Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Julié //

YazarMesaj
Julié Helen Darcia
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Julié Helen Darcia

Lakap : İsmim çok mu uzun ? o.O

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Julié // Empty
MesajKonu: Julié //   Julié // Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 22:15

Bazen ne kadar zor unutmak. Aradan aylar bile geçse beyninizin bir köşesinde saklı bir hediye gibi orada. Ve ne zaman kötü bir durum olsa o size kendini hatırlatmaya başlıyor alarm gibi. Zaman herşeyin ilacıdır. Neden bu sözcüklere inanmak yerine acı olanı istiyorum ? Kolay olanı değilde imkansız olanı seçiyorum ? Belkide sadece sevdiğimdendir. Belkide unutamadığımdan. Sonuç değişmeyecek genede. Sadece şunu biliyorum ; imkansıza tutuldum. Ve sonucu değiştiremeyeceğim. Gene acı çekmek bana düşecek. Ama eğer onsuzluğa katlanamıyorsam imkansızla yaşamayı öğrenmeliyim..^^
Julié Helen Darcia
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Julié Helen Darcia

Lakap : İsmim çok mu uzun ? o.O

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Julié // Empty
MesajKonu: Geri: Julié //   Julié // Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 15:06

Bazen ne kadar çok fırsat çıkıyor karşımıza. Ve biz bilmeden de olsa o fırsatları kaçırıyoruz. Sonra pişmanlıklar başlıyor. Ve işte o zaman anlıyoruz ne kadar aptal olduğumuzu. Yeniden deniyoruz şansımızı. Ama şansımızı çoktan kaybetmiş oluyoruz. Israrla deniyoruz olması için. Hepsi boşuna belkide. Ama sonra onu dinliyoruz. Kalbimizi. O yalan diye fısıldıyor bize. O seninle.. Bu bir savaş aslında. Hangi taraf kazanırsa kazansın üzülen taraf biz olacağız. Çıkmaza girdik bir kere. Şansımızı kaybettik. Peki hangisi kazanacak? Duygular mı, mantık mı ? Yoksa en kötüsü; o mu ? *-*

Julié //
1 sayfadaki 1 sayfası