Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kalona

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kalona  Empty
MesajKonu: Kalona    Kalona  Icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010, 11:53

Karakter adı : Kalona Nephilium
Hangi karakter : Kalona
Neden bu karakteri istiyorsunuz?: Çünkü savaşta taraf yaratmak istiyorum. Kötü olduğum için karşımdakinin aklını çelmek ve onu kendi tarafıma çekmek istiyorum.
Karakter Hakkında bilgi ( kitaptaki karakterlerden ise o bilgiler aynı olmalı aksi halde başvurunuz kabul edilmeyecektir): Kötüdür. O kadar çok kötüdür ki insanların gözünü boyar. Karşısındakine iyi görünür. Bu yüzden ona kanmamaları için hiçbir neden yoktur. Yakışıklıdır. Kızlar Kalona'a taparlar. Nyx'i hiç sevmez. Çünkü Nyx onu kendi tarafından atmıştır ve şu anda Nyx'in ezeli düşmanıdır.
Ek Karakteriniz varmı varsa adı?: Evet var. Jennifer McKEnna
Başvurdugunuz karakterden 4 satırlık bir rp:

Kalona deniz manzarası olan bir tepedeydi. Tepenin kendisinden bile güzel olduğunu fark etti. Ancak bu güzellik içerisinde daha güzel olan bir kişi vardı. Kalona, Tsi Sgili'i gördü. Kızıl saçları rüzgarda dalgalanıyordu. Yanına gitti ve beline sarıldı: "Birgün bütün bunlar bizim olacak aşkım. Birgün gelecek Nyx'in defteri kapanacak." Kalona Tsi Sgili'nin boynunu öpmeye başladı. Tsi Sgili bundan zevk alıyor gibiydi ve konuşmaya başladı: "O gün geldiğinde ben seninle olacağım. Senden asla ayrılmayacağım. Kalona'm. Benim siyah kanatlı Erebus'um."
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Kalona  Empty
MesajKonu: Geri: Kalona    Kalona  Icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010, 12:10

onaylandı
https://mortalinstruments.forum.st/