Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Progu olmak için.

3 posters
YazarMesaj
Mortem
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Mortem

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Progu olmak için. Empty
MesajKonu: Progu olmak için.   Progu olmak için. Icon_minitimePaz 09 Ocak 2011, 12:43

Progu olmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurmalısınız.
Progular hakkında bilgi edinmek için. https://mortalinstruments.forum.st/t1696-irklar-progu#16072
Kod:
Karakter Adı:
Karakter özellikleri:
Özgeçmiş:
Neden bu ırk:
Örnek Rp(Progu olarak):
Pheledyx
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Lakap : the reaper

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Progu olmak için. Empty
MesajKonu: Geri: Progu olmak için.   Progu olmak için. Icon_minitimePaz 09 Ocak 2011, 15:16

Karakter Adı: Melanie Lycoris
Karakter özellikleri: Soğukkanlı, seri, zeki ve acımasız
Özgeçmiş: 4 çocuklu bir ailenin tek kız çocuğuydum.Annem ben doğarken ölmüş.Beni babam ve abilerim büyütmüş.Evet beni gerçekten büyüttüklerini söyleyebilirim.10 yaşında kendi öz babam abilerim tarafından kadın yapıldım.Hayat ölümden beterdi benim için.5 yıl sürebildi bu eziyet.Daha fazla dayanamadım.Bir gece en küçük abim olan Josh'ın bağırmalarıyla uyandım.Bir tek o severdi beni.O korumaya çalışırdı diğerlerinden. Tom odama girmeye çalışıyordu. Odama girerse yine yatağıma gelecekti biliyordum.Ama Josh onu engellemeye çalıştı.Ondan sonrasını tam net hatırlayamıyorum.Tek hatırladığım Josh'un göğsünde saplı duran bıçağı çekip çıkardığım ve merdivenlerden hızla inip, az sarhoşmu gibi hala içen Tom'a sırtından sapladığımdı.Gerisi çorap söküğü gibi gelişivermişti.Cinnet geçirmek mi demeliyim bilmiyorum.O gece o evden koşarak çıktığımda Josh'un ölüsünü ve 3 cesedi arkamda bırakmıştım.
Neden bu ırk: Öldürmeye alışkınım çünkü.
Örnek Rp(Progu olarak):
Kadın iri yeşil gözlerini rakibinin üstüne dikmiş bakıyordu.Karşısındaki bir magnustu.Magnusların hayvana dönüştüklerini bildiği için bekledi.İlk hamle karşı taraftan gelmeliydi.Bekleyiş uzun sürmedi.Yeni yetme magnus bu güçlü kadını yenebilecekmişçesine üstüne atladı.Üstüne atlamasıyla kendini yerde bulması bir olmuştu.Melanie onu savuşturmuştu.Sadece oyun oynuyordu üstelik.Henüz hiç bir yeteneğini sergilememişti.Bu yeteneklerini başkaları için gizliyordu.Şimdilik sadece kaçıyordu.Kadın birden durdu.Dışarıdan bakıldığında ne yaptığı anlaşılmıyordu ancak o tanrısıyla iletişime geçmişti.Gelen emir basitti.
"Öldür ve git.Yapacak daha önemli bir işin var Lider" Mel gelen emri yerine getirmiş.Zavallı magnusu oracıkta elektrikle cızbız yapıvermişti.

Biraz kısa oldu üzgünüm :/ Lider olmak istiyorum (:
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Lakap : Cellat.

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Progu olmak için. Empty
MesajKonu: Geri: Progu olmak için.   Progu olmak için. Icon_minitimePaz 09 Ocak 2011, 15:41

Onaylanmıştır.

Progu olmak için.
1 sayfadaki 1 sayfası