Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yönetim Değişikliği

+9
Vladimir Ivanov
Eámanë
Arianna Lucy Warren
Electra A. Duende
Deamon Austeja
Belinda Alice Wayle
Poseidon Sentinus
Traviata Volante
Elizabeth Rose Wayland
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Yönetim Değişikliği Empty
MesajKonu: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimePtsi 27 Ara. 2010, 22:56

Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde Yönetimde yeni bir arkadaşımız daha katılmıştır. Tessa Osbourne - Gizem yönetim ailemize hoşgeldin. Tebrik ederim.

Birde A. Séptember Qixinâ - yani Ekin Bir süre bizlerle olamayacaktır. Umuyorum ki bu süre uzun sürmez. Rütbeleri bir süre için dondurulmuştur.
-DW Yönetimi-

En son Elizabeth Rose Wayland tarafından Salı 28 Ara. 2010, 22:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://mortalinstruments.forum.st/
Traviata Volante
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Traviata Volante

Lakap : Güly, Güldi (mustafa asdfg) *

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 10:24

Gizem cok sevindim, hayirli olsun Smile
Poseidon Sentinus
Poseidon Sentinus

Lakap : Angel

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 11:16

Banu abla bir şey söyliyeceğim. Gizemi kıskanmıyorum elbette. Yanlış düşünmenizi istemiyorum. Onu tebrik ederim. Onun adına sevindim.

Neye göre admin alıyorsunuz bilmiyorum ama ben admin alma biçiminizi beğenmiyorum. Sadece ben de değil ama neyse. Bence sitede oylama yapılmalı. Daha önce yaptığınız gibi. Çok yetenekli kişiler var. Yönetim Panelini avucunun içi gibi bilenler var. Lütfen onlara haksızlık yapmayalım.

Lütfen bu mesajı sitede huzursuzluk olabilir diye silmeyin.
http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com/
Belinda Alice Wayle
Belinda Alice Wayle

Lakap : Dark Angel

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 11:43

Poseidon Sentinus demiş ki:
Banu abla bir şey söyliyeceğim. Gizemi kıskanmıyorum elbette. Yanlış düşünmenizi istemiyorum. Onu tebrik ederim. Onun adına sevindim.

Neye göre admin alıyorsunuz bilmiyorum ama ben admin alma biçiminizi beğenmiyorum. Sadece ben de değil ama neyse. Bence sitede oylama yapılmalı. Daha önce yaptığınız gibi. Çok yetenekli kişiler var. Yönetim Panelini avucunun içi gibi bilenler var. Lütfen onlara haksızlık yapmayalım.

+1 sakın yanlış anlamayın ama bencede oylama yapılmalıydı.Ama genede tebrik ederim gizem
http://salviohexia.yetkinforum.net/forum
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 12:37

Son günlerde bazı şeylere şok olduğumu belirtmeliyim. Sizlerin fikirlerini elimden geldiği kadar alıyorum ancak bazı şeylerden sonra kötü bir admin olduğumu düşünüyorum. Bir yerlerde ciddi bir hatam var sanırım. Tam bir buçuk yıldır adminlik yapıyorum ve site yönetiyorum. Şimdi anlıyorum ki aslında hiç bir şeyi beceremiyormuşum.

Öncelikle ben huzursuzluk çıkmasın diye mesaj silmem. Lütfen başkalarıyla karıştırmayın. Çünkü bir mesaj huzursuzluk çıkaraksa zaten orada huzur ve uyum yoktur. O mesajı silmek sadece kendini kandırmaktır.

İkincisi adminlik seçimlerinde yönetimin fikrini alsamda daima son kararı ben veririm. Yani eğer burada bir suçlama varsa bunun muhatabı benim. Kendimce bazı kriterler koyarım ve seçerim. Oylama ile admın almak hiç bir sitede görülmemiştir. Yöneticilerin panelden yada site yönetiminden anlayıp anlamadığını önceden nasıl kestirebiliyorsunuz.

Tüm bunlardan sonra site yönetimini hak edenlere bırakmalıyım sanırım çünkü görünüşe göre ben yönetemiyorum.
Traviata Volante
Traviata Volante

Lakap : Güly, Güldi (mustafa asdfg) *

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 12:58

Banu abla böyle söyleme...
Bence gayet iyi bir yöneticisin yoksa bu site böyle ayakta kalmazdi. Ve Bazi sitelerde durgunluk olunca silyiorlar oluyo bitiyo. Ama sen öyle degilsin, siteyi ayakta tutmak icin yeni kuruglar ariyorsun ve dahasi...
Bence kendine haksizlik ediyorsun. Ve bence senin kötü bir admin oldugunu düsünen yoktur, varsada bilmiyorum..
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 13:05

Banu abla kadar ne iyi bir Rp'ci ne de iyi bir admin bulamazsınız.
Hangi sitede admin seçerken anket yapıldığını gördünüz. Göremezsiniz çünkü böyle bir şey yok olmazda. Yöneticiler toplanır ve kendi aralarında karar verirler.
Kimsenin moralini böyle saçmalıklarla bozmayın.
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 13:28

Gülden ve Mert sözleriniz için teşekkür ederim. Destek için ayrıca teşekkürler. Özellikle Mert msnden bana söylediklerin için..
Neyse konu daha fazla uzamasın. Tartışmaya dönmesin diyorum.
Electra A. Duende
Electra A. Duende

Lakap : Ely, Annie, Anna...

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 13:35

Sen gayet iyi bir yöneticisin Banu ablacığım.. Lütfen üzme kendini.
Ayrıca Gizem'i tebrik ederim! Çok iyi bir Rp'ci ve ulaştığı yere hak ederek geldi... =)
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 14:37

Gizem sürekli onlinelar arasında gördüğüm bir kişi site adına faydalı olacaktır Very Happy
Tebrikler tatlım Very Happy
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Lakap : Cellat.

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 14:44

İlk önce tebrikleri kabul ediyorum ve tebrik edenlere de etmeyenlere de teşekkür ediyorum. Şimdi bu başlıkta geçen konular hakkındaki yorumlarıma geçiyorum.

Öncelikle, Banu abla sen iyi bir yöneticisin eğer bir sorun çıkıyorsa bu senden değil, üyeler arasında olan bir şeydir. Sen gördüğün olaylara hemen müdahele ediyor ve olayı sonlandırıyorsun.

Sitede admin seçimlerini anlamayanlar;
Bu sitenin bir yöneticisi var sonuçta onun vereceği kararlar önemli ama ilk önce diğer adminlerede adaylara sunuluyor. -Bunu diğer sitelerde yaptığım yöneticiliklerden ve modluklardan biliyorum..- Sizin kast ettiğiniz oylama üyeler arasında değil yönetimdekiler arasında oluyor.. Hani adil bulmuyorsunuz ya, yönetim panelini çok iyi bilenler var ya onlarda Banu ablaya bir admin açığı olduğunda başvurabilirler. Sonuçta seçilecek diye bir şey yok Banu abla ve diğer adminler aralarında konuşup karar verirler. Burada son kararı veren kişi Banu abla, diğerlerine de danışma meclisi diyebiliriz.

Her neyse daha fazla uzatmadan bu site için yararlı olacağımı düşünüyorum. Her şey yönetim panelinde bitmiyor maalesef. Bir olay çıktığında yönetim paneliyle değil klavyeniz ve aklınızla olayı düzeltiyorsunuz...

DipNot:
Banu ablacım sana kötü yönetiyorsun diye birisi mi var? Eğer öyle düşünen biri varsa çıksın söylesin, o daha iyi bir yöneticiyse bir site kursun, binden fazla üyesi olsun, farklı farklı kurgular üretsin ve o sitede düzeni sağlasın. Var mı böyle biri? Eğer böyle düşünenler varsa dediklerimi uygulasınlar işte o zaman Banu ablanın nasıl bir yönetici olduğunu anlarsınız..
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 15:50

~ Teşekkür ederim Ilgın'cım..
~ Gizem'cim teşekkür ederim.. Demek istediğini çok iyi ifade etmişsin. Yeniden hayırlısı olsun diyorum.
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 15:59

Teşekkür ederim Banu ablacım tekrardan. Smile Sen üzülme, senden kaynaklanan hiçbir sorun yok bu sitede. Smile Sitede çıkan sorunları kedine yükleme.. Sen yöneticisi olabilirsin bu sitenin ama insanların her söylediklerini de takip edip, düzgün konuşmayı ve davranmayı öğretemezsin sonuçta.. Wink Smile
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 16:02

Banada teşekkür edin yahu Sad Herkese kişisel olarak etmişiniz dışlanmış gibi hissettim Sad Very Happy Razz
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 16:28

Tuğçe dışlanmak mı ? Sen mi? Cızzz hayır öyle birşey olamaz. Sana da teşekkür ederiz
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 16:30

Saol Banu ablacım Very Happy Ne demek ben teşekkür ederim her zaman her daim Very Happy
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 16:30

Ah, toplu olarak teşekkür etsemde sana ayrıca teşekkür ederim hayatım. Smile
Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 18:11

Öncelikle Gizem'i tebrik ediyorum. Görevinde başarılı olacağını biliyorum. O hem iyi bir rol yazarı hemde sitede sevilen biri. Sitedeki tüm konularda elinden gelenin fazlasını yapacağına inanıyorum. Tekrar tebrikler ^^

Banu Abla, bir çok sitede durakla zamanı olur. Bu üyelerin okul hayatı ve günlük hayatından kaynaklanır genelde. Şuanda sanırım herkesin ikinci yada son yazılılarının olduğu hafta. Üyeler pek aktif durumda olmayabilir. Bu seninle ilgili bir problem değildir. Sen güzel canını sıkma sakın. Çok iyi bir yöneticisin. Ayrıya Rplerini çok beğeniyoru(z)m. Kurgu yazmada ise süper bir insan oluyorsun. Değerli birisin bana göre. Lütfen bazı sorunları kendine yükleme. Bunların kaynağını hepimiz biliyoruz ki sen değilsin ^^
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 18:23

Gizemmmm .D
Sinirden seni tebrik etmeyi unutmuşum Sorry ^^
Cidden admin olmana çok sevindim. Yakışır sana Very Happy Süper bir admin olacağına eminim hiç şüphem yok bundan .D
Sanaldan da olsa hediye vermemek olmaz dimi Very Happy
Spoiler:
Yusleidis D'oliveira
Yusleidis D'oliveira

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 18:30

Sevgili üyemiz;

Bize site yönetici seçimini beğenmediğinle ilgili fikirlerini beyan etmişsin bu yanlış ya da eksik fikirlerini bizimle paylaştığın için öncelikle teşekkürler.Bazı aklı başında işinin ehli ve yöneticilikten anlayan arkadaşlarımız sizin bu düşüncelerinizin saçma ve gereksiz olduğunu söylemekten çekinmemişler ben bu arkadaşlarıma bize saygı duydukları ve arkamızda oldukları için teşekkür ediyorum ve bir kez daha sana bu düşüncenin neden saçma olduğunu ki -anlayabileceğini bilmiyorum hadi inşallah.-anlatmaktan çekinmiyorum.

Sende fark ettiysen ki -üyelik hayatında ki kaç yıllık bir üyelik hayatın var bilmiyorum bu düşüncelerine bakılırsa daha toysun-hiçbir sitede en azından işini bilen,işinin ehli ve yöneticilik adına bir şeyler bilen kişiler tarafından yönetilen sitelerde böyle bir şey göremezsin neden? Çünkü biz yöneticiler sizin farkında olmadığınız kadar çok şeyin farkındayız ki bir bakıma insanın konuşmalarından ne halt olduğunu anlaşılır ve kimin neyi nasıl ne kadar yapabileceğini biliriz,bilmem hayatınızda hiç yöneticilik yaptınız mı bakınız yöneticilik yaptınız mı derken hakkıyla yöneticilik yapmaktan bahsediyorum sözde yöneticilik değil.

O sizin yöneticilik seçim fikrinizi beğenmediğiniz yöneticileriniz siz farkında olmadan sizin hakkınızda olan şikayetleri sizin kulağına gitmeden sırf siz üzülmeyesiniz diye size söylemeden hallediyor ve iki taraf adına da konuyu tatlıya bağlıyor çünkü o kadar çok şikayet geliyor ki onlar söylemeye utanıyor.Adminleriniz den özellikle Banu abla tabiri caizse yırtınıyor üyeler sıkılmasın mutlu olsun diye sizin fikirlerinizi alıyor ki bunları çoğu hiçbir sitede görülmemiş şeylerdir,Besle kargayı oysun gözünü ama kusura bakmayın hata bizde bunları sizden gizli yaparak gözünüze sokmadığımız için özür dilerim.

Lütfen üyelerimizden bazıları üstüne alınmasın.

Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 18:50

Oooo Gizem çiçeğide kaptın Very Happy Razz
Ben konudan çıkıyorum giriyorum kızmayın lütfen Very Happy Razz
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 18:54

Boğaç'cım çok teşekkür ederim. Söylediklerin ve desteğin için. Sende çok değerli bir insansın. Ay utandım. Embarassed neyse teşekkürler.

Ayrıca yönetim kadromun ve üyelerimin bana olan sevgisi ve güveninden dolayı çok teşekkürler. Eğer hatam olduğunu belirten olsaydı yönetimi bırakacaktım ancak görünen o ki böyle büşünen yok.

Aylincim benden sonra bu sitede en yetkili kişisin. Kendine has uslubunla demek istediğini güzel anlatmışsın canım. Desteğin için sağol canım.

Neyse sanırım durum anlaşılmıştır. Konunun daha fazla uzamamasını umuyorum.
Poseidon Sentinus
Poseidon Sentinus

Lakap : Angel

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 18:59

Anket derken ben yanlış söyledim, kusura bakmayın. Yani belli başlı sorular sorulup adminler üyeler arasından o şekilde seçilebilir demeye çalıştım. Sanırım yanlış anlatmışım.

Banu abla, site oldukça güzel işliyor. Her şey yolunda. Tek üzerinde titrediğim konu admin seçimi. Üyeler arasında da yetenekliler var. Onlarıda göremlisiniz. Ben böyle düşünüyorum.

Yeterince siteye üyeyim. Oradaki admin seçimlerini görüyorum. Ayrıca bende adminim. Bu tür sorunları bende yaşadım, şu anda yaşadıklarınızı anlıyorum. Ancak bu benim fikrim. En azından bir üyenin neler düşündüğünü anlamış oldunuz.

Ayrıca şunu biliyorum ki belli etmesenizde bundan sonra bana karşı olacak tavırlanırız "tamamiyle" değişecek.
http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com/
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 18:59

Ah bir yoktum çıkan karmaşalara bakarmısınız? Şuan hayretler içindeyim beyler bayanlar yönetici seçerken tabikide yönetim karar vericek sitenin düzenini sağlayan bizleriz çünkü ve adminler arasında fikir alışverişi oldu bunun sonucunda uygun görülen kişi Gizem olarak görüldü. Gizem'cim adaşım çok tebrik ediyorum seni layıkıyla yerine getireceğinden eminim. Arkadaşlar olay bir panelle ilgilenmek değildir. Panelden fazlası gerekli bunun için sitedeki düzen tatsızlıklar her an heryerdesiniz. Hem bunu sorgulayamazsınız. Hangi sitede admin seçerken anket görülmüş? Çok saçma! Banu abla burada herşeyi layıkıyla yapıyor adil ve sizin eğlenmeniz için elinden geleninde fazlasını yapıyor. Size fikir danışıyor. Herşeyi kafasına göre yapmıyor. Yapmazda. Ve kalkmış saçma şeyler yüzünden tatsızlık çıkartıyorsunuz. Burda ne Gizem'i ne de Banu ablayı üzmeye hakkınız yok. Beğenmeyen memnun olmayan varsa kendi sitesini açıp istediği tatsızlığı ve panel merakını orada gidersin. Bundan sonra kendi adıma konuşuyorum ki olayı alttan almıycam ne kadar iyilik ve ilgi gösterilirse daha da kötüleşiyor! Herkese hakettiği değer. Sanki Gizem üyelerden biri değil. Neyse.

En son Isabella Serena Lively tarafından Salı 28 Ara. 2010, 19:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Órelindë
Órelindë

Lakap : Bella/Bell/Bells/B/M/Darcia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Yönetim Değişikliği   Yönetim Değişikliği Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 19:53

tebrikler gizem Very Happy Very Happy

Yönetim Değişikliği
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Yönetim Değişikliği
» İsim Değişikliği
» İsim Değişikliği
» Yönetim Kadromuz
» Yönetim Kadromuz