Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EvaJennyOlivia*

4 posters
YazarMesaj
Eva Jenny Olivia
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Eva Jenny Olivia

Lakap : Eva,Jen.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimeC.tesi 09 Ekim 2010, 17:27

EvaJennyOlivia* Ahnskm2
Doğum Tarihi;6 Aralık//1954
Doğum Yeri;Phoenix//Arizona
Burcu;Yay
Sınıfı;6.Sınıf
Türü;Mavi Çaylak

EvaJennyOlivia* Ahnskm EvaJennyOlivia* Normal036
EvaJennyOlivia* Normal0362
İçine kapanık sakin bir tiptir.Anne ve babasının ani ölümüyle dahada içine kapanmıştır.Sessiz ve sakin özelliklerinin ardında sakladığı bir çok özelliği vardır.Cesur,olağan üstü derece de zeki,eğlenceli,dürüst ve cana yakın özellikleri sadece bunlardan bir kaçıdır.Hayal gücü çok yüksektir.İstediği birşeyi elde edene kadar durmaz!Sorumluluklarını bilir ve hata yaptıysa o hatayı üstlenir.Müzikle oldukça ilgilidir.Piyano çalmaya ve beste yapmaya bayılır.Bazı kızların ona nefret dolu bakışlarına karşın soğuk kanlı ve sakin kalmayı başarmıştır.Zengin olmasına rağmen şımarık değildir.Film ve adidas koleksiyonu vardır.Yalan söylemek,haksızlık ve ihanet en nefret ettiği şeylerdir.Kişiye göre davranır,sahte değildir.Annesi ona "Jen"der.Supergirl lakabını ona okuldaki çocuklar takmışlardır.Sinirlendiğinde yapabileceklerini kestiremez!Küçük yaştan beri astım hastasıdır.Asla ihanet etmez.Değer verdiği insanları sonu ölüm olsa bile korur.

Parlak kızıl kahvesi saçlara,beyaz pürüzsüz bir tene ve yeşil gözlere sahiptir.Yüzüne uygun elmacık kemikleri,kavisli bir burnu ve dolgun dudakları vardır.Boyu yaşıtlarına göre normaldir.Yüzündeki ifadesini her zaman korur.Saçlarını sadece mutsuz ve gergin olduğu zamanlarda ya da spora çıktığı zaman at kuyruğu yapar.Hırka veya ceket giymek hobisidir.Kendine güveni ve kendine has havasıyla eski okulundaki öğretmenleri kendine hayran bırakmıştır.Her ortama uyum sağlar.Yalnız takılmak onun için sorun değildir.

EvaJennyOlivia* Normal037h EvaJennyOlivia* Normal039g
EvaJennyOlivia* Normal0372
Kitap okumak | Yalnız kalmak | Müzik dinlemek | Film izlemek | Gitar çalmak | Yıldızları izlemek | Paten Kaymak | Mısır gevreği | Kola | Günlük tutmak | Ata binmek | Patates Kızartması | Böğürtlenli pasta | Doritos | Motorsikletler | Macera | Karanlık
~

Yalan söylemek | İhanet etmek | Haksızlık | Kendini beğenmişlik | Küçük düşürme | Döneklik | Dedikodu | İkiyüzlülük | Soğuk olan herşey | Aşırı ilgi | Özgürlüğün kısıtlanması | Ağız şapırdatmak | Çaresizlik | Doğum günleri | Havalı tipler

EvaJennyOlivia* Guzelkedi
Kedisi Momo^^

EvaJennyOlivia* Normal0392

EvaJennyOlivia* Kristen47xEvaJennyOlivia* 3136
EvaJennyOlivia* KristenStewart27xEvaJennyOlivia* Kristen18
EvaJennyOlivia* 21jbv55xEvaJennyOlivia* 7da34757
EvaJennyOlivia* Van6xEvaJennyOlivia* Van2

Spoiler:

Spoiler:

En son Eva Jenny Olivia tarafından Salı 26 Ekim 2010, 18:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://vampirdiyari.vampire-legend.com/forum.htm
Eva Jenny Olivia
Eva Jenny Olivia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimeC.tesi 09 Ekim 2010, 17:27

~A R K A D A Ş L A R~

[Bitirim İkili]
    [Gerçek Dostlarım]
    [Selamsız Geçmediklerim]
    [Şirin Olduğunu Düşündüklerim]
    [Göz Aşinalığım Olanlar]
    [Sıradanlar]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Baş Belası]
    [Olmasalar Dünya Daha İyi Bir Yer Olurdu]
    [Hoşlanmadıklarım]
    [Düşüncesizler]
    [İşe Yaramazlar]

~ A Ş K ~

[Şimdiki]
    [Gözümün kaldıkları]
    [Eski]
    [Kullandıklarım]
    [Karşılıklı]
    [Arzuladığım]

~ Ö Ğ R E N C İ L E R ~

[Bayıldığım Öğrenciler]
    [Potansiyeli Olduğunu Düşündüklerim]
    [Nötr Öğrenciler]
    [Seviyesiz Öğrenciler]
    [Zorunlu Sevdiğim]
    [Zorunlu Sevmediğim]
Eva Jenny Olivia
Eva Jenny Olivia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimeC.tesi 09 Ekim 2010, 17:27

EvaJennyOlivia* Normal0182d
EvaJennyOlivia* Normal0183
Spoiler:

EvaJennyOlivia* B_13EvaJennyOlivia* B_23
EvaJennyOlivia* Normal20
#[Bitirim İkili]
Lucy!Burada kendime en yakın gördüğüm çaylak o.Onunla aram asla bozulsun istemiyorum.O benim cesur iyilik meleğim.Sırlarım,bazı küçük kaçamaklarım,ortak salonda verdiğimiz partiler,yatakhaneden gecenin bir yarısında kaçmalar...Onunla bir çok anım geçti ve bu birikim kaybedilmeyecek kadar değerli.Bazen ağlayacak bir omuz olabiliyor fakat genel de beraber yas tuttuğum kişi o değil.Onunlayken her zaman gülerim,ya da onu üzmemek için gülüyormuş gibi yaparım.Çünkü o üzülemeyecek kadar değerli biri benim gözümde.Alışverişten ne kadar nefret ettiğimi bilse de asla beni alışveriş yapmaya zorlamadı.Birşey de -yani genelde- üstelememesi onu her zaman hoş karşılamama neden oldu.Onun açıklarını kapatmak benim görevim sayılır.Bu yüzden hep yakınız.Ve öyle olucağızda.Böyle günlerde arkamda olduğunu ve her zaman beni teselli edeceğini bilmek güzel.Umarım her zaman yanımda olur ve umarım her zaman en yakın dostlarım arasında olur.Seni seviyorum Arianna.

EvaJennyOlivia* 54129446EvaJennyOlivia* 10583790
EvaJennyOlivia* Normal21
#[Gerçek Dostlarımdan]
Tessa.Onunla vakit geçirmek,otlamak ve ortak salonunda birşeyler yapmak gerçekten eğlenceli.Bir Karanlık Kızlar Ritüelinde tanıştık,o yine çaylakların duygularını hissetmemek için kuytu bir köşeye çekilmişti.Ona bazen çaylakların kanında benim de duyguları anlayabildiğimi anlatınca aramızda bir kan bağı oluştuğunu o günden hissetmiştim.O günden bugüne çok yakın arkadaşız.Ona her ihtiyaç duyduğum da yardımıma gelmiştir ve o üzgün olduğum zamanlarda zor da olsa beni güldürmeyi hep başarmıştır.Benim için yeri çok önemli ve sırlarımı açabileceğim hatta bazen dertleşebileceğim ideal bir tip.Belki de Karanlık Kızlarda dertleşme konusunda güvenebileceğim yegane unsurlardan.Onun içinde ki ışık kimse de yok.Bazen karmaşık olduğu durumlarda aşırı bencilce davransa da onu anlayabilirim.-Alo,lütfen hepimiz böyle zamanlardan geçiyoruz?!-Onun, bencilliğine değişmeyeceğim bir çok iyi huylu davranışı var.Dürüst ve açık sözlü olmasıda onu sevmemin başlıca nedenlerinden biri.Umarım onunla olan dostluğumuz ve sırdaşlığımız Gece Evi'nden sonrasına da dayanır.Her zaman arkandayım kızım!

En son Eva Jenny Olivia tarafından Paz 21 Kas. 2010, 11:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 15:05

Bitirim ikili veya gerçek dostlar kesin uyar Very Happy
İcon lejantta bebek Very Happy
Eva Jenny Olivia
Eva Jenny Olivia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 10:29

Tamamdır kuzu,ekliyorum.(:
Misafir
Misafir

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 17:55

[Arzuladığım]
EvaJennyOlivia* Newdraco01sk9
Benden hoşlanıyorsun ve elde etmek için her şeyi yapıyorsun. Kim bilir belki bir gün sana karşılık veririm.^^
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Lakap : Cellat.

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 17:59

Belki Gerçek dostlarım. Smile
Kurgu belli değil ama yaratırız sorun mu? Very Happy
Mesela karanlık kızlarda tanıştık ve çok iyi arkadaş olduk. Tabii ki sen benim fazla ukala oluşumu sevmiyorsun ama özümdeki beni seviyorsun.. bla bla blaaa..

İcon lejantımda var hayatım. Smile
Eva Jenny Olivia
Eva Jenny Olivia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 11:31

Arianna Lucy Warren demiş ki:
Bitirim ikili veya gerçek dostlar kesin uyar Very Happy
İcon lejantta bebek Very Happy

Tessa Osbourne demiş ki:
Belki Gerçek dostlarım. Smile
Kurgu belli değil ama yaratırız sorun mu? Very Happy
Mesela karanlık kızlarda tanıştık ve çok iyi arkadaş olduk. Tabii ki sen benim fazla ukala oluşumu sevmiyorsun ama özümdeki beni seviyorsun.. bla bla blaaa..

İcon lejantımda var hayatım. Smile

Ekledim sizi kızlar. (:
Ancak Lucas,benim birini arzulamam biraz zor bir durum,karakterim erkek taraftarı değil o kadar.Fakat yine de güzel bir kurgun varsa kabul edebilirim.
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 12:14

Selamsız geçmediklerim yada şirin olduğunu düşündüklerim veya aklında bir yer varsa olabilir (:
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Lakap : Cellat.

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010, 18:37

Oha! Hayatım süper yazmışsın (:
Bu arada Lejantımda yoksan başvurur musun? Smile
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

EvaJennyOlivia* Empty
MesajKonu: Geri: EvaJennyOlivia*   EvaJennyOlivia* Icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010, 23:38

süper olmuş bebeğim Smile

EvaJennyOlivia*
1 sayfadaki 1 sayfası