Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Christopher Roberts

2 posters
YazarMesaj
Christopher Roberts
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Christopher Roberts

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Christopher Roberts Empty
MesajKonu: Christopher Roberts   Christopher Roberts Icon_minitimeC.tesi 11 Ara. 2010, 19:35

Karakter Adı : Christopher Roberts
Kişisel Özellikleri : Sakin ve sabırlı bir yapım vardır. Her şey için en uygun zamanı bekler ve hızlıca hallederim. Maceraya düşkünümdür. Yanlız kaldığımda genelde müzik dinler , kitap okur, şiir yazarım. Uyumaksa bana göre değil. Sadece gerektiğinde uyurum.
Özgeçmiş : Orta halli bir ailenin en büyük çocuğuydum. Benim dışımda üç kardeşim daha var. Ailem bir çizgi film karakteri olan " Christopher Robin" e benzemem için ona yakın bir isim koymuş ama benzememişim. Ailem iş için sürekli seyahat edince dedemle daha yakın oldum. Ben işaretlendikten sonra dedem bana kendi yaptığı yatağanı kendimi korumam için verdi ve buradayım.

Listedeki hangi gücü isterseniz yada daha farklı bir güç :Dumana dönüşebilme(Diğer ırkların dönüşümleri farklı olduğu için bunu düşündüm).
Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı : Çok kötü durumlarda paçamı kurtarmam için olabilir.
Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak:En ufak yerlerden geçer, önceden gözcülük yapar ve gerekli istihbaratı sağlayabilirim.
Örnek rp(zorunlu):

Starbuck’ ta oturmuş kahvemi yudumluyor ve bir yandan da heyecanla kitabımı okuyordum. Tam camın önünde otursam da dışarının soğuğu bana etki etmiyordu. Her yer kar sayesinde bembeyazdı ve insanı mutlu eden bir görünüşü vardı. Herkesin elinde büyük büyük kutular, çantalar vardı ve hepsi bir süre sonra çam ağacının altını süsleyeceklerdi. Yıl başına iki gün kalmıştı ama kutlayacak yakınlarım yoktu. Karımı on yıl önce kaybetmiştim ve oğlumun beni düşündüğü yoktu. Fazla sosyal olmadığım için de yanlızdım ama bu umrumda değildi. Belki yan komşum Beatrice ile bir yıl başı kutlardım. Güzelim bir günü kötü düşünerek mahfetmeyecektim.
Kahvem bitince kabanımı , atkımı giydim ve bu beyaz ötünün içine dalmak için dışarı çıktım. Bir süpermarketten iyi bir alış veriş yaptım ve arabama doğru yola koyuldum. Yolda giderken de etraftaki insanları incelemeye başladım. Herkes de tatlı bir heyecan vardı. Çocuklar kar topu savaşı yapıyor, büyüklerse yolları tıkayan karları temizliyorlardı. Kadınlar ellerinde poşetlerle bir dükkandan çıkıp, diğer dükkana giriyorlar; erkeklerse evlerini yılbaşı süsleriyle süslüyorlardı.
Hemen evimin garajına aracımı park ettim ve Evime girip bütün poşetleri boşaltım. Sonra da hepsini buzdolabına yerleştirdim. Ardından battaniyemi adım ve yeni aldığım bir filmi koyup, izlemeye koyuldum.
Uyuya kalmışım. Telefonun sesiyle irkilerek kalktım. Arayan numarayı bilmiyordum. Hemen cevap verdim:
-Alo.
-Siz Bay Robert misiniz?
-Evet.
-Sizinle torununuz Christopher hakkında konuşacaktım da.
-Ona bir şey mi oldu?
-Yo, hayır. Sadece işaretlendi.
-Ne?
-Anlamanızı beklemiyordum Bay Roberts ama o artık bir vampir olacak.
-Drakula gibi mi?
-Buraya gelirseniz herşeyi açıklayacağız.
-Ailesine haber verdiniz mi?
-Sizi görmeden onlara bir şey söylemeyeceğini söyledi.
-O iyi değil mi?
-Evet. Merak etmeyin ama çabuk gelmeye çalışın.
Christopher Roberts
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Christopher Roberts

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Christopher Roberts   Christopher Roberts Icon_minitimePaz 12 Ara. 2010, 18:04

Ardından telefonu kapadım ve kabanımı kapıp Land Rover’ ıma koştum. Hiçbirşey anlamamıştım ama işin ucunda Chris vardı. Onun için yılbaşımı feda edebilirdim. Ah torunum, neden normal bir yılbaşı dilemedin ki.
(Aceleye geldi biraz. İsterseniz daha uzun yazabilirim)
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Christopher Roberts   Christopher Roberts Icon_minitimePaz 12 Ara. 2010, 21:21

Onaylandı.. Rp'niz uygundur..
https://mortalinstruments.forum.st/

Christopher Roberts
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Christopher Roberts
» Christopher
» Christopher