Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıça ve Ölümsüz varlıklar İçin

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Tanrıça ve Ölümsüz varlıklar İçin Empty
MesajKonu: Tanrıça ve Ölümsüz varlıklar İçin   Tanrıça ve Ölümsüz varlıklar İçin Icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010, 16:00

Öncelikle bu konuyu okumalısınız..Tıklayın

Role Player karakterinizi belirlerken tanrıça yada ilahi varlık olmak istiyorsanız bazı özle hususlara tabi olmanız gerektiğini anlamalısınız..

Yakın gelecekte bir Erkek tanrı ve gene bir erkek Ölümsüz kurguya girecektir. Ne olacağı kesin olmasada Erkek tanrı Nyx^'nin yararında olacaktır.. Başvurusunu buradan takip edeceğim.

Tanrıça Nyx ve Nemesis için ilk olarak başvuru alacağım..

• Tanrıçalar hakkında bilgi sahibi olmak için yukarıdaki linki ve site kurgusunu okuyun.
  • Tanrıçalara daha aktif olarak rp yazmaya başlaması gereken bir kurguya giriyoruz. Ortalık karışacak...
  • Rp seviyesi yüksek olmalı bu yüzden 85+ rp puanı şarttır.
  • İkinci karakteriniz olabilir ama aynı derecede ilgi göstermeli ve rp yapmalısnız.

Not: Tercihim Tanrıça olacak kişinin tek karakter olmasıdır. Ancak bunu şart koşmuyorum.. Sitede tanrıçalar vardır. Başvurunuz kabul edilirse açık olan bu üyelikleri size vereceğiz. Tabi ünlüsünü, mail adresini yada diğer şeyleri değiştirmekte serbestsiniz. Amacımız önceden yazılmış rpler ile uyum olmasıdır.

Şimdi Nemesis olmak için aşağıdaki formu doldurarak başvuruda bulunun. Nemesis hem magnusların hemde kırmızıların tanrıçası olduğunda sitede aktif olmalıdır.

Kod:
Neden Nemesis:
Rp puanı :
Sitede olan karakteriniz ve bitmiş bir rpnizin linki : (başka karakteriniz yoksa buna gerek yok)
Geçmiş : (site kurgusuna göre)
Özellikleriniz ( Nemesinin sizinle uyan özelliklerine göre yazmalısınız]
Örnek Rp : ( site kurgusuna uygun)

Nyx karakterini baştan beri ben yazıyorum ancak bunu bir üyeye vermek istiyorum tabiki yukarıdaki şartlara uygun bir üye olmalı..

Nyx olmak için:
Kod:
Neden Nyx:
Rp puanı :
Sitede olan karakteriniz ve bitmiş bir rpnizin linki : (başka karakteriniz yoksa buna gerek yok)
Geçmiş : (site kurgusuna göre)
Özellikleriniz ( Nyx'nin sizinle uyan özelliklerine göre yazmalısınız]

Not: Nyx karakterini kitaptakine uygun bir olarak taşıyacaksınız ancak şekillendiremekte özgürsünüz.. Yinede Nyx'nin temel niteliklerine uygun rpler yapılmalı...
https://mortalinstruments.forum.st/
Órelindë
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Órelindë

Lakap : Bella/Bell/Bells/B/M/Darcia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Tanrıça ve Ölümsüz varlıklar İçin   Tanrıça ve Ölümsüz varlıklar İçin Icon_minitimePerş. 28 Ekim 2010, 16:57

Neden Nyx:Aslında onu neden sevdiğimi bilmiyorum. Belki de çok anaç olduğu için belki de yunan mitolojisinde Zeus bile ondan korktuğu için
Rp puanı : 90
Sitede olan karakteriniz ve bitmiş bir rpnizin linki : (başka karakteriniz yoksa buna gerek yok)sitede yenii olduğum için henüz bitmiş bir rp'm yok ama rpg puanlatma da yazdığım rp'nin linkini verebilirim.
https://mortalinstruments.forum.st/role-play-game-puanlama-f3/bellatriz-margeaux-darcia-t1026.htm

Geçmiş : (site kurgusuna göre)Geçmişimle ilgili çok fazla efsane var. Belki de doğrusunu çok az kişi biliyor. Doğru olan sadece bir efsane;
Yunan Mitolojisine göre en başta Kaos vardı. Kaos, uçsuz bucaksız sonsuz bir karanlıktı.

Birden Kaos'tan Gaia çıktı. Gaia, şu an ayak bastığımız toprak, yeryüzü idi.

Kaos'tan Gaia ile birlikte Eros da çıkmıştı. Eros aşk tanrısıydı.

Daha sonra Kaos'tan Tartaros çıktı. Tartaros yeraltı idi.

Daha sonra da Kaos'tan Nyx ve Erebos çıktı. Nyx Yeryüzü karanlığıydı, Erebos ise yeraltı karanlığı. Nyks, Erebos ile birleşerek Aether'i ve Hemera'yı doğurdu. Sonra kendi kendine (Kaos gibi) birçok tanrı ve tanrıça meydana getirdi.

Özellikleriniz ( Nyx'nin sizinle uyan özelliklerine göre yazmalısınız]Güçlüm bir yapıya sahibim. Bunda belki de yaşadıklarımın etkisi vardır. Nedendir bilmem ama Zeus bile korkardı benden.Ona hiçbirşey yapmama rağmen korkardı. Kim bilir belki de yapacaklarımı düşünerek korkuyordu. Ama korkunç biri değilim aslında-Tabii düşmanlarıma karşı durum değişir- Ben Gece'nin Tanrıçası'yım. Özel çocuklarımda bu yüzden vampirler. Aynı zamanda cömertim de. Onlara özel yetenekler vermiye de ihmal etmiyorum. Işığım her zaman sizinle!

Gece Tanrıçası'yım. Ama çoğu insan bunu yanlış yorumluyor. Bu herkesin doğasında var öyle değil mi? Olaylara her zaman ön yargıyla yaklaşırlar. Halbüki yakından tanısalar, aslında hiçbirşeyin düşündükleri gibi olmadığını açıkça görebilirler. Kimine göre Gece Tanrıçası olduğum için karanlığı temsil ediyorum dolayısıyla da kötülüğün tanrıçasıymışım. Kimine göre Zeus'a bir çok konuda tehdit etmişim. Etrafa kötülük saçmışım. Zalimmişim. İçimde tamamen kötülük barındırıyormuşum. Özel çocuklarımı da kan emen ucubeler olarak görüyor çoğu. Bu tür dedikodular beni güldürüyor artık. Ben ne kötüyüm ne de Zeus'u tehdit ettim. Aslında Zeus'un benden neden korktuğu hakkında gerçekten hiçbir fikrim yok. Ben ilk Tanrıçalardan biriyim. Ve evet Gece Tanrıçası'yım. Ama bu benim Kötülüğü temsil ettiğimi göstermez. Aksine her zaman iyi bir Tanrıça idim. Her zaman kızlarım Nemesis ve Apate'ye de iyiliği aşılamaya çalıştım. Lakin şimdi görüyorum ki hiç başarılı olamamışım. İşte bu durum çok üzüyor beni. Onları herşeyden çok seviyorum. Emeklerimin karşılığını alamadığımı görmek beni hüsrana uğratmıyor değil. Tanrıça Apate! Hile Tanrıçası! Ne yazık. Kızım Apate gerçekten çok güzel bir kız. Ama bunda onun dışında hiçbir şey yok. Bencil ve gizli kapaklı işler çevirir. Diğer Kızım Nemesis. Tanrıça Nemesis! Nefret ve Adalet Tanrıçası! Dünyaya adalet dağıttığını düşünerek kötülük dağıtıyor.

"Bir de ölümcül Nyx Nemesis'i doğurdu, fani insana acı vermek için"

der bir efsanede. Bu efsaneye göre ben yine Kötülük Tanrıça'sıyım. Benim kötü olduğum dışında bu efsanede olan çoğu şey doğru maalesef. Nemesis benim ona verdiğim görevi üstlenmesine rağmen bana karşı geliyor. Lakin ben güçlü bir Tanrıça'yım. Eğer vampirler ve insanlar için kendi öz çocuklarımla mücadele etmem gerekiyorsa bunu da yapacağım!

Ben Nyx Karakteri için yeni bir karakter açacağım. Eğer kabul edilirse karakteri açarım ve sizlere de pm. atarım.

En son Bellatrix Margeaux Darcia tarafından Cuma 29 Ekim 2010, 09:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Tanrıça ve Ölümsüz varlıklar İçin   Tanrıça ve Ölümsüz varlıklar İçin Icon_minitimePaz 07 Kas. 2010, 13:23

görüşmeler sonucunda Nemesis olarak rütbeniz verilmiştir. Nyx bir süre daha ben kullanacağım. gerekli olması durumunda başvuru açılacaktır
https://mortalinstruments.forum.st/

Tanrıça ve Ölümsüz varlıklar İçin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrıça Apate
» Tanrıça Nemesis
» Bahar Tanrıçası (Tanrıça Serisi 2. kitap)
» Hogwarts için
» Yalens için