Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyücü ve Cadı alımları

+13
Evelyn La Piere
Victoria Morgenstern
Jessica Rabel Xyre
Veronica
Cosmina Aristide
Rhiannon Blodeuwedd
Lexlander
Justin Alex Peterson
Kayla Vick Hadria
Cynthia Aristide
Lena Duchannes
Pheledyx
Elizabeth Rose Wayland
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Büyücü ve Cadı alımları Empty
MesajKonu: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePerş. 24 Şub. 2011, 21:43

Büyücü dünyasında yer olmak için buraya başvurmalısınız.
Yıldız seviyesi +3 olmalıdır

Kod:
Karakterinizin Adı ve Soyadı:
Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti:
Tahmini Mücadele Tarafı:
Yazılmasını istediğiniz ek birşey
Örnek RP:

En son Elizabeth Rose Wayland tarafından Salı 01 Mart 2011, 19:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://mortalinstruments.forum.st/
Pheledyx
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Lakap : the reaper

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeSalı 01 Mart 2011, 18:42

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Anastasia Nadionova

Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: 21 - Kız

Tahmini Mücadele Tarafı: Aydınlık

Örnek RP: ek karakterimdir 5 yıldızım vardı (:
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeSalı 01 Mart 2011, 19:21

Rütbeniz Veriliyor
Lena Duchannes
Lena Duchannes

Lakap : Scarl

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeC.tesi 12 Mart 2011, 23:48

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Scarlet Holt Deeandra
Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: 22 - Kız
Yazılmasını istediğiniz ek birşey : Eğer yapabilirseniz Aydınlık | Cadı yapabilir misiniz?
Örnek RP:
''Iyy, çek şunu gözümün önünden John!'' dedim.Bu çocuk aptaldı.Ama yılanı birden görünce afallamıştım.Zaten kalbim küt küt atıyordu ! Lanet olsun ! Yılanı tuttuğum gibi attım.John'a sinirle döndüm.
''Seni lanet olası pislik!'' dedim.John'a okkalı bir tokat attım.Bana şaşkın şaşkın bakıyordu.Arkamı dönüp gittim.Bu sersem John kendini ne sanıyordu?Igh!Kimin umrunda.O tokat aklını başına getirmişti.

Caddeden karşıya geçince iki tane sokak çocuğu gördüm.Uyuşturucu içiyolardı.Titredim.Ayağıma kadar bir ürperti indi.Bir zamanlar bende kullanmıştım.Oradan koşarak uzaklaştım ve beni en rahat ettirecek yere gittim:Alışveriş merkezi!Elbette en rahatladığım yer Alışveriş Merkeziydi.Kafamı öne arkaya salladım.Kapıyı açtığım anda dışarı bir sürü insan boşaldı.Gözlerimi çevirdim.Başka bir marka edinseydim pek fena olmazdı.Ama DKNY markasını seviyordum.Lanet olsun!İçeride benim sersem arkadaşım Elijah vardı.Igh.Aptal Elijah!
''Hey, Scarlet!Nasılsın dostum!Uzun zaman oldu''Ah, işte başlıyoruz.Yüzüme bir gülümseme yapıştırıp yanına giderek el sallayıp '' Merhaba Elijah!'' diye bağırdım.Ah!Bu insan topluluğundan kurtulmak için Elijah ile birlikte yürümeyi tercih ederdim.Şey, tamam o kadarda değil.Elijah koşarak yanıma geldi.Gülümsemesi tüm yüzüne yayılmıştı.
''Vay canına çok güzel görünüyorsun!'' dedi.İç çektim.
''Ah, şey her zamanki halim Elijah'' dedim.Bana sorgulayan gözlerle baktı.
''Her neyse dostum!Haydi discoya gidelim'' dedi.Tanrı aşkına!Gündüz discoya gidilirmiydi?İşte Elijah ve onun aptal gece hayatı anlayışı.
''Şey, Elijah gündüz discoya gidilmez.Discolar kapalı.Gece hayatı anlayışın bu mu senin?'' dedim.Elijah üzülmüşe benziyordu.Ama sonra yeniden sırıttıı.Ayrıca sinir bozucu bir geveze.Onu bazen Sonja'ya benzetiyorum.Benim küçük aptal kız kardeşim.İnsanlar neden böyle ? Kafamı yana salladım.
''Elijah, gel seninle Starbucks Coffee'ye gidelim ha?'' dedim sahte bir neşeyle.Elijah kafasını salladı ve bana sarıldı.
''Sen iyi bir arkadaşsın Scarlet'' dedi.Gülümsedim.Gerçekten gülümsedim.Ben de onu seviyordum ama onunla tek kalmak hayatta isteyeceğim son şeydi doğrusu.
''Ah, şey Elijah, ben aslında işlerim var.Bak John'a tokat attım ve-'' dedim ama Elijah küçük bir çığlıkla lafımı kesti.
''Elijah ne oluyor?'' dedim.Elijah konuşamıyordu.Burnundan ve ağzından kan geliyordu.''Elijah'' diye bağırmaya başladım.Herkes mağazayı çığlıklarla donattı.Elijah gibi yere düştüler ve acı çekiyorlardı.Çığlık attım.Kafama birisi çekiçle vurmuş gibi hissetmiştim.Her tarafıma aynanda kılıç saplanıyor gibiydi.Ama görünürde hiçbir şey yoktu.Yere düştüğümde sanki dikenlerin ve çivilerin üstünde uzanıyor gibiydim.Çığlık atıyordum.Gözlerim kararmaya başladı.En son yine ''çığlık'' attığımı hatırlıyordum..

Gözlerimi açtığımda loş bir odadaydım.Yanımda tanımadığım sarı saçlı bir kız yatıyordu.Doğrulmaya çalıştım ama belim kırılmış gibiydi.Hala dikenlerin üstünde yatıyordum.Hafif bir çığlık attım.Kız gözlerini açtı ve kıvranmaya başladı...Birşeyler sayıklıyordu.Üstüne baktığımda onun DKNY mağazasında bir çalışan olduğunu anladım.
''Hey, ahh.Sen iyi misin?'' dedim güçlükle.Kız ela gözleriyle bana baktı.Baktı ve baktı.
''Ha-ha-yır'' dedi zorla.Gözlerimi sımsıkı yumdum ve bunun bir rüya olması içn yalvardım.Ama hayır.Gerçekti.

''Elijah burası neresi?'' dedim.Elijah yanıma gelmiş ve beni götürmüştü.Ama sessizdi.En sonunda beni şaşırtan yavaşlıkla konuşmaya başladı.(Yani Elijah için yavaştı)
''Ben de bilmiyorum ama Scarlet, emin ol hiç hoşuma gitmedi.'' dedi.Güldüm.Dudağımdaki yara canımı yakıyordu ama gülümsedim işte...

Bir odaya çıktık.Oda loş değildi.Herkes yemek masasındaydı.Burasının ne olduğunu anlamıştım.Birisi uyuşturucu için bizi topluyordu.

Lanet olsun.Tekrar eski grubuma gelmiştim.Elijah'ın titrediğini hissedebiliyordum.Çünkü oda uyuşturucu zamanlarını hatırlıyordu.İç çektim.Buna tekrar dönmeyecektim!Asla!
''S-Sca-Scarlet...Ben uyuşturucu kokusunu aldığım...Ben..İstiyorum'' dedi titreyerek.Elijah'ın bu sözleri mideme yumruk gibi inmişti.Çünkü, bende istemiştim.Elijah anlamıştı.Kafasını iki yana salladı.Duvara yaslandı.Titreyen buz gibi elleriyle elini sarı saçında gezdirdi.Çakma sarı saçları dağılmıştı.Kahverengi olan gözleri kısılmış buz gibi bir hal almıştı.Teni Solmuştu.Tir tir titriyordu.
''ELijah..Yapma tatlım.Buna başlama!'' dedim.Ama iki adam Elijah'ı götürdü.Arkasından bağırdım koşmaya çalıştım ama adamlar beni tutuyordu.Beni bir odaya kapattılar ve kilitlediler.İki tane doktor kılıklı -kıllı ve tipsiz- adamların elinde tanıdık eşyalar görmek beni ürkütmüştü.Bana -uyuşturucu- iğne yapacaklardı.Koluma doladı.Ağzım kapalıydı.Elim ayağım yatağa kenetlenmişti.Titriyor, terliyor ve korkuyordum.İğnenin bana batırıldığını hissettim.Hafif ve acı verici bir çığlık attım.Sonra gerçekten deliler gibi bağırmaya başladım.Uyuşturucuyu tekrardan almak istemiyordum!Ama beni zorluyorlardı.!Hayır, ben bu veletten kurtulabilmek için 2 yıl hastanede tedavi görmüştüm.O iki yıl içinde delirmiştim.Hatta Elijah yarım akıllıydı.(!)Aptal sarışın muamelesi ona uyuyormuş(!)İnsanları anlamıyorum.Gözyaşlarım ağzımdaki kemiğime kadar uzanan gri banta kadar ulaşmıştı.Koyu saçlarım gözüme giriyordu.İğnenin bana batırılışı kılıç yemiş gibi gelmişti.Uyuşturucu damarımda dolandıkça rahatlıyor ama titriyordum.Daha fazla ihtiyaç duymuştum.Ama biliyordum.Uyuşturucuyu kullanıp hırsızlık yaptıracaklardı.Ama ben bu numarayı yutmayacaktım.Kaçacaktım.Elijah ile birlikte kaçacaktım.Akıllıydım.Yani en azından ''akıllı'ydım.Her neyse.Elijah ile birbirimizi tamamlıyorduk...Bana daha fazla uyuşturucu vermelerine aldırmadan plan yapmaya başladım.Uyuşturucuları alacak ve kaçacaktım.Neye maal olursa olsun!
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePaz 13 Mart 2011, 00:13

Rütbeniz Veriliyor.
Yıldız seviyeniz ***
Kayla Vick Hadria
Kayla Vick Hadria

Lakap : *Vicki*

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePaz 13 Mart 2011, 21:16

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Alberta Bess Darmell
Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: 20 - Kız
Yazılmasını istediğiniz ek birşey : Ben Büyücü olmak istiyorum
Örnek RP: ***
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePaz 13 Mart 2011, 21:37

onaylandı
Justin Alex Peterson
Justin Alex Peterson

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeC.tesi 19 Mart 2011, 15:24

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Justin Alex Peterson
Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: 25 Erkek
Tahmini Mücadele Tarafı: Karanlık
Örnek Rp: ***

Belinda Alice Lâvin ilk karakterim ^^
Lexlander
Lexlander

Lakap : Lex.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeC.tesi 19 Mart 2011, 15:44

Rütbeniz veriliyor.
Rhiannon Blodeuwedd

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeÇarş. 06 Nis. 2011, 16:05

Kurgumu kökten değiştirmek istiyorum. Bu yüzden başvuruyorum. Çünkü Darkness World kurgusu bana göre değil, bunu anladım ^^ Rütbe değiştirme için başlık aradım ama bulamadım.

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Lynnette Stockhard - İsim değişikliğine başvurdum.
    Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: On sekiz, yeni mezun oldu olarak kurgu oluşturmak istiyorum, Kız.
    Tahmini Mücadele Tarafı: Aydınlık gibi.
    Örnek RP: Ek karakterim, Lorelei Aurel. Beş yıldız.
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeÇarş. 06 Nis. 2011, 16:31

Onaylandı.
Cosmina Aristide
Cosmina Aristide

Lakap : Yok.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePerş. 05 Mayıs 2011, 08:29

Jacquetta Qixinâ
Bayan & On dokuz.
Taraf tutmuyor ama illa seçmek zorunda kalsaydı aydınlığı seçerdi.
Seviyem zaten yazıyor; beş yıldız.

Bir öğrenciyle daha uğraşamayacağımdan rütbe değiştirmek istiyorum *-*
Veronica
Veronica

Lakap : Kan Kraliçesi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePerş. 05 Mayıs 2011, 10:15

onaylandı Ekincim
Jessica Rabel Xyre
Jessica Rabel Xyre

Lakap : J. Jess Jessi. Rabel isminilütfen sevgili adayım kullansın ki adet yerini bulsun.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeÇarş. 11 Mayıs 2011, 15:08

• Karakterinizin Adı ve Soyadı: Jessica Rabel Xyre
  • Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: 23 & Kadın
  • Tahmini Mücadele Tarafı: (Gerektiğinde) Aydınlık -Şimdi bu kısımda biraz zorlandım. Yani uğrunda mücadele mi ediyorum, yoksa karşı tarafla mı mücadele ediyorum. Rolling Eyes Başvurumu ezmeden ve sabırla okuyunuz lütfen. Uğrunda ise doğru cevap vermiş olurum.-
  • Yazılmasını istediğiniz ek bir şey: Daha sonra ekletebilir miyim acaba? Yani şimdi buranın yabancısı sayılırım da. Daha sonra açılırsam eğer kesin aklıma bir 'Keşke' geleceğinden eminim.
Örnek RP:
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Lakap : Vicky

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeÇarş. 11 Mayıs 2011, 15:13

Sonrada o kısma ekletirsinde merlincim h. Potter kurgusundamı olacaksın
Birde uğrunda mücadele ettiğin tarafı yazacaksın aydınlık için mi mücadele veriyorsun yoksa karanlığa mı aitsin
Jessica Rabel Xyre
Jessica Rabel Xyre

Lakap : J. Jess Jessi. Rabel isminilütfen sevgili adayım kullansın ki adet yerini bulsun.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeÇarş. 11 Mayıs 2011, 15:20

Hp'ye karar kıldım. ^^ Hehe, öğlen dediğimle bir tutmuyor, ama gece evi kurgusu gelmiyor aklıma zamanla artık.
Aydınlık için savaşalım bakalım.
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeÇarş. 11 Mayıs 2011, 15:34

Ah abi öldüm resmen *-* film gibi gözümde canlandı. Merlin ne rüyalar görüyorsun öyle.. Çok beğendim kuzum.

Yıldız seviyen ***** Rütbeni veriyorum
Evelyn La Piere

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeCuma 13 Mayıs 2011, 16:24

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Evelyn La Piere
Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: Kadın & 24
Yazılmasını istediğiniz ek birşey: Cadı olmak istiyroum.
Örnek RP:

Dışarıdan sadece normal biraz da mutsuz duran bu kızın içinde neler olduğunu kimse tahmin edemezdi, kendi bile inanamıyordu ki şu birkaç aydır etrafında olanlara. Ruhsuz birine dönüşmek istiyordu artık yoksa kaldıramayacağı şeyler olacağı ve onu içten içe yiyip bitireceği kesindi. Belki bu haftalardır bitmek bilmeyen yağmurun ve dışarıdaki ürkütücü akşam sessizliğinin uzattığı güvensizlik eli ona bir kurtuluştu. Tam ceketini almış çıkacaktı ki bir anlığına düşündü kimin ihtiyacı vardı bir cekete bu kadar savunmasız olmak zorunda mıydı sürekli. İstemiyordu böyle olmayı kendi ayakları üzerinde yürümek zor olmamalıydı, yapamayacağı bir şey de değildi üstelik. Keskin bahar rüzgarının yüzünü bir bıçak gibi kestiğini hissettiğinde üzerinde hiçbir şey yokken ve kendini yargılayan düşüncelerle hafiften de olsa bir rahatlama yayıldı vücuduna evet işte bu böyle bir histi uzun sürmeyeceğini pekala biliyordu ama ona bu saniyeler o kadar değerli geliyordu ki içindeki karanlık tamamen sökülüp atılmıştı sanki, bütün o saçma düşünceler.. Peki etraftakiler? dedi küllenmeye başlamış o ufacık karanlık kor tanesi. Hayır izin vermeyecekti kimse giremeyecekti bugün aklına sadece o ve kısacık kristal parlaklığında olan bu özgürlük yeterdi aklını bir sürede olsa oyalamaya ölüm kadar uzun gözüken hırçın dalgaları izlerken. Oda bu dipsiz ve umutsuz dalgalara o kadar benziyordu ki, bazen ne yapacağını bilemeyen sadece öylesine esen gürleyen ama durulacağını aklına getiremeyen bu dalgalara.

Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeCuma 13 Mayıs 2011, 17:24

Rpniz puanlama için kısadır. Lütfen uzatın biraz daha ...
Evelyn La Piere

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 20:33

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Evelyn La Piere
Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: Kadın & 24
Yazılmasını istediğiniz ek birşey: Cadı olmak istiyorum.
Örnek RP:

Dondurucu bir ekim akşamında işten çıkmış yalnız yaşayan bir bayan için ürkütücü derecede büyük olan evime doğru yol alıyordum. Havadaki ağırlık sanki beni boğmaya çalışıyor içime sıkıntı üzerine sıkıntı bindiriyordu.Geldiğimde tırabzanları yavaş yavaş tırmanmaya başladım hiç acelem yoktu açıkcası. Normal günlerden farklı bir değişiklik yapıp ıvır zıvırla dolu olan posta kutuma baktığımda parlak bir siyahlık dikkatimi çekti, faturaların arasında alışılagelmedik bir şekilde göze çarpan bir zarf. İçinde kendine bağlayan sinsi bir çekim hissediyordum usulca elime alıp açtım.O anda gözlerimi sanki yerinden sökmeye çalışan bir parlaklığın öldürücü ışıltısı beynime işledi.Son hatırladığım ise dudaklarımdan ıssız akşam havasına yayılan sessiz bir çığlıktı.

Uyandığımda duvarları soluk griye boyanmış, kokusu insanı hasta edecek derecede ağır hastaneye hiç benzemeyen ama gene de öyle olduğunu düşündüğüm bir odadaydım.Florosanların donuk beyaz ışıkları kendime az da olsa gelmemi sağladığında etrafımdakileri unutup ani bir hareketle yattığım yerde dikelmeye çalıştım fakat kollarıma ve ayak bileklerime bağlanmış sert kayışlar beni yataktan ayırmak istemiyormuşcasına bağlanmışlardı. Artık deli gibi etrafıma bakmaya başlamıştım hayal edemeyeceğim kadar sayısız küçüklü büyüklü öten makinelerle çevriliydim ve her biri vücudumun farklı noktalarına bağlanmıştı. Neredeydim ben ?! En son evime doğru ilerliyordum gerisi çamura bulanmış berrak bir su kadar bulanıktı. Dur bir dakika, siyah zarf ve ardından o dayanılmaz acı kendimi kaybetmeme neden oldu ama nasıl?

‘Çok basit’ dedi içeriden tok bir erkek sesi. ‘Biz seni burada istedik ve geldin işte.’

‘Ama nasıl olur? Ne işim var benim burada?’ demeye kalmadan kır saçlı, kambur adam cevap verdi.

‘Aslında seni bulmak biraz zor oldu. E ne de olsa seçilmiş olansın sadece sana yardım etmeye çalışıyorum. Merak etme sana her şeyi açıklayacağım ama sakin olmaya bak lütfen.’

Sakin olmak mı ? Bilim adamına değil de üzerimde kanlı deneyler uygulamaya çalışan birine benzeyen bu adam nerde olmamı bilmememe rağmen normal bir şekilde onu dinlememi mi bekliyordu. Üstüne üstlük aklımı da okuyabiliyordu. Tanrım ben neredeydim böyle!

Soğukkanlı davranmaya çalışarak ve tabii başarısız olarak çaktırmadan da buradan nasıl sıvışacağımın planlarını yaparken A a acaba beni bu kadar önemli kılan nedir?’ dedim gayet sakin(!) olan ses tonumla.

‘Cherina, sen özelsin ve bizim gözetimimiz altında kalmaya ihtiyacın var şu an bunu anlamayabilirsin. Hiçbir belirtiye sahip olmadığını, yaşamın boyunca normal, herkes gibi olduğunu hissettiğini anlayabiliyorum. Ama bana inanman ve senin için bu yolu zararsız bir şekilde atlatmana yardım etmem için gayret etmen gerekli. İçinde bir yerlerde daha su yüzüne çıkmamış hem kötüyü hem de iyiyi barındıran özelliklerin var. Kendine ve etrafındaki insanlara zarar vermeden yaşaman için bize izin vermek zorundasın.Yoksa bu dönem senin için çok sancılı bir değişim süreci olacak ama bunu en aza indirgemek senin elinde eğer burada kalırsan.’

Nasıl özel olabilirdim ki ben? Sadece yalnız, sevgilisinin varlığından bile habersiz, ailesinden uzak bir yerde uyduruk bir işe her gün gidip gelen ve yoğun çalışma şartlarının altında ezilmesine rağmen evinin kirasını bile karşılayamayan sıradan biriydim. Nerem özeldi acaba! diyen düşünceler beynimi dolduruyor kafamı daha da karıştırıyordu ama bir yanımda ona inanmak istiyordu yıllar boyunca dışarıya kapalı, pek de rağbet görmeyen bir kız olarak yaşamıştım ama Bryant birkaç yıldır o boşluğu doldurmuştu- pek yüzünü göremesem de-

Yaşlı adamın sert sesi tekrar soğuk duvarlarda yankılanarak düşüncelerimi böldü.

‘Fakat eğer bu gerçekle kendin yüzleşmek istiyorsan ya da bana inanmıyorsan bunu kendi başına görebilirsin. Bu sana sadece kendini tanıman ve hazırlıklı olman için bir uyarıydı.Sen daha güçlerinin farkında değilsin, emin ol ve o an geldiğinde buraya geri dönebileceğini unutma.’

Tamam pek mantıklı sayılmazdı söyledikleri ayrıca inanmamda beklenemezdi, hele böyle insan mezbahasına benzeyen bir yerde. Kararımı yüzümden anlayan yaşlı adam birazcık anlayışla karşılayan ve pek de onaylamayan bakışlarıyla gitmeme izin verdi. Bir göz açıp kapama süresinde o ve beni yatağa bağlayan sarmaşıklarımda ortadan kaybolmuştu. Yavaşça kalkıp etrafıma bakındım evet şimdi bu lanet yerden çıkma zamanıydı. Yanıp sönen lambalarla dolu koridorda yavaşça yürümek beni ürkütüyordu sanki karanlık ve dipsiz gibi gözüken odaların görünmez elleri beni içeri çekecek buradan kurtulmak için sahip olduğum tek şansımda uçup gidecekti. Hayır, bu rüyamdan uyanmam ve gerçek dünyaya dönmem gerekiyordu beklide bir rüyadaydım olamaz mı? Işığı gördüğüm anda içimdeki gerginlik sönmeye başlamış son birkaç saat içinde yaşadığım her şeyi unutmuştum sanki tek istediğim kurtulmaktı ve buna iki adımım kalmıştı son bir gayretle kendimi dışarı attığımda kabusların en kötüsünden uyanacağıma inanıyordum eğer bu bir kabustan ibaretse..
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePaz 15 Mayıs 2011, 09:00

Rütbeniz veriliyor. Yıldız seviyesi: ***
Samantha Rushton
Samantha Rushton

Lakap : Sam.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePaz 15 Mayıs 2011, 17:59

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Samantha Rushton
Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: 19 / Kız
Tahmini Mücadele Tarafı: Tarafsız diye düşündüm ama ileride çıkarları için taraf belirleyebilir
Yazılmasını istediğiniz ek birşey
Örnek RP:Ek karakterim 4 yıldız
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePaz 15 Mayıs 2011, 18:06

Rütbeniz veriliyor
Mia Tyndall
Mia Tyndall

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 20:42

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Mia Tyndall
Karakterinizin Yaşı & Cinsiyeti: Kadın & 19
Tahmini Mücadele Tarafı: aydınlık
Cadı olmak istiyorum.
Örnek Rp:

İnsan olmanın nasıl bir şey olduğunu hatırlamıyorum ama üzerinden o kadar uzun zaman geçti ki dipsiz bir mezara uzatılan ipin umutsuzca çekilişi gibi ölümlü acının titreşimini hissediyorum. Ve bu zorlu çekiş artık beni duraksatmıyor. Ben ölümsüzüm; lanetli ve ruhsuz.

Hortlak yaşamımın başlangıcında bir asker olarak beslendim ve o zamandan beri sayısız insanın felaketine tanık oldum. Kan şehvetimi gece yaşayan biriyim ve Romalı savaş köpeklerininki gibi etleri parçalayan dişlerim, savaş alanının tepesinde daireler çizen akbabalarınki gibi keskin pençelerim var. En zayıfları öldürüyor, ölenler arasında yaşam buluyor, insanın aptalca fetih arayışından doğan yıkımla besleniyorum.

İngilizler ve Fransızlar, yaklaşık iki asırdır gülünç çekişmeleri sayesinde karnımı doyurdular. Kararmış savaş alanında son uykularına dalmadan önce askerlerin gördüğü son hayali yüzüm.

1664 yılının kışında, bir çiçek gibi solmakta olan Floransa şehrine geldim. Yanımda hatırı sayılır miktarda altın taşıyordum ve yeni seçilmiş İngiliz soyadım beni destekliyordu: Tyndall. Neyse sadece şehrin karanlık ortamının bana uyduğunu söylemekle yetineyim. Kışın da bana uyduğu gibi.

Boş zaman geçirmek için başka neler yaptığım ve güvendiğim az sayıdaki kişiler hakkında bir şeyler bilmek isteyebilirler. Bu ortamda bu tür şeylerden bahsetmek istemiyorum. Güneş yükseldiğinde ve sıcaklığını yaymaya başladığında nerede uyuduğumu ya da gerçek adımı açıklamaya niyetimde yok. Sırlarım bana ait; tıpkı hain, karanlık yüreğime konan ödül gibi. Bu satırlar, sadece sizi bazen yanınızda yürüyen diğer varlıklarla ilgili uyarmak için yazıldı. Hayal bile edemeyeceğiniz ya da yorumlayamayacağınız varlıklar. Yabancılara karşı dikkatli olun.
Lexlander
Lexlander

Lakap : Lex.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Büyücü ve Cadı alımları   Büyücü ve Cadı alımları Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 08:06

Rütbeniz veriliyor. Yıldız seviyeniz;***
Eklemeden edemeyeceğim, bence oldukça iyi bir kaleminiz var ancak rpniz çok çok kısa ne yazık ki.

Büyücü ve Cadı alımları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki