Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öhööö öhööö

5 posters
YazarMesaj
Lorelei Aurel
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Lorelei Aurel

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimePtsi 10 Ocak 2011, 19:10

Aslında tam olarak ne arayacağımı bilememek sinirimi bozuyor ama size güvendim açtım başlığı. Bakalım nasıl kurgular çıkacak? Başvurun annem kafanıza göre Razz Ama önce kendimi tanıtayım. Sonra sadece üç tanecik isteğim var.

Yalancı kimi zaman küstah inatçıyımdır. Şımarıkta olabiliyorum bazı zamanlarda. Genelde kendi grubumu oluşturur ve ona göre takılırım. Bazen ayrımcılık yaparım ama çok sık olmasa da bundan suçluluk duyduğum da olur. Tipik değilimdir anormalimdir. Deliyimdir bazen çılgınımdır. Dikkat çekmeyi sevdiğim gibi dikkatleri olumsuz şekilde üstüme almayı da bilirim. Başarısız olursam deliririm. Yenilgiyi kabul etmem ve kurallara uymam. Hırçınımdır. Çıkarlarıma göre hareket ederim. Sürtük gibi davranmaktan çekinmem. Aslında sürtük denilebilir benim için. İnsanlar benim herkesle yattığımı sansa da ve bunu söylemekten hoşlanmasam da hala bir bakireyimdir. Bunu kimse bilmiyor tabii ki. Belki en yakın dostum –kardeşim gibi yani.- bunu bilebilir. İnsanların en kötü anılarını öğrendiğime onları o anılarıyla tehdit edip istediğimi yaptırırım çoğu zaman. Bu anıları öğrenmek benim için hiç de zor olmaz. Tam bir dedikodu canavarı denilebilir benim için. Erkekleri kızlardan daha iyi ikna etme yeteneğim vardır. "Ağzında bakla ıslanmaz." sözü tam bana göredir. Başkalarını sinir etmek benim için sanki hayat felsefesidir. Buradan da anlaşılacağı üzere sinir bir kişiliğe sahibim.
Lakin; İşyerimde ve abimin yanında –O bir erebus. Dikkatli ol! Cıs yapar. Felan. Saçmalıyorum Razz- bu özelliklerden eser kalmaz. Özellikle abişimin yanında. İşyerinde az da olsa sürtüklülk yaparım ama çok az. Abimin yanındaysa öldürsen yapmam. Desem de inanma. N eyapacağım belli olmaz. Ama şu zamana kadar abimin yanında sürtük gibi davrandığım görülmemiştir. Birden çiçekler açar kalbimde felan. Aman ne çiçeği benim kalbimde karalâhana bile açmaz O_o. Bilemiyorum doğamda var. Beni işyerinde veya abimin yanında tanıyamazsınız. Bazen arkadaşlarım abimden korktuğumdan böyle yaptığımı düşünse de bunu dile getirdiklerinden beri ortada görünmüyorlar. Acaba neden? Razz Öldürmedim tabii ki sadece dövdüm hemde çok kötüüü Twisted Evil
_____________________________________________________________________________________

x Tek gecelik
x Ciddi sevgiliyiz biz –Ne kadar ciddi olabilirim bilemiyorum. Smile Ünlsüü yakışıklı ve her türlü rp çeşidine açık olsun Very Happy-
x En en en yakın dost kardeş gibiyiz - Elisha Moonlight

Evet gerisi özel kurgu olacak geek

lol! lol!

x Sırdaşım, arkadaşım - Bakire olduğumu bilmiyorr amaa. - Electra A. Duenda
x Takıldığım, arkadaşım - Arianna Lucy Warren
x Saygı duyduğum - İsabella Serena Lively

En son Candice Ronnell tarafından Perş. 27 Ocak 2011, 21:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Electra A. Duende
Electra A. Duende

Lakap : Ely, Annie, Anna...

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimePtsi 10 Ocak 2011, 19:28

Bir nefilimle kardeş gibi olabileceğini sanmıyorum. Ama herkese söylediğim gibi -biraz bayatladı mı ne? Razz- vampir öldürmüyorum, bunun yanlış olduğunu düşünüyorum. O yüzden iyi bir yerler. Belki ablan gibi görüyor olabilirsin. Ne bilim dost gibi bişiler işte. Razz
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimePtsi 10 Ocak 2011, 19:31

Hmm..Nefilim ha bir sürtüğn nadir iyi arkadaşısısın. Çüünkü sen beni anlıyorsunn Very Happy *-* saçmaladım mı? Smile
Electra A. Duende
Electra A. Duende

Lakap : Ely, Annie, Anna...

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimePtsi 10 Ocak 2011, 19:44

Hayır saçma değil, iyi bir dinleyiciyim. Ayrıca senden büyük olduğum şüphesiz ki seni anlamam çok normal Very Happy
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimePtsi 10 Ocak 2011, 20:15

Benide eklermisin Very Happy
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimeSalı 11 Ocak 2011, 15:08

Nasıl bir kurguya ekleyim gizem Very Happy
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimeSalı 11 Ocak 2011, 15:13

Kardeş kanka dost ^^ uyarsa yavru Very Happy
Misafir
Misafir

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimeSalı 11 Ocak 2011, 15:20

Ben de kafana göre at bir yerlere. Senle benzer çok özelliğimiz var. Bende oldukça hırçınım ve kurallara uymam-genelde-. Ayrıca herkes benim hakkımdada sürtük diye düşünür. Yani hemen hemen aynıyız kardeş gibi dediğin kişi olabilrim Very Happy
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimePerş. 13 Ocak 2011, 18:39

Bilemedim şimdi Very Happy nasıl istersen ama Isabella eski Isabella değil artık yani daha güçlü dediğim dedik gerçek bir vampir..
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimeCuma 14 Ocak 2011, 14:40

Kardeş dediğin kişi ben olabilirim Very Happy ya da tam tersi nefret ettiğin sürekli tartıştığın biriside olabilirim Wink sen seç Smile
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimeSalı 18 Ocak 2011, 19:49

Arianna sendede ekledğim gibi takıldıklarıma ekliyorum Very Happy

İsabella ımm saygı duyduum kişilik ? ? Smile

Elisha ya biraz özelliklerini yazar mısın Very Happy

Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimePerş. 20 Ocak 2011, 00:05

hmm..Genelde-genelde dediğim isisnalar hariç her zaman Very Happy- gülerim. Deli doluyumdur. Çılgınlık olayları bana göre. Oldukça asi ve inaçıyımdır. birisinin bana ne yapacağımı söylemesinden falan hoşlanmam.Özellikle dışardan,tanımadığım birisnin. Bi de genelde erafımdakiler bana okyanus gibi hırçınsın derler Smile Ölye bişeyler işe Smile
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimePerş. 27 Ocak 2011, 20:59

Ekliyoru kardeş gibii Very Happy
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Öhööö öhööö Empty
MesajKonu: Geri: Öhööö öhööö   Öhööö öhööö Icon_minitimePerş. 27 Ocak 2011, 21:02

tamamdır Smile

Öhööö öhööö
1 sayfadaki 1 sayfası