun mudur değil midir, baya arada kaldım. Sen bir göz at gerekirse düzeltirim.
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Lakap : isim

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeSalı 03 Mayıs 2011, 18:41

İkisi de güzel olmuş. İlhamının geldiği bir dönem Liam ile yazmak ve bana eşlik etmeni isterim Very Happy
Joseph Thomson
Joseph Thomson

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeÇarş. 04 Mayıs 2011, 18:02

Bu karakterinle de kurgumuz olsun istiyorum ama gel gör ki aklımda kurgudan eser yok. Asdafgfd.
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeÇarş. 04 Mayıs 2011, 18:19

Sen Raven rpsi yaz bedava kurgu müesseseden kalp
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Letje. Empty
MesajKonu: Geri: Letje.   Letje. Icon_minitimeSalı 31 Mayıs 2011, 18:09

flood olacak amma tüm hogwarts kurguları iptal oldu, sağlıcakla kalın.

Letje.
1 sayfadaki 1 sayfası