Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mira Marshall

2 posters
YazarMesaj
Rhiannon Blodeuwedd
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Mira Marshall Empty
MesajKonu: Mira Marshall   Mira Marshall Icon_minitimeCuma 24 Ara. 2010, 16:27

Tam adı: Mira Marshall

Hangi tür çaylak: Kırmızı

Fiziksel Özellikleri: Yumuşak ve parlak sarı saçlarım omuzlarımdan aşağıya doğru belime kadar dalgalanır her zaman. Saçlarımın güzel olduğunu çok duydum. Sarı saçlarımın uçları biraz koyudur. Bu daha da güzel olmasını sağlar. Uzun boyluyumdur. Bacaklarımı göstermeyi çok severim. Sadece kışları çok soğuksa uzun giyinirim. Yoksa beni uzun kollu bir bluz ile ya da pantolon ile görmeniz çok zordur. Kahverengi gözlerim her zaman parlar. Hiçbir zaman ışığını yitirmez. Aynı ay gibiyim. Başkalarının ışığını alıp etrafıma yansıtırım. Bundan dolayı ışığım asla ama asla sönmez, sönemez. Tırnaklarım kendini beğenmiş, züppe tiplerinki gibi şehrin tesisat boruları kadar uzun değildir. Tabi bu özelliklerin bende olmadığını söylemiyorum. Belki bende kendimi beğenmiş biriyimdir. Hatta züppe bile olabilirim. Belki şuan sen yuvada büyüdün paran mı var da züppelik taslıyorsun diyorsunuzdur ancak yanında kaldığım kadın yani anneannem trilyonerlerden bile fazla paraya sahip..! Her zaman ojeli tırnaklarım sadece evimin tesisat boruları kadar uzundur. Bu da şehrinkilerin yanında hiç gibi kalır. Göüslerimi her zaman olduğundan büyük göstermek hobim gibidir. Her zaman üzerime tam oturan hatta dar gelen kıyafetler seçerim. Böylece kalçam ve göğüslerimde dahil vücudumun birçok bölümü ortaya çıkar.

Kişisel Özellikleri: Bazen yalancı bir kişiliğe bürünür çıkarım işin içinden. Bazen ise doğruluk meleği olurum. Ama bu zamanlarımı kestirmek samanlıkta bezelye tanesi aramaktan beterdir. Atasözlerini kendime göre değiştirmek vazgeçilmez bir huyumdur. Zaten atalarımız ne demiş? Huylu huyundan, inatçı inadından vazgeçmezmiş. Asla yapmayacağım iki şey vardır. Seks ve aşık olmak. Annemi aramaktan vazgeçmedim hiçbir zaman. Aramaya geç başlasamda. Bundan dolayıdır belki annesini veya babasını kaybedenlere karşı duygusallık gösterdiğim olmuştur. Erkeklere karşı bir antipatim olsada feminist değilimdir. Erkeklerin düşündükleri tek şeyin seks olduğunu biliyorum bunun için bir kahveden ileri gitmedi onlarla ilişkim. Annem yaşıyor biliyorum. Babamın ise şimdi hapisten çıkmış olması gerekiyor ama beni aradığını sanmıyorum. Kim olduğumu kestirmek zordur. En sevdiğim dizilerin Fringe ve House olduğunu söylesem ne kadar anormal olduğumu anlar mısınız? Seçtiğim herşey gibi bende anormal bir tipim. Zaten babasının ve annesinin geçmişini düşünürsek normal bir kız olmamda beklenemez. Tanrıya inanırdım geçmişte ama şimdi inanmıyorum. Ne dua edersem edeyim kabul olmadığı aşikar! Neden hala inanç insanları var ki? Kardeşimi aramaktan asla vazgeçmedim. Ama bunu annem gibi seneler sonra başlamadım. Yurda gittiğimden beri onu arıyorum. Onu benden çaldılar. Yurtta bir olay olduğunda ilk beni çağırırlardı. Çünkü bu işlerde kesin benim parmağım vardır. Olay çıkartmaya bayılırım. Vazgeçemeceğim şeyler vardır. Olay çıkartmak, gri vosvosum, rock müzik, telefonum, kardeşim... Bunlar söz konusu olduğunda babamı bile satarım. Bana bulaşmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Çünkü bana bir kere bulaşırsanız siz eşek cennetini boylayana kadar sizinle uğraşırım. Bir süre sonra bu bana zevk vermeye başlar ve zevk aldığım hiçbir şeyden vazgeçmem. Büyüyünce tanıştığım dedikoduyla arkadaş olduk resmen. Okulda dedikodu benden sorulur gibi oldu. Sürtüklerden nefret etmem. Ama annemi 'öyle' görüdükten sonra sürtüklerin cehennemi bile haketmediğini düşünüyorum.

Sevdikleri: KENDİSİ, kendisi, kendisi, kardeşi, gri vosvosu, çikolata, olay çıkartmak ve insanları çıkarları doğrultusunda kullanmak.

Sevmedikleri: Sevdiklerimde olmayan herşey.
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Mira Marshall Empty
MesajKonu: Geri: Mira Marshall   Mira Marshall Icon_minitimeCuma 24 Ara. 2010, 17:04

onaylandı
https://mortalinstruments.forum.st/

Mira Marshall
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mira Marshall
» Mira Marshall
» Mira Marshall
» Doğum gününüz kutlu olsun 'Mira Marshall'