Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucy*

YazarMesaj
Arianna Lucy Warren
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeCuma 10 Ara. 2010, 20:34

Bugün hayatımda yaşadığım en güzel günlerden biriydi.Aslında en güzel gün bile diyebilirim ben buna.Sevgilimin Doğum Günü'ydü bugün.Hayatımın aşkının,bitanemin,herşeyimin,tanıdığım ve karşıma çıkan en mükemmel insanın doğum günü.Doğum günün'ün bitip beni eve bıraktığından beri onu özlüyordum.Duygularım o kadar yoğun ki...Tek istediğim allah bizi ayırmasın ve hayatımın geri kalanında yanımda Sevgilim,bitanem,herşeyim olarak bulunsun.Öyle olmasa yanımda olsada olur ama o en çok herşeyim kısmına yakışıyo hayatımın.2 gün sonra 6 ay olucak.Nasıl bu kadar çabuk geçti bilmiyorum.Onunla günler dakika,haftalar saat,aylarda 1 gün gibi kısa sürüyo.Bu gece bir kez daha anladımki;
Ben hayatımın erkeğiyle tanışmışım ve onu asla kaybetmek istemiyorum.Kim ne derse desin Benim için bir tek ''O'' olucak.Şuan,yarın ve ebediyen...
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeCuma 17 Ara. 2010, 14:47

Bugün bizim okulun maçına gittik.Hopladık,zıpladık,bağırdık...Maç anadoluyla olunca çok programlı ve anadolu rekabeti yine patlak verdi ve tabikide YENDİK!!Bu kadar eğlenmenin sonunda pek hoş şeyler yaşamadım kişisel olarak ama olsun.Eminim bu anlarımdan düzelicek.

Bugün'ün Sözü:Hayatta yediğin kazıkların toplamına DENEYİM denir...

Spoiler:
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 22:44

Eveettt...Sonunda 2011'de geldi girdik gidiyo bile yahu O.o 2011'in ilk 1 saatinin sonlarına yaklaşırken bendeniz Tuğçe oturduğu koltuktan sevgili arkadaşlarına daha doğrusu dostlarına bunları yazmaktayım.Öhöm öhöm radyo yayını gibi oldu galiba.Neyseö efenim 2011'e Bitanecik aşkım Kenanım'la konuşarak girdim.Tamam yanımda olması gibi olmaz ama yinede sesini duydum aşkoşumun.Öperim ben onuuu.Aşka geldim.Neyse bugün dil ve anlatım yazılısı olduk orta gibi.Ne alaka derseniz günlük la bu işte içimden geldi.Yeter bakalım bu kadar...
Yeni yıl herkese sağlık,huzu,aşk,para ne istiyorsa onu getirsin.Mutlu yıllar!

Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimePerş. 20 Ocak 2011, 14:08

Vay be!! Şöyle bir bakınca en son ylbaşı gecesi yazmışım. Ya galiba herkes romantik romantik şeyler yazıyo benim günlük biraz fazla samimi gibimsi. Neysem efenim bugün bilgi yarışması vardı küçük ilçemizde 4 tane lise var 1'de belde'den bir lise katıldı etti mi size 5. Ama gelin görün ki tarih blgisizliğimizden dolayı 4. olduk. Ee başımızda Yavuz gibi Erol gibi hocalar olursa olacağı budur. Ayrıcana hep 9. sınıftan sordular girenler 11-12'ydi. Unuturlar yahu!! Çok düşüncesiz bu soruları hazırlayanlar. Neysem işte 4.Lükle yetincez. Ordan çıktım gel gelelim gittim kuaföre kahkül kestirdim. Her zamanki gibi oldu işte. Sonra gittik sevgilicğimizi okuldn aldık sonrada eveee... Yetr bu kadar hadi bakalım mutlu kalın!!

Pek bir mor yazdım idare edin Very Happy Razz
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimePerş. 03 Şub. 2011, 16:15

And if I, I am through
It's all because of you

Tam benlik 2 cümle. Bugün içinde bunlar olsun. Aslında o kadar karamsara bağlamış durumda değilim ama ilgisizlik adamı bu hale getiriyo galiba^^

Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimePerş. 03 Mart 2011, 19:35

Ne zamandır repe yapamadım ya Sad
Repe yapmayı özledim ben:( Evde de değilim gerçi arkdaşımda kalıyorum ama yarın eve dönüyorum. Hoşçakal'ın^^
Gelir gelmez bir kurgu ve repe'lere başlıycam. Smile
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeC.tesi 23 Nis. 2011, 09:39

Bahamalı martılar beni çağırdı
bir ikinci bahar gecesi.
Yalan söyledim
yırtık blucinli tayfalara
Seni sevmediğimi söyledim.
Oysa rıhtımlar
en şarkılı dalgalarla yıkanıyordu
Midye kabuklarında sakladım gözyaşlarımı;
Hastaydım
kırık kötümser bir öksürük yapışmıştı boğazıma
Seni unutmak gerekiyordu...

bir ikinci bahar gecesi.
İskele fenerlerinin altında oturup
seni bekledim sevgilim
Ellerim ıslaktı, gözlerim ıslaktı.
Gelip caydırabilirdin beni gitmekten
Oturup sigara içer, anlaşabilirdik...
Sana tapacağım yalan değildi
benim olursan
Seni seviyordum, seni istiyordum...
bir ikinci bahar gecesi.
Filler gibi içtim liman meyhanelerinde;
seni unutmak için içtim...
Senin sokağında geceler yıldızsızdı
senin sokağında gece yağmur yağıyordu
Ben zayıftım, çabuk ıslanıyordum
Bana sevmek yaramıyordu,
ben sevilemiyordum...
bir ikinci bahar gecesi.
Sana bırakacağım bu kentin
üç semtinde üç damla gözyaşı döktüm
Birincisi seni ilk gördüğüm yerdi
ikincisi seni ilk öptüğüm yerdi
Üçüncüsü... söylemeye dilim varmıyor,
üçüncüsü bana git dediğin yerdi
İşte bu mısraları orda karalıyorum;
işte demir aldı şilebimiz
Gidiyor, gidiyor, gidiyorum...

Dil ve anlatım dersinde hoca bize sık sık şiir okur. Buda onlardan birisi.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimePtsi 25 Nis. 2011, 16:17

Biz hiç beceremedik sevmeyi de terketmeyi de. Aşk kokan dudaklara karşı gelip direnmeyi de...
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeCuma 13 Mayıs 2011, 15:49

Huuuhhhhh... Ee yoruldum tabi Very Happy O kadar sahaya git trampet çal. Sahadan çok uzakta olan arakadaşın evine git, dönüşte sahaya tekrar yürü. Yorulmuşum valla.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimePerş. 26 Mayıs 2011, 15:09

Dershaneye yazıldum. Sonunda yau. Ama biraz pahalıya oldu sanki. Bknz; 2 milyar 300 tl'cik *-* Ygs-Lys maratonu cumartesiden itibaren başlıyor galiba. Hala bilincine varabilmiş değilim. Ayrıca da bi cd verdiler ders var içinde. 3. hafta dershane ve sonra sınav. Ardından da 13 ağustosa kadar tatil. Hadi hayırlısı.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimePerş. 02 Haz. 2011, 16:28

Biraz geç kaldım ama napim dün gece 10buçuk - 11 gibi geldim. Çokta yorulmuşum nete falan giremedim. Giderken de yazmamışım. Neyse tontişim'in mezuniyetini yaptık ya. Seneye üniversiteye gidicek. Seni seviyorum sevgilim <3 Lucy* 199698
Bu arada 10 gün sonra da yıl dönümümüz. Şuandan itibaren buraya yazmaya karar verdim. Unutmam umarım.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeCuma 03 Haz. 2011, 15:14

Bu akşam bizim okulun mezuniyeti var. Ama hava da bi değişik ya. Bi güneş açıyo ısınıyo, bi soğuyo yağmur yağıyo. Kıyafetimde beyaz. İnşallah akşama yağmur yağmaz yoksa işim kötü. Birazdan çıkıcam hazırlanmam lazım. 7'de falan yola çıkarım. 15 - 20 dakikaya da topuklularla anca giderim. Neysem söz verdiğim gibi bugünde yazdım. 9 gün kaldı yıldönümümüze Lucy* 199698
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeC.tesi 04 Haz. 2011, 19:37

8 gün kaldı Very Happy Embarassed Lucy* 199698 Lucy* 962899 Lucy* 742548
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeCuma 10 Haz. 2011, 10:00

Selam. Nbr günlük?? Kötü müğ? Bende öyle. Çok sinirlerim bozuk ama anlatamam yeani olmaz. Bu arada biliyorum hani hergün yazıcaktın, ful burdaydın ama yazmadın niyeğğ!! diye kızabilirsin bana ama napıyım kader... Öhöm zaten bizim tanışma yıldönümüz bugün ve küsüz şu anda. Aslında o barışır ben istesem ama ah kenan sinirlerimi çok bozdun. Ben barışmıcam. Neysem işte bugün tanışma, 12side çıkma yıldönümümüz. Bu ne lan tanışmışın 2 gün sonra çıkmışın dersen olsun bak hayırlıymış uzun sürdü maaşllah de. Sonra işte biz 12sinde gidicektik çanakkaleye ama gel gelelim lanet olasıca seçimler s*çtı batırdı herşeyi. Bizde tanışma ve çıkma yıldönümlerimizin arasında gideceğiz. Yani yarın. Sonracığıma babim geldi ankaradan. Bana 2 tane picama takımı almış. İkisi de kırmızı-beyaz. Çok seksi. Birinin önünce kedi var altında lova yazıyo, donu da kalpli. Öbürü de hoş daha kibarımsı o. Öle yeani. Amma çok yazdım hadi ben gidiyimde yapcak birşey bulıyım. Köstebek pastamı yerim. Yanındada cola. Ohhh! miğdem bayram etsin. Kenanlada buluşmucam ciğerim soğusun. Neyse hoşçakal günlük. 2 gün kaldı işte. Ama sen 1 de.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeC.tesi 11 Haz. 2011, 20:25

Selammm. Bugün kenancığımla gittik çanakkaleye kop. Ama lanet olası yıl dönümü için birbirimize almak için bir hediye bulamadık. Sonuç olarakta bir sürü yer gezdik ve ben ona t-shirt oda bana Farmagül elbisesi adını verdiği bi elbise aldı ki elbise çokoş duruyor üstümde. Koca çanakkale de bulabildiğim bana olan tek elbise. Thanks my love<3 Sinema da komikti Felekten bir gece daha. Gidin yani hoş ama +13:D Neyse pizza ve ondan öncede hamburger yiyerek bu günü de tamamladık. 1. yılımız yarın oluyor evet ama bugün kutladık. Seni seviyorum sevgilim. Umarım kalan bütün 1 yıllar bizim olur. Lucy* 199698 Lucy* 199698 Lucy* 199698 Lucy* 199698
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimePaz 12 Haz. 2011, 20:01

Eveettt. Sonunda 365 gün 6 saati tamamladık. Vay be, ne çabuk geçti o kadar zaman. Daha ilk buluştuğumuz günü hatırlıyorum, ilk nasıl teklif ettiğini... İlk bir otobüs durağında buluşmuştuk malum ezine oldukça küçük bir yer. Ama o ilk buluşma kalan buluşmaları devamında getirdi. Hayatımda pek çok kişiyle çıktım elbet ama Kenanla ilk defa bu kadar uzun sürdü. Bütün herşeyi onda yaşadım. En çok onunla üzüldüm, en çok onunla güldüm. En çok onu sevdim, en çok onunla buluştum. Ama bir tek ona aşık oldum... Önceden başkalarına da aşık oldum diyordum ama onlara aşıksam kenana neyim bilmiyorum. Çünkü böyle bir güven, böyle bir sevgi ve sonucunda oluşan 1 sene herşeyi açıklıyor. Şuan 1 sene çok gibi geliyor ama daha önümüzde uzuuunnn bir gelecek var birlikte. Herşeye rağmen benimle olduğu için ve yüce Allah'ım bunun olmasına izin verdiği için şükrediyorum.

edit.
(L) 12.06.10 (L) saat 2 - 2buçuk civarı. Ben kuşadasındaydım o burda. Lucy* 199698 Lucy* 199698 Lucy* 199698 Lucy* 199698 Lucy* 199698 Lucy* 199698 Lucy* 199698
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 16:24

Dear Diary;
This time I am writing to you in English. Why do you say to my mind it seemed to work. In fact, we can say is inspired by the vampire diaries. I like it a lot these days to speak English. Ian also received due to a very nice lenses. But I see a fuzzy either. After telling a few of use will be alright. At least, not ask for it. Did he? Another worry about the rpg. This breaks all the inspiration is gone. Nothing I can not write. I pray that I hope he comes back. also have a practice test on Saturday. Should provide to make something good prestige. That's enough for today. See you...
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 15:03

Selam günlük. Bugün şöyle bir baktım ve bu sitede gereğinden fazla hadsiz insan olduğunu gördüm. Hayır tamam çok, çok iyi kimselerde var fakat birkaç kişinin pofpoflamasıyla sınırı aşmaya başladı bazıları. Çok merak ediyorum ne zaman arkasına saklandıkları imaların önüne geçicekler. Hayır bu böyle gitmez de ondan diyorum yani. Neyse hoşçakal.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimePaz 19 Haz. 2011, 07:34

Oooo günlükcüğüm ben geldimm Very Happy Aslında bugün çok doluyum böle içimi boşaltmaya geldim. Öncelikle iyi birşey olarak kendime meslek seçmeye karar verdim. Pdr istiyordum ama yemiyo yahu çok yüksek puan. O yüzden Ekonometri falan takılacam gibi. Ankara ünisi. 390 küsür puanla alıyomuş. Hoş bu puanı da yapabilirim heralde. Şimdiden hedef belirleme heycanı sardı malumun ygs dönemi başlıyor ve çocuklarla uraşıcak vaktim yok. Çocuk demişken harbiden insanlar iyice kendisini şaşırmış. Neden dersen şöyle açıklıyayım. 2 tane küfür edip ardından 2 tane abuk subuk fotoğraf çekmekle kendilerini cool sanıyorlar ya da onun gibi birşey ki bence bu çok saçma. Ayrıca yeni nesilde büyüklere karşı hiç saygı kalmamış. Bu yüzden buradan tüm küçüklere sesleniyorum -duymayacaklar ama- ; ''Abla veya abinize saygıyı esirgemeyin evlatlar. Yoksa sonuçlarına yine küçükler katlanır.'' Bu lafımda kulağınıza küpe ola. Kendimi Kanuni'nin sarayında gibi hissettim. Ola falan ne ya?? Olsun yani. Hımm daha başka işte öyle. Bugün böle bi rahatlama var üzerimden. O yüzden şöyle güzel yapcak birşeyler bulayım. Akşama gene düğüne gidicem. Dünkü düğünde bir oynadım, bir oynadım. Öldüm yani o kadar. Topuklularımda artık vurmuyo. Babamda ankaradan bulmuş aldı sanırım. Ha bide burda boyu kısa veya uzun, topukluyla yürümeyi bilen herkes topuklu giyiyo. Hoş tüm kızlara da yakışır yani topuklu. Başka da yazcak birşeyim yok sanırım. Ha son birşey daha. Bu saatten sonra biri bana birşey diyecekse yüzüme söylemeli çünkü öbür türlü oldukça saçma oluyor. Böyle de bitirelim bugünkü günlüğümüzü. Hoşçakal canım görüşürük yarın. Very Happy Wink
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lucy* Empty
MesajKonu: Geri: Lucy*   Lucy* Icon_minitimeCuma 24 Haz. 2011, 15:51

Selam günlük. Sana kaç günlerdir yazmadım. Bugünde veda günlüğümü yazacağım. Hayatım gayet düzenli yaşayıp gidiyoruz. Haftayada deniz sezonunu açarım heralde. Aşkoşda kamp kurcak hadi hayırlısı. Bu kadar yeter heralde ben kaçayım. Sana yazdığım son cümleler bunlar. Siteceğzin suyu çıktı azcık ara verelim. Hadi kendine iyi bak tontip. Öptüm görürşürz. .L .K

Lucy*
1 sayfadaki 1 sayfası