Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konsey Üyesi olmak için

4 posters
YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Konsey Üyesi olmak için  Empty
MesajKonu: Konsey Üyesi olmak için    Konsey Üyesi olmak için  Icon_minitimePerş. 28 Ekim 2010, 16:35

Vampirlerin en yetkili pozisyondur. Kurguda önemli bir yeri olduğundan başvuruları dikkate alırken sizi biraz zorlayabiliriz...

Öncelikle rp puanınız 90 ve üstü olması şarttır. Aktif olunması gerekmektedir.

Başvuru ;

Kod:

[color=pink]Karakter ismi:[/color]
[color=pink]Karakter özellikleriniz: [/color]
[color=pink]Karakterin geçmişi :[/color]
[color=pink]Sizce bir yüksek rahibenin özellikleri nelerdir:[/color]
[color=pink]Neden konsey yüksek rahibeliği:[/color]
[color=pink]Site kurgusunda nerede olmak istiyorsunuz[/color]
[color=pink]RP puanı: [/color]
[color=pink]ÖRNEK RP: (Konsey üyesi olarak)[/color]
https://mortalinstruments.forum.st/
Órelindë
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Órelindë

Lakap : Bella/Bell/Bells/B/M/Darcia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Konsey Üyesi olmak için    Konsey Üyesi olmak için  Icon_minitimePerş. 28 Ekim 2010, 20:24

Karakter ismi:BellatrixMargeaux Darcia
Karakter özellikleriniz:
Cesur bir yapıya sahipBella. Ne olursa olsun zorluklara karşı her daim göğüs gerebilir. Sevdikleriiçin yapamayacağı şey yoktur. her ortama uyum sağlayabilir. Sıcak kanlıdır. Amadüşmanlarına karşı bir bıçak kadar keskindir.
Karakterin geçmişi :
İşaretlenmeden önce popülerbir kızdı. Güzeldi, zekiydi, zengindi, kibirliydi ama mutsuzdu. Paraylasaadet olmaz lafı tam ona uygundu. Herşeyi vardı. Ailesi onun ihtiyaçlarınıhep karşılıyordu. Ama ihtiyacı olan tek bir şeyi vermiyorlardı ona sevgi. Bukelime her zaman onun için yabancıydı.
Sizce bir yüksek rahibenin özellikleri nelerdir:
BirYüksek Rahibe ne olursa olsun olaylar karşısında soğuk kanlı olmalı. Asil veyardımsever kimliği ile etrafındakilere örnek olmalı. Herşeyden önemlisi iselider ruhlu olmalıdır.
Neden konsey yüksek rahibeliği:
Nyx'in çocuğuolarak ona daha çok yakın olmak için
Site kurgusunda nerede olmak istersiniz:[/color]VampirlerYüksek Rahibesi Elizabeth Rose Wayland’ın yanında yer alıyorum. Yani onun GeceEvleri’ni yatıştırmak için gittiği yerlerde yanında bende varım.
RP puanı:
90
ÖRNEK RP: (Konsey üyesi olarak)

Aslında ilk Yüksek Rahibelik görevimi Newyork’taki birGece Evi’nde yaparak başlamıştım. O zamanlar açıkçası toydum. Bir YüksekRahibe’nin olması gereken özelliklerin hepsi bende vardı. Cesurdum.Soğukkanlıydım.Lider ruhluydum. Ama rahibelikte de yaşanarak öğrenmemiz gerekenbir çok şey var. Yüksek Konsey’in Yüksek Rahibeleri’nden biri olmak için herşeyimi vermiştim. NewYork Gece Evi’nde gerçekten çok mutluydum. Çaylaklarımıçok seviyordum. Kimisi çilliydi. Kimisi sarı saçlı. Kimisi ukalaydı. Kimisi deçekingen. Ama hepsinin tek bir ortak notaları vardı. Hepsi sonunun ne olacağınıbilemeyen çaylaklardı. Ve hepsinin içinde de değişimi reddetme korkusu vardı.Başlarda hepsi birer vampir adayı oldukları için çok korkarlar. Onlarındeyimiyle ucube olmayı. İnsanlar bizleri böyle görüyor. Bizi seveninsanlar parmakların sayısını geçmiyor maalesef. Belki de bizden korktuklarıiçin böyle düşünüyorlar. Onlardan daha zeki, daha güçlü ve yetenekli olduğumuziçin belki de.
Yine bir gün Yüksek Konsey Nyx Tapınağı’nda bir ayindüzenliyordum. Her şey her zaman mükemmel olmalıydı. Nyx’e uygun olmalıydı herşey. Mumlar, müzik, Tapınak’ın kokusu,süsler, dekorasyonlar, ışık düzeniistediğim gibi olmuştu. Rahibeler ve yüksek konseyde olan herkes yavaş yavaşTapınak’a girmeye başlıyorlardı. Ruh halim o zamanlar iyi değildi. Sevgilim,hayatımın anlamı öldürlmüştü. O da Erebusun Oğullarından biriydi.. O benimeşimdi. Savaşçımdı. Bir Yüksek Rahibe’nin yaşayarak öğrendiği şeylerolduğunu söylemiştim. İşte bir Yüksek Rahibe’nin savaşçısı olması gibi. BirYüksek Rahibe’nin Savaşçısı’nın öldüğünde hissettikleri gibi. Hayatımızda nelerolabileceğimizi ne yazık ki bizler seçemiyoruz. İstediklerimiz her zaman yerinegelmiyor. Tapınakta hazırdım. Dans hareketlerini defalarca çalışmıştım.RahibelerTapınak'a gelmişlerdi. Savaşçım Henry ortalarda gözükmüyordu. Amaburada olması gerekliydi. Ritüel başlamak üzereydi. Ama meraklanmıştım. Tam osırada müzik başlamıştı. Artık Tapınak'a girmem gerekiyordu. Emin ve yavaşadımlarla Tapınak'tan içeri girmiştim. Elbisem kırmızı renkteydi ve vücudumdaikinci bir ten gibiydi. Mumların bulunduğu yerin ortasında durmuştum. Müziğimritmiyle zarif hareketlerle dans etmeye başlamıştım. Zarif hareketlerle suyutemsil eden mavi muma yaklaştım ve elime alarak "Su!Bizlere hayat verir. O olmadan yaşam olmaz." dedim. Ve mumu yakmamla suyun berrak havasınıhissetmem bir olmuştu. Sonra zarif hareketlerle dansıma devam etmeyebaşlamıştım. Ama aniden içimde bir korku belirmişti. Bu korkunun bendengelmediğini çok iyi biliyordum. Dansımı bozmamaya özen gösteriyordum. Sonragözümün önüne değişik görüntüler gelmeye başlamıştı. Korkuyla etraftakoşuşturuyorum.
"Halen daha peşimdeler. Ne yapacağımı bilemez birhaldeyim. Öleceğimi çok iyi biliyorum. Birden önüme biri çıkıyor ve yolumukesiyor. Elinde bir kılıç var. Bu sefer arkamı dönüp koşmak istiyorum amamaalesef arkamdan da geliyorlar. Hepsinin elinde kılıç var. Evet! Öleceğimibiliyorum. Aklıma Bellatrix geliyor. Rahibem! Kraliçem! Ve son-"
Olduğum yere geri dönmüştüm. Henry! Onun başı şu andadertteydi. Savaşçılar Rahibelerinin hislerini hissederler. Rahibelersavaşçılarınkileri değil. Lakin ikimizde birbirlerimizin düşüncelerinihissedebiliyorduk. Biz farklıydık. Ama bu ilk defa oluyordu. Onun görüşaçısından olayları görmüştüm. Ona birileri birşeyler yapıyordu. Buradan koşarakçıkıp ona yardım etmek istiyordum ama yapamazdım. Ritüel'in ortasında koşupgitmek Nyx'e saygısızlık olarak algılanırdı. İstifimi bozmamam gerekirdi. Amabu çok zordu. O orda ölüyorken benim burda olmam hiç olmadığı kadar acı veriyordu.İstifimi bozmadan ateşi temsil eden kırmızı muma yaklaştım. Sesimi titrememesiiçin Tanrıçam'a dua ediyordum. "Ateş!Bizlere ışık sağlar ve içimizi ısıtır" deyipmumu yakmıştım. İçim Nyx'in ateşiyle ısınmıştı. Fakat bu bile benirahatlatmıyordu. Sesim çok şükür ki titrememiştim. İçimdeki his değişmişti.Şimdi azda olsa huzur hissediyordum ama acı daha fazlaydı. Bunlar Henry'ninhisleriydi. Bunu biliyordum. O ölüyordu ama ben buradaydım. Zarif olmayaçalışarak dans etmeye devam ettim. Nasıl göründüğüm hakkında hiçbir fikrimyoktu. Midem bulanmaya başlamıştı. Ama yüz ifademle, hareketlerimle hiçbirşeybelli etmemeliydim. Karşımda Vampirler Yüksek Rahibesi ve birçok Yüksek Rahibeduruyordu. Onların yanında ne olursa olsun soğukkanlı olmalıydım.
"Onlara karşı direnmeye devam ediyorum. Bendenkorktuklarını biliyorum. Bellatrix'ten gelen bir his geliyor bedenime. Endişeve korku! Benim hislerimi hissetmiş olmalı. Bana birşey olacağı içinendişeniyor. Sıkılmış, bunalmış bir halde. Onun nasıl olduğunu merak ederkenkuzgunlarla mücadele etmeye devam ediyorum. Ben Erebus'un oğluyum. Asla onlarakolay kolay yenilmeyeceğim."
Henry'den bir görüş daha gelmişti. Özel yeteneğimgeleceği görmek olmamasına rağmen görüyordum bunu. Sanırım aramızdaki bağdankaynaklanıyordu bu. Etraftaki Rahibeleri şöyle bir baktım. Kimse birşey farketmemiş gibiydi. Kendime geldiğimde dans ederken bulmuştum kendimi. Nyx! Nyx!Lütfen Tanrıça'm! Onu koru! Işığın onunla olsun! İçim yanıyordu. Acıçekiyordum. Görevimi yapmak zorundaydım. Düşmemek için dua ederek havayı temsileden sarı muma yaklaşarak "Hava! Hayatkaynağıdır. Tıpkı Nyx'in su elementi gibi onsuz hiçbir canlı yaşayamaz." dedim ve mumu yaktım. Bütün vücudumda havayıhissetmiştim. Ellerim yavaş yavaş titriyordu. Yüksek Rahibeliğin en zorkısmı bu olmalıydı. Soğukkanlı olmak! Tekrar dans etmeye başladım. Ben dansederken Yüksek Rahibe Athena şarkı söylemeye başlamıştı. Sesi insanın içinirahatlatıyordu. Ama Henry ölmek üzereyken pekte çim rahat değildi.Yine dansederek toprağı temsil eden yeşil muma yaklaştım ve "Toprak! Birçok canlıyı içinde besler. Ve etraftagördüğümüz her yeşillik onun eseridir." diyeekleyip mumu yaktım.Toprağın kokusunu almaya başladım. Ve aniden sanki biriyüreğime bir hançer saplamış gibi bir acı hissettim. Hiçbir şey yapmadan oradaöylece duruyordum. Sesimi çıkartıp bağıramazdım. Ritüel'i bozacak en ufak birhareket Yüksek Konseyce hakaret sayılırdı. İçimde Henry'den gelen bütün hislervardı. Korku, acı, merhamet, huzur, endişe. Henry'nin hisleri çok karmaşıktı.Müziğim birden yükselmesi beni kendime getirmişti. Acı yavaş yavaş azalıyorduama tamamen gitmemişti. Dans etmeye çalışarak ruhu temsil eden mor mumayaklaşarak "Ruh! Ruh olmadan bubedenleri-" devamını getirememiştim.Nutkum tutulmuştu sanki. Etraftaki fısıltılar artıyordu. Herkes şaşkındı. Acıgiderek artıyordu. Tıpkı salondaki huzursuzluk gibi. Boğazımı temizlediktensonra "Ruh! Nyx'in ruhu olman bubedenler nedir ki?! Ruh, bizlere duyguları hissettirir! Ruh, bizlere düşünmeyiöğretir! Ruh, hayattaki herşeydir!" diyeekledim ve mumu yakar yakmaz etrafımı ruh elementinin sardığını hissettim.İçimdeki bütün huzursuzluk gitmişti. Mutluydum. Henry'den gelen hiçbir hisyoktu içimde. Ama buna rağmen mutluydum. Şevkle, aşkla dans etmek istemeyebaşlamıştım. Kendimden geçmiştim. Şarkının ritmiyle hareketlerimi hızladırıpyavaşlatıyordum. Huzur! İşte bu! Yavaş yavaş müziğin sesi azalmaya başlamıştı.Ve sonunda müzik bittiğinde bende bitmiştim. Yorgunluktan ölüyordum.Rahibelerinhepsi alkışlıyorlardı. Peki Henry'e ne olmuştu? O neredeydi? Neden onunduygularını hissedemiyordum. Tam o sırada Tapınak'ın büyük ve haşmetli kapısıhızlıca açıldı.İçeriye koşarak Erebus Oğulları'ndan biri girmişti. "Yüksek Rahibe Wayland! Erebus Oğlu Henry ölübulundu efendim!" dedi soluk soluğa.O an dünya başıma yıkılmıştı. Demek öldüğü için onun hisselerini duyamıyordum.Belki de ruh elementi sağlamıştı bunu. İçimdeki acı artmıştı. Bacaklarım benidaha fazla taşımayacaktı. Ve yere yığılmıştım.
Gözlerimi açtığımda kendimi bir revirde buldum.Anlaşılan bir revirdeydim. Artık hayatın benim için bir anlamı kalmamıştı. Herşey boştu. Savaşçım, sevgilim ölmüştü.
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Konsey Üyesi olmak için    Konsey Üyesi olmak için  Icon_minitimePerş. 28 Ekim 2010, 20:46

Onaylandı.
Órelindë
Órelindë

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Konsey Üyesi olmak için    Konsey Üyesi olmak için  Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 09:05

peki rütbem ne zaman verilir?
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Konsey Üyesi olmak için    Konsey Üyesi olmak için  Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 09:48

Hemen veriyorum ayrıca Rpnızı çok beğendim..
Órelindë
Órelindë

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Konsey Üyesi olmak için    Konsey Üyesi olmak için  Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 09:49

Smile
Yuìeqa Anteniâ
Yuìeqa Anteniâ

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Konsey Üyesi olmak için    Konsey Üyesi olmak için  Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 15:12

Karakter ismi: Andreanne Elisha Qera
Karakter özellikleriniz: Süper kararlı alımlı ve çekici. İkna yeteneği güçlü ve soğuk kanlı. Nazik ve kibar.
Karakterin geçmişi : orta halli bir ailenin kızıydı. ne fakirlik nede çok büyük şaşalılık çekti. istediği herşeye sahip olamasada ailesnin sıcaklığı ona yetiyordu.
Sizce bir yüksek rahibenin özellikleri nelerdir: Süper kararlı alımlı ve çekici. İkna yeteneği güçlü ve soğuk kanlı. Nazik ve kibar. tıpkı benimkiler gibi.
Neden konsey yüksek rahibeliği: Konseyde olmayı gece evine geldiğim gündne beri istemişimdir. İlgi çekici buluyorum.
Site kurgusunda nerede olmak istiyorsunuz: Konseyin kilit noktasında. Konseyde değerli olmak.
RP puanı: 89
ÖRNEK RP: (Konsey üyesi olarak)

Okulun ilk açılış ritüeli için çaylaklar yavaş yavaş Nyx’in tapınağına akın etmeye başlamışlardı. İçinden ‘’İşte başlıyor…’’ diyerek Yüksek Rahibe Bürosundan çıkıp okulun açılış ritüelinin yapılacağı alana doğru yöneldi. Üstündeki kırmızı pullu elbise göz kamaştırıyordu. Giriş kapısına geldiğinde yetişkin bir vampirin çaylakların alnına beş köşeli yıldız çizdiğini gördü. Çaylaklar, yavaşça ‘Kutsanmaya.’ Deyip içeri giriyorlardı. Yetişkin vampir, Bridget’i görünce yumruğunu kalbinin üzerine koyup selam verdi. Bridget gülümsedikten sonra içeri girdi. Öğrencilerin -çaylakların- avluya toplandığını görebiliyordu. Dikkati özellikle Au,Miley,Aphro,Rosalie,Andreanne ve Cloudia’yı çekti. Bu kızları seviyordu. Ayrıca onlarda karanlık bir potansiyel olduğuna inanıyordu ve biliyordu.

Burnuna lavanta tütsüsünün kokusu geldiğinde içinde bir rahatlama hissetti. Karşısındaki Tanrıca Nyx’in heykeli ortama daha iyi bir hava katıyordu. Onun biraz ötesindeki şölen için hazırlanmış masaya döndü. Üzerinde kocaman bir şamdan, şamdanın kollarında ise büyük parlak alevli mumlar ve tütsüler yerleştirilmişti.

Artık başlama vakti gelmişti. Salona giriş yapacağı yerine geldi. Eric ona gülümsedi ve dumanların arasından çıkarak konuşmaya –şiir okumaya- başladı. Pandev ise müziği ayarlamıştı. Bridget o tarafa baktı ve gülümsedi. Biran önce bu kargaşanın bitin onu yanına gitmek istiyordu.

Eric salonu büyülemişti. Konuşmasına devam ederken şiiri okumaya başlamıştı.

‘’Karanlığın en karası en beyazı ışığın.

Buluşmuş edasında gözlerinde.’’

Bridget sahneye çıktığında dans etmeye başlamıştı ve bütün dikkatlerde onun üzerinde toplanmıştı. Eric siir okumaya devam ediyordu.

‘’Göğün görkemli günden bile esirgediği

Meyvelerin kadıfe ışığı teninde.’’

Çembere iyice yaklaştığında, Eric hala şiir okumaya devam ediyordu.

‘’Adım yok benim

İki aylığım

Nasıl seslenirim sana

Mutluluğum ben

Neşe benim adım neşe düşün payına’’

Şiiri oluşturan kelimeler herkesi ürpertiyor gibiydi. Ama Bridget sanki o duyguyu kişiselleştiriyormuş gibi bir hisse kapılmıştı.

‘’Sevgili neşe.!

Tatlı sevinç, iki günlük bebe…

Sana tatlı neşe diğeceğim.

Gülüyorsun bak.!’’

Pandev’in har kulede eserlerinden bir tanesi her zaman ki gibi kusursuzdu. Müziğin sihirli notları bütün salona yayılmıştı. Pandev gerçekten mükemmel bir müzisyendi. Şiiri tekrar ederken müzik ve Eric’in sesi eşliğinde salonu kaplayan sihir ve gizem duygusundan keyif alarak gülümsedi. Eric her zaman ki gibi kusursuzdu. Zamanlamasıda öyle. Nyx’in çemberinin ortasında duran Bridget, nefes nefeseydi. Şimdi sıra onun açılış konuşmasındaydı.

‘’Sevgili çaylaklarım, okulumuzun ilk açılış ritüeli olan Dolunay Ritüeli’ne hoş geldiniz!.’’ Salondaki herkes

otomatik olarak ‘’Uğurlar olsun.!’’ Diye cevap verdi. Bridget konuşmasına devam ederek

‘’Hepinizin burada olması beni çok mutlu etti. Sevgili çember üyeleri, Sevgili konsey üyeleri ve değerli arkadaşlarım. Bir yıla daha beraber giriyoruz. Bu benim için büyük bir onur. Hepiniz zor bir yıl geçirdik. Biliyorum bu hepinizi kötü etkiledi. Gece evimizin toparlanmasında hepinizin büyük payı var. Bunun üzerine bu yıl bir değişiklik yapmaya karar verdik. Bunun üzerine bu yıl Karanlık Kızlar açılış ritüelinden hemen sonra konser vereceklerdir. Bu konserin ardından şölen salonunda bir yemek düzenlenecek. İsteyenler katılabilirler. Bugün sizin gününüz. Eğleneceksiniz. Konuşmamı dinlediğiniz için hepinize teşekkür ederim. Şimdi sıra ritüeli gerçekliştirmede.’’ Gülümsiyerek konuşmasını bitirdi ve hemen eline süslü ritüel çakmağını aldı. İlk element rüzgarın bulunduğu sarı muma doğru yöneldi. Bir eline bıçağı almıştı. Havaya beş köşeli yıldız çizerken sarı mumu yaktı ve

‘’Fırtına rüzgarları,

Nyx adına sizi buraya çağrıyorum.

Burada işlenecek sihrin üstüne

Lütfunuzu saçmanızı sizden diliyorum.’’

Rüzgar saçlarını dalgalandırırken diğer çaylakların güneye doğru döndüğünü gördü. Ardından Ateşi temsil eden kırmızı muma doğru yöneldi ve

‘’Şimşeğin ateşi, kırmızının karanlık gücü,

Nyx adına seni buraya çağrıyorum.

Burada işlenecek sihrin üstüne

Seninkininde eklenmesini istiyorum.’’ Dedi ve birden teninde bir sıcaklık hissetti. Çaylaklar yeniden aynı tarafa dönmüştü. Suyu temsil eden mavi muma yöneldi ve

‘’Şaşalı yağmurlar

Bu güçlü ritüeli birleştirirken,

Bana katılın.’’

Vücüdunda hissetmişti şimdide sıra Topraktaydı. Yeşil muma doğru yöneldi.

‘’Derin ve kudretli toprak!.

Bu ritüelde bana yardım edin ki

Güç fırtınasından kükreyişiyle bedenimi sarışını hissede bileyim.’’

Artık ritüelin sonlarıydı. Çemberin ortasındaki mor muma doğru ilerledi ve

‘’Vahşi ve özgür ruh.!

Nyx adına seni buraya çağrıyorum.

Bu ritüel boyunca bana tanrıçanın gücünü bahşet.!’’

Evet artık element kalmamıştı. Hepsi beraber salonu dolaşırken Bridget masanın üzerindeki kadehi kaldırdı ve çemberin içinde dolaştı. Herkes birer yudum aldıktan sonra Yeniden çembere döndü ve

‘’Gecenin ve dolunayın büyük büyülü Tanrıçası bizim gücün kudretin ve sevginle donat!’’ dedi ve ardından kadehi kafasına dikti. Ritüeli bitirmek içinde ‘’uğurlar olsun sevgili çaylaklarım. Nyx’in ışığı hep üzerinizde olsun. Bir sonraki ritüelde buluşmak üzere.’’diyip ritüeli bitirmişti. Üstünden büyük bir yük kalkmıştı. Okul açılmıştı artık büyük bir maratın onu ve bütün okul halkını bekliyordu.

Çember dağaldığında çaylaklar gülüp konuşmaya başladılar. Karanlık kızlar ise konsere hazırlanmak için ortadan yok olmuşlardı. Hoş her şey hazırdı ama. Son bir prova yapmaktan ne çıkardı ki.? Bridget kalabalığa karıştı ve Pandev’i aramaya başladı. Yavaşça çıkış kağısına yöneldi ve ritüel alanını terk etti…

Not: Bridget dememin sebebi başka sitede Bridget adını kullanmam ve öyle yazıdğım bir rpg olduğu içindir.
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Konsey Üyesi olmak için    Konsey Üyesi olmak için  Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:02

Çok iyi bir rp.. Konsey'de bilginiz gibi 7 yüksek rahibeden oluşmaktadır. Konsey başkanı Clarissa Morgenstern dir.
Konseyin değerli üyelerinden birisiniz...

Konsey Üyesi olmak için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alıntılar için konsey alımı;
» Konsey için mahkeme rpsi
» Elf olmak için
» Nefilim Olmak için
» Magnus olmak İçin