Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jennifer McKenna

2 posters
YazarMesaj
Sonja Lâvin
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Sonja Lâvin

Lakap : Red Sonja

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Jennifer McKenna Empty
MesajKonu: Jennifer McKenna   Jennifer McKenna Icon_minitimePaz 25 Tem. 2010, 09:33

Ad-Soyad:Jennifer McKenna

Kişisel Özellikleri: Zeki ve kurnazım, insanları kolay kandırabilirim. Karşımdakine rol yaparım ancak onun haberi olmaz. Güzelim, bu yüzden bana kanmaları kolay olur. İnsanları incitmem. Hayvanları çok severim. Böceklerden çok korkarım. Her zamna iyi değilimdir. Kararımdan çabuk değişirim. Kitap okumayı severim. Bağlandığım kişiye tam bağlanırım. Ondan ayrılırken acı çekerim. Sulu gözümdür. Çoğu şeyde duygulanırım. Duygularımı şiirle ifade ederim. Moral bulmak için resim yaparım. Simetri hastalığım vardı. Her şeyi boyutuna göre düznlemeyi severim . Bana karışılmasından nefret ederim.

En çok bulunduğu ortam: Gece Evi ve Doğu duvarı.

Yapmayı sevdikleri : Şiir ve senaryo yazmak, bilgisayar ile uğraşmak, yüzmek, basketbol oynamak gibi.

Yapmayı sevmedikleri: Bebek bakıcılığı yapmak.

Listedeki hangi gücü isterseniz:
Ortamda kendisi için tehdit olan ya da olacak şeyi hissedebilme

Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı: Nyx benim açıkgözlü olduğumu biliyor. Ancak bazı şeyleri fark edemediğimide biliyor. Her şeyi fark etmem için bana bu gücü bağış etti.

Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak: Düşmanlarıma karşı avunma sitratejisi olan bir gücüm var. Bu sayede yenilmez olacağım ve karşımdakine sadece zarar vereceğim. Onu öldürmeyeceğim. Çünkü Nyx bunu istemez.

Özgeçmiş: Fazla geniş bir aile değildik. Alaska'nın en saygın ailelerindendik sadece. Bütün ailem Alaska'da doğmuştu ve Alaska'da yaşıyorduk. Babam keresteciydi. Annem ana sınıfı öğretmeni. Ablalarım okuyorlardı. Abim ise spor mağazasında çalışıyordu. Bende okuyordum ve işaretlendiğim zaman benim ucube olduğumu düşünüp beni okuldan atmışlardı. Bunun üzerine Gece Evi'ne geldim.

Not: Rp puanım verildi. Rütbe başvurumu yaptım.
http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Jennifer McKenna Empty
MesajKonu: Geri: Jennifer McKenna   Jennifer McKenna Icon_minitimePaz 25 Tem. 2010, 20:50

onaylandı
https://mortalinstruments.forum.st/

Jennifer McKenna
1 sayfadaki 1 sayfası