Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

O Kadın

4 posters
YazarMesaj
Beirut Austeja
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Beirut Austeja

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

O Kadın Empty
MesajKonu: O Kadın   O Kadın Icon_minitimeSalı 08 Şub. 2011, 17:05

Merhaba demeden önce

Bekle biraz güneş. Bırak biraz daha siyah kalsın gök. Yıldızlar bile yokken. Geçmişim gibi sisli, geleceğim gibi flu, şimdim gibi net ve siyah. Bırak da biraz daha özümseyim insanlıgımı. Bastan beri gem vurulmaz bir hayvan sanardım kendimi. Büyüdüm ve farkındalığımın farkındayım artık. İnatçı,
despot, tek düze güneş. Yine boğuyorsun göğü. Simsiyahtı ne güzel. Şimdi alaca. Kırmızı, mavi, mor seçilmiyor.

Rıhtım inadına geceyi yaşıyor ama. İnadına sessiz ve soğuk. Martılar dahi uyanmamış daha. .hala biraz vaktim var. Şu insansız havayı dolduruyum ciğerlerime, tuzlu ve mahmur havayı. İlk başta boğazını yakan, çektikçe içine hoşuna giden. İlk içtiğin duman gibi;dünyanın en iğrenç tadı, zaman aşımıyla arzuladığın bir his. Ben de rıhtımı arzular, onu içimde hissetmeyi severim. Ben rıhtıma bağımlığım. Dalgalara, martılara, tuzlu havaya bağımlıyım. Henüz düşünce çöplerinin boşaltılmadığı o temiz sabaha bağımlıyom. Ben… Bağımlıyım. Esir olmaya, canımı yakmaya, can yakmaya, nefret etmeye, iğrenmeye,tiksinmeye,küfretmeye,içmeye,sıçmaya bağımlıyım. Kendi kokuma da bağımlıyım, kadınların tenimde bıraktığı o karışık kokuya da. O beyaz tenli kadına, şu iri gözlü kadına, bu dar kalçalı kadına bağımlıyım. Gün içinde karşıma çıkan kadınları, geceleri düşlemeye bağımlıyım.[/font]

xxx

Geliyorlar aheste aheste. Asla senkronize olamadılar. Birbirlerine uyum sağlayamadılar. Şu şapkalı kadın vapura yetişmek için acele ediyor. Ağacın ordaki aylak herifse dikiyor Köpeköldüreni kafasına. Ne çok çehre geçti be kardeş. Duuur, sakin ol midem. Dile kolay o kadar sene, alışmış olman gerekiyor. Ne çok çeşitli şu suretler. Sivri çeneler, geniş çeneler; iri gözler, çekik gözler. Tanrım nereye azıttın beni böyle. Şu martılarda bir garip. Nasıl da güzel gözüküyorlar oysa.

Ama ne de pistir şimdi omnlar. Doğru ya unutmuşum. Ölü denizcilerin ruhları
şahlandırırmış o beyaz kanatlarını. Öldüklerinden beri aç olurlarmış o
denizciler. O sebepten martılar her şeyi yiyebilirlermiş. Kocaman bir tane
geliyor yanıma. Ama bembeyaz. Hem masum da gözüküyor. Bir saniye, o bir kadın.

Banka doğru yaklaşıyor. Nasıl ayırt edemedim o ince silüeti. Evet, silüet.
İnsanların gölgelerine karışmış. Gittikçe netleşiyor. Yaklaşıyor, yaklaşıyor…
Oturdu, kıvrıldı yanıma. Yan gözle bakmalı mıyım? Yoo beni meraklı bir adam sanar. İstifimi bozmayayım. Ama olmuyor. Kalp atışının kokusunu alıyorum, sessiz mırıltılarını görüyorum havada. Tam önümde asılı duruyorlar. Ha bir de nefesinin tadını hissediyorum damağımda. Acı- tatlı bir tadı var. Çok somut duyular bunlar. Bir dakika, bir terslik var. Karıştı devrelerim. Tüm duyularım birbirine girdi. Ama ben bir sinestezik değilim. Sakin ol adam! O da diğer kadınlar gibi bir kadın.
Bastırılamaz açlıkları, bitmeyen istekleri, kolay pes eden kalbi, çabuk incinen
ruhu var. Ama ne de parlak saçları, silik yüzü, hüzünlü gözleri var. Hem yıllanmış hem dipdiri. Hem balta girmemiş bir orman hem bir metropol. Hey kadın! Nasıl fark yarattın şu kısa zaman içinde. Sinirlendim beni alt üst edişine. Ama çektin tetiği, vurdun can alıcı noktadan. Gözlerinden aşağı inen garip bir sıvı var. Yağmur sonrası yeşiline döndü gözlerin. Uzatmalı mıyım elimi? Sıkmalı mıyım omuzlarını? Sıvazlamalı mıyım sırtını? Ya geri dönemezsem senden sonra kendime. Kalk adam, uzaklaş! Onu da istemiyorum.

xxx

Fazlavaktim yok yabancı. Acele et ve unuttur bana kendimi.
-Yapamam kadın.Ben ödleğim. Çabucak kaybederim seni.

-Yanlışın
var yabancı. Ben zaten kayıbım.

-
Sanırım ben de. Hadi tut elimi arayalım
bizi.

-Dur
adam. Seni mi bulcan bizi mi?

-Seni zaten buldum ya. Sıra bizde. Sıkı tutun bana. Bulutlar kaygan olurlar. Bir de ıslak ki şimdi.

-Sen bisikletinin tekerlerine güven. Ben de sana güveneyim.

-Söylesene kadın, neden bir yabancıya güvenesin?

-Sebebi yok. Güvenmem gerektiğini söylüyor yıldızlar.

-Bir ara mola verip yer miyiz o yıldızları. Dün gece yoklardı gökyüzünde. Yeterince gevrektirler şimdi.

-Bence mola verip birbirimizi yemeliyiz. Senin özünü içmek için bekledi bedenim yıllardır.

xxx

Ah şu kadın. Ne de beyaz teni. Transparan bir gecelik gibi. Kıvrak, avuçlarının arasından kayıp giden ipek bir kumaş. Ya o kokusu. Özgürlüğün esareti sinmiş saçlarına. Kimse karışmamış ona. Gezmiş dilediğince. Harcamış zamanını boşa.
Ama aslında hiç yaşamamış o. Sonra kaybetmiş yaşamayı. Ardından da kendini. Ona yardım edeceğim. Sonra son eksik parçayı da tamamlayacağım. Şimdi bırakayım da işlesin içime kokusu. Soğuk bedeni alsın yorgunluğumu.

xxx

-Duydun mu o sesi adam? İçimden tik tak sesleri geliyor. Zaman mı çağırıyor bizi nedersin?

-Bence kalbin ritmini buluyor yavaş yavaş. Zaman diye bir şey yok bilmiyor musun? Bak saat 25.70. Ama ben on sene öncesini yaşıyorum.

-Ne oluyor on sene öncesinde?

-Sabah uyanıp aynaya bakıyorum. Aynadaki aksim net. Ama göz bebeklerimi bulamadım. Siyah delikleri görüyorum yalnızca göz
çukurlarımda. Sanırım özüm akıp gitmiş o deliklerden.

-Çok konuştuk adam.Hareket vaktidir şimdi. Topla anılarını da çıkalım şu odadan.

xxx

-Nereye gidiyoruz adam? Niye bu kadar sarsılıyor bisiklet?

-Fark etmedin mi kadın? O tümsekler özümden kopmuş parçalar. Sağına bak sağına. Bak şu ufak kristal taşta annemin öldüğü gün var. Neredeyse dengemizi yitirmemize sebep olan kayayı hatırlıyor musun? Hah bak o da on yıl öncesi işte. Hani aynaya bakmıştım…

-Bekle bir dakika adam. Direksiyonda sen varsın diye, yolun kontrolü senin elinde olacak diye bir kaide belirlememiştik aramızda. Bu bizim yolculuğumuz. Unutma!

- E tamam ben de bizi arıyorum zaten.

-Hep senden geçtik ama. Neden hiç ben yok?

-Of kadın! Bana güveniyorsan dola kollarını belime. Güvenmiyorsan in şu bisikletten ve bul kendi yolunu.

Porselen gibi kollarını sardı belime. Ben de rahat bir nefes bıraktım.

xxx

-Gözlerim yanıyor. Keşke merak etmeseydim güneşi.

-Uyarmıştım seni kadın. Ölüme de güneşe de dimdik bakılmaz diye…

kısa ama yazmışım zamanında.
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

O Kadın Empty
MesajKonu: Geri: O Kadın   O Kadın Icon_minitimeSalı 12 Nis. 2011, 21:39

öhömhom tamam yeni okumuş olmam kötü ve birazcıcık geç ama bitiim... diyecek laf bulamadım yani hem düşündürücü hemde ruhu yansıtıyor. İnsan bir yerde kendine yakın hissederken bi bakıyor ki apayrı. Cidden çok sevdim ben yaa Very Happy emeğine sağlık canım Smile
H. Ofelia Kybelin
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
H. Ofelia Kybelin

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

O Kadın Empty
MesajKonu: Geri: O Kadın   O Kadın Icon_minitimeÇarş. 13 Nis. 2011, 13:51

sağ ol yevrım. Bu da devamı. Kadının gözünden o.o İnsan ergen olmasın.
Spoiler:
Eutich Zednite
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

O Kadın Empty
MesajKonu: Geri: O Kadın   O Kadın Icon_minitimeÇarş. 13 Nis. 2011, 15:31

huhhuu buda süper yavru ya naptın sen Very Happy Şeye bittim "uyduramazsın. Senin ayağın 37 numara benimki 43." hihihi güzelmiş ya Very Happy

O Kadın
1 sayfadaki 1 sayfası