Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Veronica

+13
Carlian
Dorian
Aethra
Rebecca
Elizabeth Rose Wayland
Victoria Morgenstern
C. Sturm Gaez
Beatrice Moore
Letje R. E. Laeirova
Letje Caroll
Cynthia Aristide
Mira Eunice Peccatoris
Veronica
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Veronica
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Veronica

Lakap : Kan Kraliçesi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Veronica   Veronica Icon_minitimeSalı 26 Nis. 2011, 16:15

Bu karakterimle açmak istememin en büyük nedeni vampirliğimi sizlere göstermek *-* Önce biraz özet geçelim bakalım.

Veronica kimdir?
Vampir lordundan sonraki en yaşlı vampirdir ve konseyin en önemlilerinden biridir. Ancak lordla aralarını geçmişte yaşanan bazı olaylardan dolayı iyi değildir. Buna rağmen ona bağlıdır.

Kayıp geçmişlerden birine sahiptir. Druidlerin içinde doğmuştur. Ancak kara leke dediği trajik olaydan sonra dönüşmesiyle yollara düşmüştür. Bir gezgin gibi seyahat etmiş, aşıklar edinmiş, günün gün etmiştir. Hayatta bağlı olduğu tek kişi olan lord, onun bu arayışına izin vermişti. Aradığının ne olduğunu bilmeden sürüklenerek mısıra kadar ulaşmıştır. Gece yaşayan yaratıkların içinde hiç kimse onun kadar hırslımıdır bilinmez. Mısırda kaldığı sırada druidlerden ve vampirliğinden gelen güçlerle onların efsanevi kraliçesi olmuştur. Sezarı bile kendine aşık eden, tehlikeli kadın kraliçenin sözde ölümüyle avrupaya geri dönmüştür. Vahşi, sert ve acımasız olmayı bilsede genellikler erkekleri büyülemesiyle ünlüdür. Yaşınında verdiği değişik bir aksana vardır. Konuşmalarında kibarlığı genellikle elden bırakmaz. Ancak unutulmaması gerek iki şey vardır. Birincisi ona asla ihanet edilemez, ikincisi Kan kraliçesi ünvanını almayı sağlayan geçmişi. Geçmişte düşmanlarının kanıyla yıkandığı bile söylenir ancak bunlar sadece efsanede olabilir (:

Gelelim ne aradığına. Veronica vampir bölgesinin en seçkin gece kulübünü işletiyordur. Oradaki kurallar gereği kimseye istemediği sürece zarar verilmez. Bölgeye girmesine izin verilen büyücü ve cadılarla iş birliği yapmaktan çekinmeyen Veronica, Karanlık lord ve ilk büyücü ittifakını desteklememektedir. Tıbkı Vampir lordu gibi.. Ahlak anlayışı kendine göre olduğundan hayatında çok fazla erkek vardır. Ama hiç birine aşık olmayacak kadar akılldır.

Şimdi sizlerden gelen kurgularla hayatındaki kişileri belirleyeceğim.

Michael
: O benim vazgeçilmezim. İnsan olduğu zamanlarda bana aşık oldu ve yüzyıllardır bizi kimse ayıramadı. Onun küçük kaçamaklarına izin versemde bu gerçeği değiştirmez. Michael benim ve bu dünyada en değer verdiğim kişi. 600 yüzyıllık sevgilim, bizi ayıracak bir güç yok.

Aldus Bathory: Hayatıma giren erkekler içerisinde hiç kimse beni onun gibi insanlığıma yaklaştıramadı. Vampirler içerisinde onun kadar doğal başka bir erkek olamaz. Onunla yaşadığımız o geceden sonra benim için tek gecelik olmaktan çıktı. Hızla içime işlediğini söyleyebilirim. Elbette Michael'ı kabullenmesi onu bu kadar değerli yapan özelliklerinden biri.

Mira Eunice Blackraven; Kulübüme sık gelen vampirlerden biridir. Çoğu zaman ondan bazı işler yapmasını talep ediyorum ve karşılığında istediği şey neyse onu veriyorum. Acımasız olmam adil olmamam anlamına gelmez.

Katherine Swynford; Hogwartsın Değerli(!) müdiresi.. Kendisine olan nefretimin asıl sebeplerinden biri onun bu yaşta bu kadar güçlenmesi kafamı karıştırıyor. Tamam o büyücülerin hepsi sefil ama yinede arkasındaki gücü merak etmeden duramıyorum. Henüz karşıma çıkmamış olması ise onun yararına.. Çünkü merakıma yenik düşerek üzerinde çeşitli sorgulamalar yapabilirim.

Letje;Yaratılışımızdan gelen özel düşmanlığa rağmen, asıl hedefi Howard ah pardon Lord Howard. Aslında benim için değerli olan o adamı öldürmese düşman bile olmaya bilirdik ama şimdi.... Onu öldürmemi engelleyen tek şey Lordum ve mevkisi.. Yinede birgün küçük bir hata yapacak ve o zaman intikamımı alacağım.

Letje R. E. Laeirova; İşte kurt kadının benden aldığı biri daha. Ama bu sefer onu almasına izin vermeyeceğim. O kurtla olan bağı beni deli ediyor. Dönüştürücüsü olarak aramızdaki bağı zayıflatmasına sesimi çıkarmasam da öfkemi biliyor. bu sebeple sürekli benden kaçıyor yaa. Ama haklı olduğumu görecek. Kurtlara güven olmaz.

C.Sturm Gaez; Genç taze kan ne diyebilirim en büyük zevkimdir. Onun gibi ne istediğini bilen genç büyücülerin tadına bakmayı Seviyorum hemde her anlamda. Kulübe gelen diğerlerinden farklı bir yanı kana bir vampir kadar aç olması..Daha büyük olsa onu dönüştürebilirdim ama şimdi değil..

Tristian Valiant; Genç ve seksi bir adam daha... Kulübe gelmesine izin verdiğim sayılı genç büyücüden biri. Oldukça cesur çünkü benim sorularıma verdiği her cevapla bunu kanıtlıyor. Zarar vermek istemediğim biri. En azından şimdilik...

Lareina Aurel; Tıpkı sturm gibi oda, acıdan hoşlanıyor. Yakından takip ettiğim biri. Aslında onun için özel planlarım var. Elbette bunu kendisinni kabul etmesini bekliyorum. Okulu bittiğinde onu kendime almak, vampir yapmak istiyorum. Özenle koruduğum tek öğrenci..

Rebecca: Michael'ın dönüştürdüğü küçük vampir. Aralarında olanlar hoşuma gitmesede bir seferde kaldığını biliyorum. Yinede onu sevdiğimi söyleyemem. Sanırım duygularımız karşılıklı ama umursamıyorum.

Dorian: Hayatın karşıma çıkardığı en inanılmaz vampir. Onu lordun gizli mahseninden kurtardığım anda karşı konulamaz bir şey aramızda başladı. Aşk demek istemiyorum çünkü aşık olduğumda kaybediyorum ama inkar bir işe yaramaz. Çünkü Dorian benliğime işlemeye başladı.

Carlian: Evet başıma en büyük sorunları acan kurt. Çok çok uzun zaman önce insanları ve vampirleri vahşice öldürüyordu. Onun yüzünden neredeyse ifşa olacaktık ve bende yapılması gerekeni yaparak onu büyülü bir yere hapsettim. Bunu büyülerin yardımıyla yaptım. Ve şimdi uyandı. Sanırım peşimden gelecek öyle olsun. ha bir fazla ha bir az değilmi?

Marquesa: İşte sevdiğim vampirlerden biri daha, onu ben dönüştürmemiş bile olsam bana dönüştürdüklerim kadar bağlı. İhtiyacım olduğunda yanımda olacaklardan biri.

Astrid Bergström: O bizim tatlı lokmamız. Genellikle seviştiğim kişilerden kan almayı sevdiğim den benim için bulunmaz birşey. Üst düzey vampirlerin etinden ve kanından yararlandığı bu hatunun yanında biseksüel oluyorum. O farklı kanını ve vücüdünu kelimenin tam anlamıyla yiyorum. Değerli bir lokma.

Eva Francessa Tougas: Kurtların içinde bir tek onunla irtibatım var. Aslında çıkar ilişkisine dayalı olan tanışıklığımızı lehime çevirmeyi istiyorum. Kurtların içinde gözüm kullağım olması fena olmaz.

En son Veronica tarafından Salı 31 Mayıs 2011, 15:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Mira Eunice Peccatoris
Mira Eunice Peccatoris

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeSalı 26 Nis. 2011, 20:17

Barına en sık gelen vampirlerden olabilirim. Gerektiğinde önemli ve özel işlerini yaparım. Tabii rüşvet karşılığında falan. Bu tarz bir ilişkimiz olabilir.
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 12:46

Olabilir yaptığın iş karşılığını alırsın ama veronica konsey üyesi ve kan bağı olarak sizin üstünüz olduğundan karşılık vermeden de sizlere birşey yaptırabilir. Tabı bu onun tercihi olmaz
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 12:51

bu karakterin o kadar vahşi geldi ki bana dost olacak herhangi bir yönünü bulamadım veronica'nın Smile düşman daha iyi olur sanki. ama nasıl bir düşman tam karar veremedim yani geçmişte birşeyler mi yaşanmış olsun yoksa sadece cadı olduğum için mi bilemedim.
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 12:57

Letje bir kurt adam. Klan lideri. Vampirler ve kurt adamlar arasındaki kan davası da malum.

Kurgu isteriim.
Letje R. E. Laeirova
Letje R. E. Laeirova

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 13:17

Letje ile olan kurgumu biliyorsun. Kurt adam bağlılığım seni rahatsız ediyor olabilir. Zamanla değişebilir olaylar kurgular ilerledikçe.
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 13:37

Hepinizi ekledim ve kurgular oluşturdum beğenmeyen söylesin değiştirebilirim.
Beatrice Moore
Beatrice Moore

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimePerş. 28 Nis. 2011, 14:23

Lucifer Veronica'nın eski aşığı olabilir mesela?
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimePerş. 28 Nis. 2011, 14:47

Olabilir. Ekleyebilmem ve kurgu için karakterinle ilgili pm atarmısın yada buraya yazarmısın. Mesala kaç yaşında karakterin.
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Lakap : isim

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimePerş. 28 Nis. 2011, 18:57

Banu ablaa "." Ben bu karakterine çok sevdiim o.o Eklersen çok bahtiyar olacağım. Kurgu olarak da şöyle bir şey geldi aklıma : Sturm'ün karakteri malum. Kan akıtmaktan, can yakmaktan haz duyuyor. Bir ara barına gelmiştir. İşte senden epey etkilenir. Bu yüzden sana yaranmak adına taze kan avına çıkar falan. Bir de dönüştürülmek ister senin tarafından. Ama sen hazır olmadığını falan söylersin. Başka fikrin varsa, açığım o.o
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Lakap : Vicky

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimePerş. 28 Nis. 2011, 19:01

Hımm olabilir. Clube gelsin ve kendi kanını veronica ya filan sunar. Elbette veronica içsede dönüştürmez onu filan tamam
Beatrice Moore
Beatrice Moore

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeCuma 29 Nis. 2011, 18:12

Lucifer üç asırdır vampir. Biraz asosyal biri. Şöyle ki; çok genç yaşta kendi ailesini öldürmüştü zamanında. Sadece psikopatlığından. Ve senelerce hapislerde yaşamak zorunda kaldı. İnsani zevklere fazla duyarlı. İstediğini elde edene kadar durmaz, kararlıdır. Sorumluluk almaktan kaçınan biraz tuhaf bir vampirdir. Öyle işte. Daha karakteri tamamlamadım ancak özet olarak bu. Kurgumuz şey olabilir. Mesela Lucifer ailesini öldürürken görgü tanıklarından biri Veronica olabilir? Lucifer'ın o anda ne kadar zevk duyduğunu görünce ondan etkilenir? Çünkü Lucifer zorla dönüştürülmüyor. Kendi isteği ile dönüşüyor. Cinayet işlemeye olan bağlılığından ve bu tutkusundan etkilenir Veronica ve Lucifer'a onu dönüştürmeyi teklif edebilir? Lucifer hayranı ve aşığı olur Veronica'nın. Acı ve zevkin bir arada olduğu bir ilişki yaşarlar. Lucifer'ı bir anlamda evcil hayvanı olarak tutar Veronica. Yani ondan vazgeçemeyecek kadar uzun süreli bir aşk yaşamışlardır. Zaten Lucifer Veronica için herşeyi yapmaya hazır bir asker gibidir falan filan. Veronica ona yeni avlanma alanları ve ilginç cinayet yöntemlerini denemesi için kurbanlar bulurken Lucifer da Veronica için evcil bir hayvan gibi olur işte. Yada çok saçma diyorsan başka kurgu da düşünebiliriz.
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeCuma 29 Nis. 2011, 20:27

yok bayıldım *-* Tam Veronica'ya uygun bir kurgu. En kısa süre rp yapalım
Misafir
Misafir

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeCuma 29 Nis. 2011, 21:35

Acaba Lareina ve Tristian da kurgunuza dahil olabilir mi Leydim?

Mesela Tristian'ı sevebilirsin. Yani cesur ve kendini tutan biri. Ayrıca birine bağlı olduğu için (trish) bağlılığı filan hoşuna gitmiştir. Arada kulübe gelir.

Lareina için özel kurgu isterim Smile Yani o da Sturm gibi acı çektirmeyi seviyor, ne bileyim yahu, gece gece beynim durdu. Very Happy
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimePaz 01 Mayıs 2011, 13:38

ekledim. Şimdi Veronica, Lareina için özel planlar yapıyor, ondaki potansiyeli seviyor bu yüzden vampir yapmak istiyor, ona farkettirmeden koruyor ve bu konuda kararlı nasıl!
Misafir
Misafir

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimePaz 01 Mayıs 2011, 19:55

Veronica demiş ki:
ekledim. Şimdi Veronica, Lareina için özel planlar yapıyor, ondaki potansiyeli seviyor bu yüzden vampir yapmak istiyor, ona farkettirmeden koruyor ve bu konuda kararlı nasıl!
Ay yeni gördüm Banu Abla. Bence harika. Tamamdır, RP'sini de yaparız. Very Happy
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimePaz 01 Mayıs 2011, 20:17

tamam yapalım canım
https://mortalinstruments.forum.st/
Rebecca
Rebecca

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 20:05

Kurgumuz belli Banu abla şimdi ayarladık beni de ekle Very Happy
Aethra

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 20:37

bana da bir yer var mı Lady'im. kalp
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeSalı 17 Mayıs 2011, 22:00

EKLEDİM.

Michael'ım sen zaten kalbimdesin kalp
Dorian
Dorian

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeÇarş. 18 Mayıs 2011, 04:52

Hem buraya hem de profile ekle amaa.
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeÇarş. 18 Mayıs 2011, 10:04

Ekledim listeye. Profilede rpyi yaptıktan sonra ekleyeceğim ^^

Bu arada michael'ımada laf atmışsın ama benim vazgeçilmezim. bunu unutma
Carlian
Carlian

Lakap : Carl.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimePerş. 19 Mayıs 2011, 21:20

Carlian geçmişte büyük bir vampir birliği tarafından tuzağa düşürülüp yakalanmıştı. Bu birliğe liderlik etmiş olan vampir olabilirsin. Vs... Very Happy
Lexanne
Peri
Peri

Lakap : Lexa.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeCuma 20 Mayıs 2011, 17:47

Layd'im, beni nereye ekliyorsunuz?
Veronica
Veronica

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Veronica Empty
MesajKonu: Geri: Veronica   Veronica Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 19:07

Herkesi ekledim Very Happy

Veronica
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki