Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeş sitemiz açıldı

YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Kardeş sitemiz açıldı Empty
MesajKonu: Kardeş sitemiz açıldı   Kardeş sitemiz açıldı Icon_minitimePaz 13 Şub. 2011, 14:20

Son Üç gündür uğraştığımız ve benim bir rüyamdan yola çıkan fikri dostlarımın desteği ile site haline getirmiş bulunuyoruz. Çok yorucu günlerden sonra kardeş sitemizin açıldığını duyurmaktan mutluluk duyarım. Alışımışın çok dışında olan site benim ikinci rpg sitemdir ve umarım onada buraya gösterdiğiniz desteği gösterirsiniz. Ayrıca yeni bir site olduğunda bazı eksiklikleri olabilir şimdiden sabrınızı ve hoşgörünüzü istiyorum..

Kardeş sitemiz açıldı Bar10
Bildiğiniz her şeyi unutun ve yep yeni düyaya adımınız atın. Ancak bu dünyanın tek hakimleri var Melekler... Meleklerin ilahi savaşında olmak ve insanlarınızı korumak istermisiniz?

Bu site hiç karşılaşmadığınız bir kurguya sahip. Melekler, İblisler, İnsanlar... Bu savaşın tek sebebi milyon yıllar önce söylenmiş bir söz, cennetten kovulmuş bir meleğin Tanrı'ya olan sevgisini kanıtlamak için yaptığı bir savaş... Meleklerin ve İblislerin ring alanı ise Dünya.. Böyle bir savaşa ilk kez şahit olan Dünya'yı kurtaracak 3 seçilmiş, kırılan üç mühürü onaracak üç seçilmiş...
Dünya'nın kaderi 18 yaşındaki 3 seçilmişe bağlı, onları yanlız bırakmayacak ve sürekli
güvende olmalarını sağlayacak koruyucu melekleri var. Peki, bunlar Şeytan'ı durdurabilecek mi?

Warrior Angels
https://mortalinstruments.forum.st/

Kardeş sitemiz açıldı
1 sayfadaki 1 sayfası