Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hippolyte *_*

5 posters
YazarMesaj
Lorelei Aurel
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Lorelei Aurel

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 16:27

HİPPOLYTE ALPHERATZ

Hippolyte *_* 80473884

Aile Geçmişim
Zengin çocukla fakir kızın aşkına, bir türlü kavuşup, mutlu olamayışına gözündoluyorsa hala korkmaya gerek yok, yaşıyorum demektir. Bahçenin yemyeşil canatışına, kirazın hınzırca çiçek açışına, yüzüm gülüyorsa hala korkmaya gerekyok, yaşıyorum demektir. Anlatacak hikayelerim bitmedi, henüz. Anlaşacakdostlarım tükenmedi. Yorgunluk, kırgınlık, hepsi gelir geçer. Herşeye rağmenyaşamak güzel..! Düşenin dostunun olmayışına, düzenin buna hiç aldırmayışına,kanın donuyorsa hala korkmaya gerek yok, yaşıyorum demektir. Senin beni yanlışanlayışına, çoktandır heyecan duymayışına, canım yanıyorsa hala korkmaya gerekyok, yaşıyorum demektir. Söylenecek şarkılarım bitmedi, henüz. Söyleceksözlerim tükenmedi. Yorgunluk, kırgınlık, hepsi gelir geçer. Herşeye rağmenyaşamak güzel..!

Babamsaygın bir iş adamıydı bir zamanlar. Annem ise onun bir çalışanıymış.Birbirlerini seviyorlarmış söylediklerine göre. Evlendiklerinde mutluluklarınadiyecek yokmuş. Ben dünyaya geldiğimde daha da bağlanmışlar birbirlerine. Tümbu yalanlar niye söylenir ki? Ben daha beş yaşındaydım. Annemin odasındansesler duydum. Çığlıklara benziyordu. Anneme birşey oluyor korkusuyla odayagirdim. Annem bir adamla çırılçıplaktı.Babama söylersem ayrılmak zorunda kalacağımızı söyledi. O yüzden söylemedim.Hiç kimseye hemde hiç kimseye söylemedim. Ama o gene beni terketti. Gittikimseye söylememe rağmen... Annem gittikten sonra babama herşeyi anlattım.Sadece babama anlattım. Babam ağlayarak kucakladı beni. Annem belli ki kötübirşey yapmıştı. Ben beş yaşındayken yılbaşında kapı çalındı. Kapıyı açtığımdaelinde bir hediye paketi ile annemi gördüm. Yanındaki bebek arabasında ise çokküçük iki bebek duruyordu. Hayata inat parlayan gözleri masumiyetlerinikoruyorlardı. Babam arkamdan geldi. Elinde bir bıçak vardı. Babam beni içerigönderdi. Dışarıdan bir çığlık duyduğumda kulaklarımı minik avuçlarımlakapattım. Gözlerimdeki yaşları tutamadım. Süzüldüler yumuşacık yanaklarımdan.Bir çığlık daha duyduktan sonra hızla babamın yanına gittim. Annem yerdekarnında bir bıçak ile yatıyordu. Bebeklerden biri ağlıyordu. Diğeri ise ebedisuskunluğa bürünmüştü. Kanlar içindeydi. Annemi yanına koştum. "Kardeşineiyi bak. Adı..." Kardeşimin adını söyleyemeden sustu. Gözleri açıktı. Onao kadar çok vurdum ki uyansın diye ama uyanmadı. O küçük bebek benimkardeşimdi. Onu korumaya yemin ettim o an. Babam tam o bebeği de öldürecekti kiönüne atladım. Kolumdaki yara onun eseriydi. Şimdiye kadar geçmemişti. O gecebenim en kötü gecem olmuştu. Polisler babamı götürürken onu son kez öptüm.Annemi ise doktorlar götürmüşlerdi. O sırada duyduğum tek kelime"Yaşıyor..!" olmuştu. Başka polislerde beni ve kardeşimi yuvayagötürdüler. Kardeşimden ayrılmayacağımı anladıklarında tam bir gün olmuştu. Tambir gün beni ondan ayırmak için uğraştılar ama ayrılmadım. Yemin etmiştim. Ogece ne olduğunu bilmiyorum. Kardeşim sabah yanımda yoktu. Her yer benimgazabıma uğramıştı. Her yeri dağıtmıştım. O geceden sonra pskolojik destekalmaya başladım. On dört yaşımda yuvadan kaçtım. Sokakta yaşlı bir kadın beniyanına aldı. Onunla yaşamaya başladım. Anneanne diyordum ona. On Beşyaşımdayken işaretlendim. Şimdiye kadar nasıl bunları okuduktan sonra psikopatolmamı beklesenizde bunlar hayata daha fazla bağladı beni. Bitkilerle vehayvanlarla bunlar yüzünden dost oldum iyikide olmuşum. Kardeşimi aramaktanasla vazgeçmedim. Hala arıyorum. Bunlar benim sürtük veya kötü olmamıgerektirmez dedim kendime. Hayat yaşanmaya değer! Gece evine geldiğimde dışarıçıkış günlerinden birinde starbucks’a gitmiştim. İşte orada gördüm onu. Bütünihtişamıyla duruyordu karşımda. Kahvesini yudumluyordu. Ağlamaktan gözlerişişmişti. Ya da nedeni her neyse... Kırlaşmış saçları hala gürdü. Bana çok uzungelen ama kısa bir süre ona baktım. Baktığımı farketmişti ki o da bana baktı. Oanda yaşlar süzüldü gözlerinden. “Kızım...” ayağa kalktı ve bana koştu.Sarılarak ağlamaya devam etti. Hayatın yaşamaya değer olduğunun bir kanıtıydıbu.

Hippolyte *_* Df4d7bc824bbf663

Kişiliğim

Ey, Kör anla! Bu yer, bu gök boş. Bırak onu, bunu,gönlünü hoş tut. Şu durmadan dağılan alemde hepsi hepsi bir nefestir, gerisiboştur boş. Dünya ne verdi ki baksana? Hep acı hep dert... Boşver dünde kalsıno acılar. Dinecek birgün elbet! Yıllar günler gibi akmaya başladığında kaldırkadehini sende şairin satırlarına şu üç günlük dünyada. Ey, Kör anla! Bu yer,bu gök boş. Bırak onu, bunu, gönlünü hoş tut. Şu durmadan dağılan alemde hepsihepsi bir nefestir, gerisi boştur boş. Dünya ne verdi ki baksana? Hep acı hepdert... Ama ne acı kalacak ne de dert! Perde kapanınca zevk almayı öğrenmekgerek çok geç olmadan. Kaldır kadehini sende şairin satırlarına şu üç günlük dünyada.

Bitkilere olan düşkünlüğüm ile öne çıkan benhayvanlarada çok düşkünümdür. Hayatımın anlamıdır sanki onlar. Genellikesevecen ve dost canlısıyımdır. En iyi dostlarım bitki ve hayvanlarımdır.Düşmanlarına karşı hırçın ve çekilmez olan beni bazen annem bile tanıyamazolur. Beni tanımlamak için şu cümle yeterlidir aslında: "İyiliğimekimse laf edemez, kötülüğüm ile kimse baş edemez." Bunların yanı sıra benim yanında asla bitki ve hayvanlara karşı enufak bir şekilde kötülük yapmamalısınız. EN HASSAS noktamdır. Acayip derecede tiz olan sesimi size karşıkullanmaktan asla çekinmem. Bağırmak en büyük silahımdır ve kimse dayanamazbuna. Sürtüklere veya onun gibilere karşı antipatim bulunmaz. Bu onların seçimideyip işin içinden çıkarım. Onlar benim ne düşmanım ne de dostumdur. Eğer buözellik kişinin ruhuna işlemiş ve bana yersiz yersiz sataşıyorsa vay haline!..Onu kimse kurtaramaz elimden. Tabikendim dışında... Ruhum engel olabilir. Tabiki bu iletişim gibi birşeydeğildir. O gün kendime söz vermişsem ister bana vursun o sürtük şanslıgünündedir. Birşey yapmam ona. Kısaca önceden de belirttiğim gibi kötülüğümkişiyi neredeyse bitirir. Karmaşık bir kişiliğe sahip olduğumuda bunlardananlamışsınızdır. Bazen kendime söz vermişsem bile bana vuran biri için kötüolabilir. Haraketlerimi tahmin edemezsiniz. Tabi özel gücünüz bu değil ise!

Hippolyte *_* 52346493

Fizigim
Döneceğim,tozlu yollara al gelincikler sereceğim. Solarlar, bilirim, sevgilim. Yinebekleyeceğim bitse de bir gün nazlı hayat, ben bir tek seni seveceğim. kadergüçsüz kalır, sevgilim. Sensiz ölmeyeceğim. Kördüğüm karmaşık bir bilmece!Uyutmuyor beni gündüz gece. Utanmam, usanmam beklerim öylece. Git gide, gitgide azalmasın. Savrula savrula kaybolmasın. Göz göre, göz göre bitmesin,ağlarım. Hem sen hem ben, bölünemem. Kendimi sensiz eyleyemem. Beni sensizkoymasın, Tanrım. Başka söz söyleyemem.

Yumuşak ve parlak sarı saçlarım omuzlarımdan aşağıya doğru belimekadar dalgalanır her zaman. Saçlarımın güzel olduğunu çok duydum. Sarısaçlarımın uçları biraz koyudur. Bu daha da güzel olmasını sağlar. Uzun boyluveya kısa boylu değilimdir. Orta boyluyumdur. Yeşil gözlerim her zaman parlar.Hiçbir zaman ışığını yitirmez. Tırnaklarım kendini beğenmiş, züppe tiplerinkigibi şehrin tesisat boruları kadar uzun değildir. Tabi bu özelliklerin bendeolmadığını söylemiyorum. Belki bende bazen kendimi beğenmiş biriyimdir. Hatta bazen züppe bile olabilirim. Belki şuan sen yuvada büyüdün paran mı var dazüppelik taslıyorsun diyorsunuzdur ancak yanında kaldığım kadın yani anneannemtrilyonerlerden bile fazla paraya sahip..! Çok nadir ojeli olan tırnaklarımnormal boydadır. Genelde çiçekli böceklişeyler giyerim.

En son Hippolyte Alpheratz tarafından Çarş. 17 Kas. 2010, 16:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 16:28

Hippolyte *_* Catslf

İkonlarım
Geçen cuma gördüm seni. Ben değildim yanındaki. Görmemiş gibi yaptım. Birazdaha hızlandım. Koştum. Sonra uzaklaştım. Düştüm artık yoldan çıktım. Bilsenneler kaçırdın. Peki ben nerede yanlış yaptım? Dur biraz sende düşün. Ben artıkçok değiştim. Hep sustum, hep dinledim. Sende düşün..! Geçen cuma gördüm seni.Ben değildim yanındaki. Görmemiş gibi yaptım. Görmemiş gibi yaptım. Hahaha...!

Eklenmek için;

Ad-Soyad * Linkten kopyalamayın * :
    Aramızdaki ilişki * Yakın,düşman vs. * :
    Kurgu *En az 3 satır * :
    İki adet uyumlu ikon * 100x100 * :

En son Hippolyte Alpheratz tarafından Çarş. 17 Kas. 2010, 16:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 16:28

Hippolyte *_* Ghkr

İlişkilerim
Kimileri kaybolur, unutulur hatta sesi bu şehirde. Bir gidenle bir kalanaverilir hikayesi. Kimileri hayatta mutlu sonlar çalar bu şehirde. Kiminindebizim gibi yarım kalır hikayesi. Bir hüzün şehri ayırdı bizi ve bu sonolmayacak. Gözyaşıyla besledi. Her aşk ölümü tadacak. Ne dualar kurtarır biziartık ne de zaman... Unutabilmek gerek bazen ağlamadan. Ne yeni bir aşk avuturbizi ne de geçmişin izi... Kabullenmek gerek bazen yenilgiyi. Bir hüzün şehriayırdı bizi ve bu son olmayacak. Gözyaşıyla besledi. Her aşk ölümü tadacak.

Hippolyte *_* 7a7267ab Hippolyte *_* 0d6a9914
A. Séptember Qixinâ ~ Nefretimiz Karşılıklı!

Güzel ama bir o kadar da tiksindirici bir kızsın A. Karanlık kızların liderisin veya seçilimiş birisin diye seni önemseyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun. Önünde diz çökenlere benzemem ben. Ayağını denk al! Ah her gördüğünde laf yetiştirmesen olmaz sanki. Susmak en büyük cevaptır bazen ama laf sokmak varken neden susayım ki hesabı bende sana laf atarım. Ama büyük bir kavgamız olmaması iyi çünkü biliyorum ki senin kadar çıkarcı biri olamaz. O anda bütün gücünü kullanır ve beni ya öldürür ya da mağlup edersin. Korktuğumdan değil ama benim kavga ettiğimi gören neredeyse bütün kediler yardımıma gelir. Onlara birşey olmasından korktuğumdan senden uzak duruyorum. Yoksa Hodri meydan!

Hippolyte *_* Tumblr_l7ch0mMgGz1qasg8ro1_100 Hippolyte *_* Tumblr_l7cgzo6YW51qasg8ro1_100
Alessandra Laurel ~ Salak şey!

Ay sinirime dokunuyor bu kız! Sırlarımı öğrenince beni rezil etmeyi planlıyormuş. Neymiş zamanını bekliyormuş. Ama şunu düşünmüyor salak benim sırrım yok! Hiçbir zaman bu isteği yerine gelmeyecek, hiçbir zaman ölmeyeceğim. Sen ölürsen benim bayramım olacak.

Hippolyte *_* 04926311813733503979 Hippolyte *_* 12703236399609147273
Nathalie Fondness ~ Dostum!

Onu çok yanlış anlamışım. Benimle dalga geçtikleri bir gün ona saldırmayı denemişti ama bu üstüne atla gibi birşey değil. Vurmuştum. Sonradan kendime çok gülmüştüm bundan dolayı. Bana zar zor anlattığında gülmüştüm. Defalarca özür diledim ondan. Arkadaşlığımız devam etmeseydi bulanıma felan girerdim herhalde!

Hippolyte *_* 65224083 Hippolyte *_* 71830832
Ares Cassandra Moon ~ Kardeşimdende Öte Olan Varlık, Oda Arkim!

Oda arkadaşım Ares! Onu gerçekten çok seviyorum. Beth -Çiçeğim- onu pek sevmese de ona alışacak. Alışmak zorunda! Aslında ilk kötü gördüğümde kötü olabilir demiştim. Ama o konuştuktan sonra sesiyle birlikte etrafa yayılan iyiliği görmemek imkansızdı. Yılardır aradağım kardeşimin yerine koyduğum bu kişilik insandan da öte! Melek gibi bişi ya bu!

En son Hippolyte Alpheratz tarafından C.tesi 04 Ara. 2010, 16:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Carmella Decartius
Moskova Baş İblis Efendisi
Moskova Baş İblis Efendisi
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 17:11

A. Séptember Qixinâ

Düşman.
Séph kendinden küçük hiçbir sınıfı sevmez. Özellikle de dördüncü sınıflarla hiç anlaşamaz. Bütün Gece Evi'ndekilere kafa tutabilen birisidir ve Nyx'çe çok özel olduğu için kimseden korkmaz. Bu korkmadığı kimseleyden birisi de Hippolyte'dir işte. Ne zaman görseler birbirlerine laf falan atarlar ama henüz çok büyük bir kavgaları olmamıştır. -saçmaladım Kardi özür +.+ -

Hippolyte *_* 7a7267abxHippolyte *_* 0d6a9914
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 17:38

Güzel yazmışsın ekin =) Hemen ekliyorum...
Alessandra Aristide

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 19:29

İconlar lejantmda koymaya üşendm Razz

Alessandra Laurel

Sinirime dokunuyorsun güzelim. Sesini duymak cırcır ötmeni dinlmek iğrenç. Sesini kes artık ve benden uzak dur, bulduğum yerde ölmek kaderin olabilir ama bunu geciktirebilirsin meleğim. Şimdi unutma ben herkesin sırlarını bilirim, seninkileri dökmek için doğru zamanı bekliyor olacağım.

-pöh iğrenç oldu :d bi ara düzeltiriz?-
http://lethallove.com
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 19:53

Ekledim Smile
Nathalie Fondness
Nathalie Fondness

Lakap : yok zaten çok var

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeCuma 03 Ara. 2010, 16:43

Ad-Soyad * Linkten kopyalamayın * :Nathalie FondnessAramızdaki ilişki * Yakın,düşman vs. :DostKurgu *En az 3 satır * : Nathalie herkesi sever kimseye düşman gözü ile bakmaz ve hemen arkadaş olur bu yüzden bir kaç kızın ona olduğu gibi senlede dalga geçmelerine sinir oluyordu ve senin kişiliğini çok beğeniyordu bu yüzden bir gün yanına geldi.Ancak sen onun senle dalga geçmek istediği için geldiğini düşündün ve ona saldırdın sonra Nathalie zar zor durumu sana anlattı ve o zaman iyi bir dostluk başladı Smile İki adet uyumlu ikon * 100x100 *Hippolyte *_* 04926311813733503979Hippolyte *_* 12703236399609147273
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeCuma 03 Ara. 2010, 17:05

Ekledim bir ara rp yapmalıyız Smile
Traviata Volante
Traviata Volante

Lakap : Güly, Güldi (mustafa asdfg) *

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeCuma 03 Ara. 2010, 18:58

Ares Cassandra Moon*

Hippolyte *_* 65224083+Hippolyte *_* 71830832

* Sen ve ben oda arkadasiyiz. Biktilerini seven ve katlanabilen tek kisiyim. Kardesin, dostun, arkadasin, sirdasin. Herseyinim, sende benim Smile

*Abartmis olabilirim biraz Very Happy
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı

Hippolyte *_* Empty
MesajKonu: Geri: Hippolyte *_*   Hippolyte *_* Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 16:29

Ekliyorum Smile

Hippolyte *_*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Andromeda Hippolyte Alphe
» Hippolyte ^^ Buraya baksan ekranın çökmez =)
» Doğum gününüz kutlu olsun 'Hippolyte Alpheratz '